|

وقتی یکتا ناصر با شومیز لطیف استایل زده خوووشتیپ ولی داغون؛ شوهری چه سکه بارونش کرد!

yekta naser shayanews

یکتا ناصر بازیگر مشهوریه که اصولا اهل تریپای ناجور نیست اما اینبار ست مانتو و شومیز توری خانوم مورد توجه قرار گرفت.

لینک کوتاه کپی شد
1

شایانیوز- یکتا ناصر بازیگر باحال و مشهور ایرانیه که سالهاست در این عرصه فعالیت داره و ابتدا کارش رو از تلویزیون شروع کرد و به جایگاه حال حاضرش رسید نه به مانند چهره هایی همچون ترانه علیدوستی که با بهانه های الکی فقط سینما و شبکه خانگی رو خواستن تا درآمدی هنگفت و به شدت بالاتر داشته باشند. البته که یکتا ناصر هم دیگه تو این جعبه جادویی پیداش نیست و میشه گفت از زمانی هم که تو دهه نود با همسر کارگردانش آقای منوچهر هادی ازدواج کرد دیگه کاملا ناپدید شد و به اهالی سینما پیوست. یکتا ناصر از هنرمدان کاربلدیه که تواناییش رو داره به راحتی هم در کاراکترای طنز و عجیب مثل فیلم "رحمان 1400" خوب بازی کنه و هم در نقشای جدی به مانند "دل" جذاب به نظر بیاد که خب این حرکتو شاید هر کسی نتونه از پسش بر بیاد.

4044D845-6E1F-40E0-A9AC-36D52B0A8D18

وقتی یکتا ناصر استایل میزنه خوشتیپا، ولی داغون!!

یکتا ناصر اصولا خانومی خوشتیپه که خب خودش پولدار بود با منوچهر هادی هم ازدواج کرد بیشتررر مایه دار شد و حالا خانوم خانومارو در استایل هایی می بینیم که گرونن ولی چندان درست حسابی خیر! البته که در کل یکتا ناصر اهل حاشیه سازی های بی مورد از طریق لباس پوشیدن نیست ولی خب این سبکی هم نیست که مثلا مثل ترلان پروانه همیشه خوشتیپ و حساب شده تیپ بزنه. مثلا در ادامه تصویری از این بازیگر زن مشاهده می کنید که در مجموع خوب به نظر میرسه اما چیزی در این بین چشم رو اذیت میکنه اینه که به درستی ترکیب نشده! همونطور که مشخصه آستین خانوم خانوما توری شکله و با مانتویی که روش پوشیده زیاد سنخیت پیدا نکرده.

یکتا+ناصر

اعتماد به سقف یکتا ناصر در حالی که بی آرایشه و خام!

یکتا خانوم ناصر به دلیل اینکه از یه چهره مطلوب و دوست داشتنی برخورداره، تونست در مدت زمان کمی پس از بازی در سریال "اولین شب آرامش" به محبوبیتی باورنکردنی برسه. البته که حضور او در سریال های کمدی با کمک همسرش یعنی آقای منوچهر هادی برای بار نخست استارتش زده شد که خیلی هم مورد استقبال قرار گرفت و نشون داد خانوم خانوما در هر زمینه ای مستعده و خفن!

اما همین موضوع و طرفدارای ریز و درشت یکتا ناصر باعث شده خانوم بازیگر حسابی اعتماد به نفسش بره برسه به آسمون و به جایی برسه که از هر چیزی برای دیده شدن استفاده کنه. از میکاپ های آنچنانی گرفته تا حتی زمان هایی که هیچ گونه آرا ویرایی نداره و اینطوری خودش رو دم چشم میاره. البته عکسی که جدیدا از این بازیگر منتشر شده نشون میده حسابی خانوم خانوما بدجوری رفته رو اَبرا که با این جسارت چهره بدون آرایشش رو میندازه تو پیجش. ولی واقعا چی بوده چی شده هااا!

tt

وقتی یکتا ناصر بدجوری میره تو حاشیه! خانوم سکه هارو سر عقد گرفته!

یکتا ناصر کلا این مدلیه که گفتیم از حواشی خودش رو دور نگه میداره و ترجیحش بر اینه که نظاره گر اتفاقات باشه تا یک اتفاق ساز! اما شما حتی یک فرد معمولی هم باشید باز میون بقیه یکسری حواشی و حرفق حدیث دارید چه برسه به اینکه چهره ای شناخته شده و مشهور! به همنی سبب یکتا ناصر نیز از این قائله مستثنی نیست و مواردی هست که تو تایم سابقه کاریش اتفاق افتاده!

unknown_275901314_384851256431054_8188788160523494543_n

مثلا یکتا ناصر به گفته‌ همسرش مهریه او 5سکه بهار آزادی‌ هستش و چهل‌ سکه نیز سر سفره‌ی عقد هدیه گرفته! و یا اتفاق مهمی که برای او رخ داده در زمان بازی در یک تله فیلم بود. خانوم خانوما در توضیح این حادثه بیان میکنه که بیشتر نمای خیابان‌ها در شب فیلمبرداری می‌شن، چون شب خلوت‌ تره به ناچار نورپردازی‌ های شدیدی به صحنه میشه که بخشی از دید رو از بین میبره؛ در سکانس تعقیب و گریزی که یکتا ناصر پشت فرمان بوده، باید به خیابونی می‌پیچیده که وسط اون خیابان بلوار بوده، به خاطر نورپردازی شدید بلوار، دیدش به هم می‌خوره و با سرعت به جدول بلوار برخورد میکنه. چشمش آسیب می‌بینه و صدابردار هم بشدت سرش به سقف ماشین برخورد می‌کنه!!

unknown_253427077_618994709295156_3173020882967131368_n

Untitled

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی