|

ازدواج و لواشک پوشی نگین معتضدی با دو متر گیس سیم تلفنی؛ کافه پر زرق و برق چی میگه!

negin motazedi shayanews

نگین معتضدی همیشه با ظواهری جینگول مستون دیده میشه اما اینبار خانوم بازیگر با ظاهری ساده تر همراه با همسرش سلفید که جالب بود.

لینک کوتاه کپی شد
1

شایانیوز- نگین معتضدی بازیگران مشهوریه که البته بیشتر چهرش شهرت داره نه اسمش. خب برخی از بازیگران هستند مثل نیکی کریمی که هم اسمی و هم رسمی برای همه شناخته شده هستند اما بازیگرانی به مانند نگین معتضدی این چنین نیستند و مخاطب ایشون رو با نقش هایی که داره به یاد داره. مثلا همین چند وقت پیش بود که نگین معتضدی رو در سریال "راز ناتمام" دیدیم و خانوم بازیگر با استایل که اصلا و ابدا بهش نمیومد ظاهر شد.

نگین معتضدی تو نقشش کاملا محجبه و چادری بود که خب کاراکترش و به زیبای به تصویر میکشید اما در واقع این بازیگر زن ظاهری 180 درجه متفاوت داره و در حالی که از بازیگرای خیلی قرتی پوشی سینما و تلویزیون محسوب میشه، تصاویری اینچنین نیز از خود به اشتراک میذاره و وقتی مخاطب میخواد با این چهره بیشتر آشنا بشه و میره اینستاگرامش با صفحه رو برو میشه پر ریزون! اما نگین معتضدی از تازه عروس های این عرصه می باشد که با همسر کارگردانش خیلی کیف میکنه. در ادامه سلفی این زوج رو مشاهده می کنید تا ادامه ماجرا.

campec.ir_s instagram 2023-3-6 story

موی دو متری نگین معتضدی که بیگودی کشیدش در حد سیم تلفن!

خب این روزا دیگه کلاه گذاشتن میون خانومای بازیگر اونقدری زیاد شده که دیگه کمتر می بینیم تو پیج چهره ها با شال و روسری شخص عکس بذاره! این در حالیه که تو چند ماه اخیر بازیگران زن زیادی کشف حجاب کردن تو کشور و با حواشی بسیاری روبرو شدند!

اما خب بسیاری هم هستند به مانند لیندا کیانی و یا نگین معتضدی که دست به کشف حجاب نزدن اما خب چندان هم با حجاب دیده نمیشن! مثلا نگین معتضدی چندی پیش تصاویری از خود به اشتراک گذاشت که موهای فر شدش رو حسابی به رخ کشید. نگین بانو در این عکس تقریبا چیزی برای زیر روسری موندن باقی نگذاشته و به همین علت هم خیلی زیاد مورد توجه کاربران قرار گرفت.

neginmotazedi.official_289193856_1027944261238601_4225809739069629936_n

تغییر ظاهر عجیب نگین معتضدی که خیلی از این رو به اون روش کرد!

البته که قطعا وقتی پنج تا انگشت شبیه به هم نیستند، آدمها هم نمیتونن شبییه به هم باشن و حتی دو خواهر هم امکان اینکه سلایق و افکارشون با هم فرق کنه زیاده! نگین معتضدی و یا هر بازیگر دیگه ای که من و شما می بینیم با نقشاش ممکنه خیلی فرق کنه و این دلیل مناسبی نیست که مثل فریبا نادری چون در ستایش نقشش منفور بوده پس خودش هم به همون میزان منفی هستش و یا نگین معتضدی چون خانومی چادری در راز ناتمام بود پس خودش هم باید اینچنین باشه!!

اگر قرار بر این موضوعات بود خانوم و آقایان بازیگر باید به هزار رنگ در بیان چرا که تو طول عمر کاریشون بار ها نقش بازی میکنن و هر بار هم یک شخصیت!!

neginmotazedi.official_271991582_1240008979743176_8039410785033019519_n

ازدواج و لواشک پوشی نگین معتضدی!

نگین معتضدی سال گذشته با آقای امین امانی که کارگردان و طراح صحنه می باشد ازدواج کرد. این زوج جوان خبر پیوندشون رو با انتشار تصویری در آغوش هم دادند.

از این ها که بگذریم نگین معتضدی در یکی از مراسمات سینمایی با تیپی آمد که کمی نامتعارف بود. البته ظاهرا ارشاد و محدودیت چندان براشون اهمیت نداشت و هنرمندان خانوم گاهی استایل هایشان از اَجق وجق گذشته و تبدیل به ناجور میشه. حالا این خانوم هم با شلوار چرم جذب و مانتویی جلو باز مورد انتقاد کاربران قرار گرفت. یک بازیگر جدا از استعداد و توانایی که از خود نشون مدیه قطعا ظاهری مناسب هم براش به شدت مهمه چرا که در این مراسمات روبروی ده ها لنز دوربین قرار میگیره!

rff

کمی بیشتر با نگین معتضدی

نگین معتضدی متولد 3 مهر 1364 در تهران ، بازیگر سینما و تلویزیون است. تحصیلکرده تا ترم شش رشته نمایش از دانشگاه آزاد می باشد که در کنار بازیگری عاشق ادبیات و خواندن کتاب های مختلف است و تجربه دو ازدواج هم دارد. در محله حصار بوعلی پشت فرهنگسرای نیاوران تهران به دنیا آمده است و تنها یک خواهر نویسنده بنام طلا دارد که 4 سال از خودش بزرگتر است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی