|

تریپ خیلییی خاص مینا وحید تو ترکیه همرو خام خودش کرد؛ خانوم پتو پیچ شده جا مانتو!

mina vahid shayanews

منا وحید گرچه در بازیگری کمرنگ شده اما انگاری سفر رفتن و عکاسی های خاصش رو فراموش نکرده و اینبار تصویری از خود در ترکیه منتشر کرد.

لینک کوتاه کپی شد
3

شایانیوز- مینا وحید بازیگر مشهور و باحال ایرانیه که هم سابقه بازی در نقشای طنز رو داره و هم اجتماعی! مینا وحید ابتدا کار خود را با بازی در سریال های تلویزیونی شروع کرد و حالا خانوم بازیگر رو نه نتنها در این جعبه جادویی نمی بینیم، بلکه سینما و شبکه خانگی فَت و فراوون دیده میشه و مشغوله. مینا وحید ازچهره های به شدت حاشیه داری هستش که از ناجور تریناش هم میشه به حرکت بی منطق خانوم بازیگر که در کنسرت اشاره کرد!

اما در این مود این موضوعات در ادامه بیشتر خواهیم گفت و ابتدا بهتره با لایف استایل مینا وحید آشنا بشیم که خیلی اینستا بازه و عکس و ویدیو های بسیاری ازخود به اشتراک میذاره. مینا بانو با بازی در سریال "ساخت ایران" بود که شهرتی عجیب پیدا کرد و صفحش حسابی کشید بالا. خانوم بازیگر در حال حاضر نزدیک به 200 هزار دنبال کننده داره که البته شاید هم بگید در مقابل بازیگران میلیونی زیاد نیست و خب باید بگیم بله درسته چرا که مینا وحید در مجموع چهره ای محبوب نیست و هواداران کمی داره! در ادامه تصویری از خانوم بازیگر مشاهده می کنید که در ترکیه تشریف دارند. ناگفته نمونه استایل خیلی خز دار خانوم بازیگر هم با نظراتی مختلفی همراه شد.

Untitled

سلیقه جذاب و گاهی منشوری مینا وحید در استایل! مینیمال اما نکته دار

مینا وحید همواره سعی داره تا در ظاهرش و استایش دارای ترکیباتی خاص باشه که به نوعی امضای شخصی خودش رو داشته باشه چرا که بسیاری از بازیگران هستند به مانند بهاره رهنما که یِلخی پوش هستند و برخی هم مثل سارا بهرامی که نام و نشون خاااص خودشون رو در تیپ و لباس دارند. مینا وحید نیز اینچنین و در تلاشه تا به سبکی شیک بره جلو چرا که برای یک بازیگر به خصوص بانوان، تنها توانایی و استعداد نیست که اهمیت داره و ظاهر و نوع استایل هم اهمیت بسیار زیادی در شخصیت و اعتبار شخص داره و هم در جذب مخاطب و طرفدار!

مینا وحید اصولا اهل سبک های مینیمال و کژوالی هستش که با نکته ای خاص در اون رو از یکنواختی در بیاره. مینا بانو از نامتعارف پوشی نیز به دور نیست و گهکاهی هم گریزی به این سبک میزنه تا بیشتر مورد توجه قرار بگیری. اما باید گفت اون دسته از تیپ هایی که شیک هستند رو انتخاب میکنه بیشتر مورد توجه قرار میگیره و البته بی حرف و حدیث! در ادامه نمونه هایی از سلیقه خانوم بازیگر رو مشاهده می کنید.

Screenshot_20190820-113220_Instagram_01

استایل+مینا+وحید (1)

استایل+مینا+وحید

خب تو تصویر آخر شاید شما هم بگین واااا چرا مینا وحید پتو پیچ شده که خب در پاسخ باید بگیم این نیز سبکی در استایل رو نباید اون مسخره کرد چرا که در دنیای مد و فشن شاید مواردی دیده بشه که به مذاق من و شما خوش نیاد اما به خصوص برای هنرمندان به نوعی مُهر محسوب میشه که نشون بده بللله بنده آرتیست هستم!!

minavahid_official_20184501_1696969090599821_8969025782982639616_n

حاشیه مین وحید تو کنسرت! خانوم اینجا هالیوود نیست!

خب در ابتدای متن گفتیم که مینا وحید حواشی داشته که چندان جالب نیست. این بازیگر مشهور ما تو جنجالا دست خوبی داره حالا چرا چون میدونید که مینا وحید در سریال شبکه خانگی "جزیره" با امیر مقاره خواننده ماکان بند همبازی بود و خب به رسم اینکه بازیگران ماه ها باهم هستند و رفاقتی هم بینشون شکل میگیره، امیر مقاره برای کنسرتش مینا وحید رو هم دعوت کرده بود اما انگاری مینا خانوم آقای خواننده رو پشیمون از کارش کرد.

مینا وحید در سالن در حالی که به بالای سن رفته بود و پشت میکروفون جنگولک بازی هایی داشت، میکروفونو به امیر مقاره نمیداد و در اخر هم با نیم تنه ای که به تن داشت حسابی مورد توجه و تعجب و جنجال قرار گرفت! این در حالیه که به شدت امیر مقاره ناراحت شد و حتی بعد از این ماجرا هم برای اینکه کار خودش و گروهش خدشه دار نشه ضد خانوم بازیگر دراومد!

کمی بیشتر با مینا وحید و دلیل زشت ازدواج کردنش!

مینا وحید با وجود اینکه تو این چند سال تو آثار نمایشی خوبی ایفای نقش کرده اما شاید خیلی ها هنوز ایشون رو به اسم نشناسند اما قطعا چهره او را در تلویزیون دیده اید.

مینا وحید متولد 17 مرداد 1366 در رشت ، بازیگر سینما و تلویزیون است.

فارغ التحصیل فوق لیسانس ادبیات نمایشی از دانشگاه هنری و معماری می باشد که از 20 سالگی با فیلم « آتش سبز» شروع کرد و با «بانوی عمارت» درخشید.

مینا وحید ازدواج نکرده و میگوید زمانی که جوان بودم دوست داشتم شوهر کنم تا برایم کیف و کفش بخرد اما حالا نیازی به شووهر ندارم چون خودم پول دارد!

minavahid_official_70222606_2406926839581962_7121307504552790671_n

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی