|

لیلا بلوکات یه طاقه پارچه پوشیده ولی هنوزم منشوریه؛ حالی به حولی خانوم تو باشگاه!

leila bolukat shayanews

لیلا بلوکات همیشه در استایل از عجیب و جدید پوش هایی بوده که چشم همرو به خودش خیره کرده اما اینبار قامت بلند خانوم مورد توجه قرار گرفت.

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- لیلا بلوکات شاید در این مدت اخیر کم کار شد بشه اما قطعا از بازیگرای مشهور و محبوبی محسوب میشه که سالهاست در این عرصه فعالیت داره و شاغله. لیلا بلوکات سابقه کاری پرباری نداره اما همیشه بیشتر تو تلویزیون بوده و چندان راه خاصی به سینما و پرده نقره ایش پیدا نکرده. لیلا بلوکات با بازی در سریال "یوسف پیامبر" خیلی مشهور شد که الببته به گفته خودش ابتدا قرار بوده نقش زلیخا رو بازی کنه اما یهو کارگردان عزیز هوس میکنه تا کتایون ریاحی رو جایگزین کنه و ایشون رو بفرسته واسه کاراکتر همسر آخناتون! لیلا بلوکات آخرین با در سریال "ازسرنوشت" دیده شد ک نقش خانومی پولدار رو داشت و خیلی بهش میومد.

البته که لیلا بانو در واقعیت نیز اینچنین است و هنرمندی ثروتمنده که یه پاش تو ایرانه و یه پاش اونور آب در حال گشت و گذاررر! لیلا بلوکات در اینستاگرام فعالیت زیادی داره اما سلیقش این مدلیه که چندان از معرفی فیلم و سریال نمیذاره و بیشتر سعی داره تا چهره و استایل خودش رو به رخ بکشه. مثلا در ادامه نمونه ای از آن را مشاهده می کنید که خانوم بازیگر با رفیق جانش ژست اومد اما فیگور و لباس خود لیلا مورد توجه و البته تعجب قرار گرفت.

195226042_3729461300497149_1368707831336259248_n

بدنسازی لیلا بلوکات که قد یه مرد میسازه هیکلو!

همونطور که در عکس هم مشخصه لیلا بلوکات قد و قامت بلندی داره که با برخی از استایل ها این موضوع بیشتر هم بولد میشه. لیلا بلوکات اما از لحاظ ورزشی میشه گفت مِن جمله هنرمندانی هستش که خیلی وقته ورزش و بدنسازی رو دنبال میکمه و تصاویر بسیااار زیادی هم از خود حین ورزش منتشر کرده که تاییدش کنه!

البته که این روزا دیگه عادی شده و خانومای بازیگر همگیییی شدن ورزشکار اما داستان اینه که برخی ادای ورزشکار بودن رو در میارن و چندان تو این راه شاخ و کاربلد نیستند و برخی واااقعا بلده کارن!

اما ظاهرا برخی موارد مثل داشتن حیوان خونگی و یا ورزش کردن و فیلم و عکس منتشر کردن شده مسابقه ای و خیلی از بانوان هم درش شرکت دارند و این در حالی که میون آقای بازیگر این مسائل و چشم و هم چشمی ها به شدت انگشت شمار دیده میشه.

73278813_160535361711125_3655219703214657683_n

لیلا+بلوکات

ژستای عجیب و مصنوعی لیلا بلوکات که چشارو شیش تا میکنه!

یک بازیگر قطعا به جز دیده شدن در فیلم و سریال، باید در اینستاگرام هم فعالیت خوبی داشته باشه تا بتونه خودش رو میون اینهممممه بازیگر نشون بده و اثبات کنه که ظاهر و استعداد خوبی برای مشهور شدن داره. انتشار عکس و فیلم از همه بر میاد اما اینکه چه کسی بتونه کاربر رو جذب کنه و تعداد فالوور بیشتری داشه باشه و البته محبوب تر، اهمیت خیلی زیادی داره.

لیلا بلوکات این مدلیه که خیلییی عکس بازه و همیشه هم تو 99 درصد تصاویر با همون دوربین معمولی گوشی تصاویر رو به ثبت میرسونه و به مانند چهره هایی همچون مریم مون نیست که دائم در آتلیه به سر ببره! اما نکته جالبی که هست اینه که لیلا بلوکات ژستای عجیب زیادی میگیره و این در حالیه که گاهی به شدت مصنوعی میشه! 

dd

لیلا بلوکات و کارای جذابی که هر کسی انجامش نمیده! 

شاید تابحال اسم خیریه مهر لیلا رو شنیده باشین که به دست لیلا بلوکات چند سالیه اداره میشه. این خیریه که علاوه بر اینکه نشون دهنده دل خیلی پاک لیلا خانومه، ولی حسابی هم باعث دیده شدنش شده و از زمانی که این کار رو شروع کرده تونسته روابطشُ با همه خیلی توپ کنه.

ممکنه تصور کنین فقط با بازیگرا و خواننده ها خانوم رله شده و ارتباطشُ تقویت کرده، ولی بهتره از فوتبالیستا غافل نشین که تو سال چندین بار هر کدومشون به هوای کمک به این خیریه یه سری هم به دوربینای سوژه جمع کن میزنن! حتی به تازگی هم یکی از فوتبالیستای معروف به نام سردار آزمون رفته بود به خیریه مهر لیلا و با حال خوب دادن به بچه های لیلا خانوم تو فضای مجازی هم مثل فوتبال اسمشُ سر زبونا انداخت.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی