|

نفیسه روشن زرد قناری استایل زد چِش درااار؛ با کفتراش چه نشون داد زار و زندگی لوکسشو!

nafiseh roshan shayanews

نفیسه روشن اصولا رنگای جیغ دوست داره و از اونجایی هم که زرد فیوریتشه، اینبار با رنگ قناری استایل زد جذاااب!

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- نفیسه روشن از بازیگرای خوش فیس و چشم رنگی تلویزیونه که در سینما به شدت کم پیداست. نفیسه روشن با همون بازی های جعبه جادویی تونست به شهرتی دوست داشتنی برسه و نیازی به سینما نداشت. خانوم بازیگر که همیشه و همیشه به دلیل فیس مثبتش در کاراکترای مثبت دیده میشد، در واقعیت نیز مخاطب به همون شکل دوستش داشت. اما امان از روزی که نفیسه روشن در اینستاگرام رویی دیگر از خود نشون داد و اینجا بود که نفیسه روشن نیز رفت تو دسته بازیگرانی همچون بهاره رهنما که حواشی بسیاری دارند با کلی کامنت منفی! نفیسه روشن خیلی وقته که در نقشی طولانی و بولد دیده نشده و تنها تایمی کوتاه در سریال "گیلدخت" ایفای نقش کرد و بای بای!!

نفیسه روشن در عوض به مانند همه بازیگرای دیگه تو اینستاگرام فعالیت داره و اینجوریاست که هم با مخاطب میتونه ارتباط بگیره و هم خودش و لایف استایل جدیدش و شغلش که نیاز به تبلیغ دیده شدن داره رو نشون بده! نفیسه روشن چند صباحی میشه که سالن زیبایی افتتاح کرده که این شاید بشه گفت از ساده ترین راه ها برای شاغل بودن بانوان پولداره در حالی که درآمدی بسیار بالا هم براشون داره! در ادامه تصویری جدید از نفیسه روشن مشاهده می کنید که طبق معمول از رنگ قناری و خاص مورد علاقش در استایل استفاده کرد.

nafisehroshan_335688844_198728676135006_5699430808827316902_n

حواشی دست ساز نفیسه روشن که عجیب بودن ولی واقعی!

نفیسه روشن تو این مدت اخیر و اگر بخوایم دقیق تر بگیم تو این چند ماهی که شرایط کشورمون نابسامان بود و اتفاقات بدی افتاد، نفیسه روشن هم دست از حاشیه های دست ساز برداشت. حالا یعنی چی؟ یعنی مثلا یهو ناخواسته وارد جنجالات نمیشد بلکه از قصد یه عکسی حرفی حرکتی چیزی که عجیب باشه ازش دیده میشد و میرفت تو حاشیه تا به این روش دیده بشه. نفیسه روشن یه مدت از سلاطین حواشی بود که با وجود این که این مدت هیچی ازش شنیده نشده مشخصه اون قبلی ها هم از قصد بودن!!

نفیسه+روشن

مثلا یکبار نفیسه خانوم میومد و از عشق و عاشقی جدیدش میگفت! بار دیگر میومد دستای کبود و ضربه دیدش رو نشون میداد و جوری صحبت میکرد که مردم گمانه زنی کنند و دست آخر خانوم بیاد باز با نشون دادن اینکه مثلا عصبانی شده یه جنجال جدید راه مینداخت! باز برمیگشت سراغ همون عشقش و از دست و انگشتر و عاشقانه های همراه با آقای عشق عکس و فیلم میذاشت و ...

در ادامه یکی از سوژه خنده های نفیسه روشن را مشاهده می کنید که برای دیده شدن خانوم خانوما پرت و پلا هم میگن!

نفیسه روشن و رونمایی جدیدش

در ابتدای متن گفتیم نفیسه روشن خیلی وقته تو نقشی طولانی دیده نشده که خب راست هم گفتیم چرا که خانوم بازیگر یه مدت کلا از این فضا دور شد و به نظر میاد مشغول زدن سالن جذابش بوده اما به تازگی این بازیگر چشم رنگیه ما پستی منتشر کرد که مربوط به سریال نمایش خانگی "آسوده باش" بود. ظاهرا نفیسه روشن از نقش های اصلیه اما هنوز هیچ گونه صحبتی در رابطه با انی سریال نشده.

nafisehroshan_332263651_194406959900547_2736336916805421691_n

وقتی نفیسه روشن به همکاراش نشون میده پولدار!

کمتر بازیگری پیدا مبیشه که پولدار نباشه چرا که اصولا این شغل درآمد بسیار بالا و خوب در شوجود داره که خب برخی میان و بازیگر میشن بعد پولدار! برخی هم پولدار هستند و میان میشن بازیگر که باید بگیم نفیسه روشن در حال حاضر پولداره و نمیدونیم قبلش چخبر بوده!!

نفیسه روشن درسته که حواشی بسیاری داره اما خب خیلی این مدلی نیست که اهل انتشار و نشون دادن همه تفریحاتش و زار و زندگیش باشه! البته که قطعا امنیت خوبی هم نداره که یکم بازیگر کل خونشن رو نشون بده اما چه بهتر که گاهی یه ریز نشونی از بده تا بگه من نیز پولدارم ای همکاااار!

ghom-vaghtesobh

نفیسه روشن مدتی پیش ویدیویی منتشر کرد که گویا قصد این رو داشته که کبوتر های لب پنجره رو نشون بده اما انقدر از دور گرفته شد و ریز و مجلسی دوربین رو میچرخونه که زندگی لاکچریشونم مشخص بشه! این رفتار تقریبا از نفیسه روشن بعید بود اما ظاهرا بلاگری و شاخ شدنُ البته چشم و هم چشمی روی ایشون هم تاثیر گذاشته! در ادامه این ویدیو را مشاهده می کنید.

کمی بیشتر با نفیسه روشن

نفیسه روشن متولد ۱۳ اردیبهشت ۱۳۶۱ در تهران هنرپیشه سینما، تلویزیون و تئاتر ایران است. او در محله باغ صبا تهران به دنیا آمده وی موفق به اخذ مدرک کارشناسی فقه و حقوق اسلامی از دانشگاه آزاد اسلامی شده است. پدرش مهندس پرواز در نیروی هوایی ارتش بود و برادرش هم‌اکنون مهندس پرواز می‌باشد.

نفیسه روشن برای اولین بار در سال 1391 وقتی دختر 30 ساله ای بود با یک خلبان هواپیمای مسافربری بنام «بهنام» ازدواج کرد. در ادامه ویدیوی منتشر شده از عروسی نفیسه روشن با همسر اولشون رو مشاهده می کنید.

nafisehroshan_271295217_439994957833587_734077210715173917_n

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی