|

بعد هرکول فریبا نادری با این حرکت قصد بدنسازی سنگینو داره؛ مانتو چند صد میلیونیشو!

fariba naderi shayanews

فریبا نادری بعد از اینکه مدتی کاملا در اینستاگرام کمرنگ شده بود حالا با ویدیویی که در حال ورزشه و حرکاتی عجیب میره مورد توجه قرار گرفت.

لینک کوتاه کپی شد
1

شایانیوز- فریبا نادری بازیگر مشهور و جذاب ایرانیه که تا پیش از بازی در سریال ستایش چندان تا به این میزان شهرت نداشت و بعد از ستایش بود که هم محبوب شد و هم منفور! حالا چرا محبوب چون فریبا نادری با کاراکتر پری سیما نشون داد میتونه تا به چه اندازه طبیعی و خفن بازی کنه و چنین شخصیت سختی رو خوب از آب دراره و مفور شد چون خانوم بازیگر اونقدری در این نقش فرو رفت و اونقدری مخاطب سریال ستایش رو دوست داشت که باورش شد فریبا نادری واقعا تا به این میزان منفیه! 

فریبا نادری اما حالا مدتیه که از کار و بار به دوره و خانوم بازیگر رو تنها در اینستاگرام می بینیم. اما جالبه که بدونید این چهره برخلاف اونچه که در ظاهر مثبتش نشون میده، روحیه ای حاشیه ساز و به دنبال دیده شدن های عجیب داره! فریبا نادری در پیج میلیونی اینستاگرامش به شدت اهل انتشار عکس و ویدیو کوتاهه که خب گاهی مورد توجه و البته تعجب کاربرا قرار میگیره. اما اینبار کاربران ویدیویی از این چهره دیدن که واقعا عجیب بود و در حالی که فریبا نادیر در حال ورزش کردنه، حرکاتی میره که چندان ازش انتظار نیمرفت! در ادامه این ویدیو رو مشاهده می کنید.

فیگورای عجیب فریبا نادری که تغییر فاز خانوم رو نشون داد!

البته که گزینه های خانوم بازیگر برای جلب توجه به ویدیو بالا ختم نمیشه و فریبا نادری با مواردی دیگر نیز سعی داره تا شاخ مجازی بشه! این بازیگر جوان مثلا مدتی رفته بود تو فاز و نول انتشار تصاویری که در اون لبهایی غنچه طور داره، اونم نه فقط حالتش بلکه کاملا این مدل ژست رو میگرفت و چیک چیک عکس رو به ثبت میرسوند!

و یا مثلا مدتی هم یاد گرفته بود چشماش رو حالتی خمار نشون میداد که البته برخی هستند همانند خانوم روشنک گرامی که واقعا مدل چشماشون خدادادی اینجوریه اما فریبا نادری متاسفانه این حالت چشم رو نداره و از قصد و با زور این حرکت رو میزنه که خب چندان جالب نیست و خیلی از کاربران بر این نظر بودند که خانوم بازیگر قصد داره تا با این موارد و البته زدن هشتگ های جورواجور و عجیب جذب فالوور کنه!

Untitled

The-charming-new-series-of-beautiful-photographs-of-rare4

فریبا نادری با این مدل تبلیغ چه خوشتیپ شده!

اما فریبا خانوم نادری با وجود اینکه وضع مالی خیلی خوبی داره و خودش مدیر یک رستوران خیلی بزرگ تو شمال طهرون هست و همسرش هم تاجر و بازرگانه اما با همه این ها باز هم تو فضای مجازی کار تبلیغ انجام میده. در واقع شاید خانوم اصلاً نیازی به این درآمد نداشته باشه اما به خاطر اینکه دیده بشه تو فضای مجازی و اسم و نامش همچنان سر زبون ها باشه وقت میزاره و میرن فلان مزون یا سالن آرایش و براشون تبلیغ می کنه.

کمی بیشتر با فریبا نادری 

فریبا نادری بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 23 فروردین ماه سال 1363 در تهران متولد شد.

این بازیگر جوان سینما و تلویزیون تحصیلاتش را تا مقطع لیسانس رشته گرافیک ادامه داد و برای اینکه زودتر به هدف هایش در بازار کار برسد به سراغ بازاریابی رفت و کم کم در سمت مدیر بازرگانی یک شرکت بزرگ مشغول کار شد.

فریبا نادری در خانواده ای کم جمعیت متولد شد و یک خواهر و برادر دارد. برادرش حمید نام دارد و خواهرش هم وکیل است و تمام دوران کودکی فریبا نادری در کنار برادرش گذشت. رابطه دوستانه فریبا نادری و برادرش حمید او را به سمت شیطنت ها و بازی های پسرانه می کشاند و تمام مدت کودکی او با برادرش و بدون داشتن حتی یک عروسک و با بازی های کودکانه در کوچه سپری شد.

Untitled (2)

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی