|

سارای گرجی حالا که تو جیران مُرده چه اینستا اُعجوبه شد؛ گیسای لولِش با رنگ لباسش سِته!

fateme masoudifar shayanews

فاطمه مسعودی فر که در جیران نقش سارای گرجی رو ایفا داشت، اینبار با استایل خارجی طورش تو اینستاگرام نشون داد ت به چه اندازه متفاوت از نقششه!

لینک کوتاه کپی شد
1

شایانیوز- این روزا سریال شبکه خانگی "جیران" خیلی کِش پیدا کرده اما خب باید گفت هنوز هم اونقدر ها خسته کننده نشده و میشه ادامش داد. حالا چرا اینو میگیم چون 50 قسمت بریا سریال شبکه خانگی هم خیلی سخت میشه و هم برای مخاط خسته کننده، و از طرفی هم برخی هستند که هنوز براشون جذابیت کامل رو داره و علاقمندن ببینن ادامه داستان شاه قاجار و سوگلیش چی میشه. اما در این سریال یک سوگلی هم حضور دره به اسم سارای گرجی که با بازی فاطمه مسعودی فر هستش. سارای گرجی از تقربا اوایل قصه بود و این قسمتای آخر دیگه کشته شد! همین شد که کاراکتر سارای گرجی به پایانی تلخ رسید.

فاطمه مسعودی فر در این کاراکتر ظاهری واقعا گرجی طور داشت که البته با کمی تا قسمتی گریم و لنز چشم و ... به این شمایل رسید. فاطمه بانو در حالی که خودش هم واقعا سفید پوست و چشم رنگیه، اما چندان به مانند سارا ملوس نیست و سعی بر این داره تا گَنگ طور تر رفتار و استایل داشته باشه. فاطمه مسعودی فر در اینستاگرام نیز فعالیت زیادی میکنه که بیشتر تصاویر خودشه و کمتر تیزر و تبلیغات کار! به همین علت مخاطب با ظواهر مختلف این بازیگر جوانمون آشنا شده اما در ادامه پستی جذاب از فاطمه مسعودی فر مشاهده می کنید یکه شبیه خارجیا شده با رنگ و ظاهری خاص.

fatememasoudifar_274622340_3120624621506763_5127473871752140888_n

بازیگرای خوش فیسی که یهو اومدن و شدن شاخ بازیگری

سریال های شبکه خانگی به قدری زیاد شدن که دیگه انگاری جایی برای سریال های تلویزیونی نیست و کارشون شده کساااد. اما در واقع شبکه خانگی هم همه و همه خوب از آب در نمیاد و برخیشون که اصلا با نگاهی ناجور و سنگین از سوی کاربران مواجه میشن. 

اما یکی از خوبیای این سریال ها اینه که حداقل کلی بازیگر جوان که یا خیلی مشهور نبودن و یا اصلا راه بازیگری رو تازه شروع کردن، از طریق شبکه خانگی دیده و شناخته بشن. مثلا همین سارای گرجی که فاطمه مسعودی فر براش انتخاب شد تا پیش از جیران چندان شناخته شده نوبد اما حالا هنرمندی اسم و رسم داره که میتونه به راحتی هر جایی بازی کنه چرا که دیگه هم برای مخاطب و هم برای اهالی سینما آشناست.

fatememasoudifar_271879740_1247044932491372_6134302193409630010_n

چرا سریال جیران تا به اینجا دَووم آورده؟ آها 18+

قطعا سریالی که تونسته تا به این تعداد قسمت برسه، باید نکاتی جذاب تر از یک سریال معمولی داشته باشه. مثلا جیران این روزا خیلی سر و صدا داره. از برخی از سکانس های مثبت 18 بگیر تا آرایش خانومای حرمسرا و داستانی که کمی تا قسمتی از تخیل نویسنده درش قاطی شده و به کلی تاریخ رو تغییر داده. البته که شاید هم بشه گفت همیشه قرار نیست تاریخ دقیقا همونطور که بوده نمایش داده بشه و با توجه به سلیقه مخاطب دستی هم توش برده شه بد نیست چرا که قراره مخاطب رو جذب کنه به همین علت نویسنده از روشای مختلف استفاده میکنه تا به خواستش برسه اما خب از بدی هاشم اینه که خیلی از مخاطبین که تاریخ ناصر الدین شاه رو نمیدونند، داستان جیران رو باور می کنند که واقعی بوده!

کمی بیشتر با فاطمه مسعودی فر

فاطمه مسعودی فر بازیگر ۲۶ ساله سینما و تلویزیون کشورمان است که به تازگی در سریال جیران در نقش سارای گرجی مقابل دوربین رفته است. او کار هنری خود را با بازی در تئاتر از سال ۱۳۹۴ آغاز و از سال ۱۳۹۸ را با فیلم "پوست" به سینما پیوست که اتفاقا برای نقش آفرینی در این فیلم سینمایی نامزد اخذ جایزه برترین بازیگر زن از سوی جشن حافظ گردید.

وی تحصیلات خود را در رشته ی ادبیات انگلیسی به پایان رساند، اما برای حرفه ی خود وارد دنیای هنر در عرصه ی تئاتر، تلویزیون و سینما شد. فاطمه خانم خواهری بزرگ تر از خودش به نام نازی دارد که خانواده ی ۴ نفره آنها را تشکیل می دهد.

و اما سارای گرجی فیلمی و واقعی

Untitled

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی