|

وقتی آه سحر حسابی دامن امیر تتلو رو گرفته؛ آقا از نامزدش چه ناجووور رکب خورد!

amir tataloo sahar ghoreyshi shayanews

امیر تتلو یه سری متن و پست تو صفحه شخصیش منتشر کرد که همه رو انگشت به دهن و البته نگران کرد که نکنه امیر بیاد یه کاری بده دست خودش

لینک کوتاه کپی شد
10

شایانیوز- امیر تتلو خواننده پرحاشیه که این روزها قید همه چیزش رو زده و نه آهنگی می خونه و نه کنسرتی و کلاً هیچ کار خاصی انجام نمی دهد. تا یک هفته ده روز پیش تتلو یک مشغله دیگه هم داشت که اونم تتو زدن و خط خطی کردن خودش بود که یک ماهی از صبح تا ظهر و ظهر تا نیمه های شب زیر دست دوتا خانوم تتوکارش می شست و تتوهاش رو ترمیم می کرد که گویا چند وقتی کار تتوهاش تموم شده و حالا دیگه هیچ کاری نداره.....

unnamed+(1)

امیر تتلو حالا که بیکار شده تایم زیادی از روز رو تو فضای مجازی و پیج یوتیوبش مشغول پست گذاشتنه پست هایی که البته رنگ بوی یاس و ناامیدی داره. آقای خواننده تو پستی که اخیراً منتشر کرده چیزهای نوشت که باعث نگرانی طرفداراش شد او اینطور نوشته: 

من واقعا مشکل روانی دارم و فکر میکردم دارم حرفای درستی میزنم همیشه و دارم کمک میکنم! امّا بلخره فهمیدم و قبول کردم که من واقعا مشکل روانی دارم. بارها به همه بی ادبی کردم و آهنگایی ساختم که توش پُر از بی ادبی بود  شرمنده ام! من واقعا نفهمیدم چی شد !! انگار یکی از بیرون کنترلم کرده و میکنه و واقعا دست من نیست هیچی... من دیگه میشینم و صبر میکنم که بمیرم.

وقتی تتلو می گه که می خواد برگرده ایران

تتلو در ادامه پست های عجیب و غریبش نوشت که از بودن تو ترکیه و کلاً بودن بدون فایده خسته شده و تصمیم خودش رو گرفته و می خواد بیاد ایران. اما خوب تتلو بیاد ایران که می گیرنش؟ امیر در پاسخ به این سوال نوشت: به زودی میام ایران و خودم رو تحویل پلیس می دم و هر مجازاتی که بهم بدن رو قبول دارم. من فقط معذرت میخوام. من تسلیمم
 
tataloo

اما چه شد که تتَل به اینجا رسید کارش؟

پشت پرده این همه یاس و نا امیدی تتو گویا یه شکست عاشقی است. نامزد تتلوکه جدیداً باهاش آشنا شده بود و دو نفری حسابی حالشون خوب بود انگاری تو زرد از آب دراومد و حال امیر از غم فراغ او افسرده شده. تتلو تو پیج شخصی خودش در مورد این دختر و اینکه چجوی دلش رو شکوند این طور نوشت: به کسی که به خیالش و به خیالم عاشقم بود گفتم یا موهاتو بزن یا واسه همیشه برو... میدونم شما جرئت ندارید زن و شوهر و عشق و زندگیتونو اینجوری تست کنید و دوست دارین با دروغ شیرین شاد باشین اما من جرئتش رو داشتم. 

درخواست کردم از زن زندگیم که بین منو موهاش یکیو انتخاب کنه و اون واقعا موهاشو انتخاب کرد و رفت. چطوری میشه واقعا به جون این حجم ننگو خرید؟

جلوه گری سحر قریشی با یادگاری های تتلو!

نام تتلو تو این چند ماه با سحر قریشی گره خورده بود و خیلی ها دوست دارن بعد از اینکه از تتلو گفتیم یکم هم از سحر قریشی بگیم. سحر قریشی این روزا و در امارات با شکل و شمایلی میچرخه که خب باهاشون نمیتونه پاشو تو ایران بذاره! قطعا وقتی شما خانومی عادی هم باشید، وقتی چهره تون تتو داره و دستانی کامل رنگی و خالکوبی شده دارید نمیتونید به راحتی برید بیرون و خرید و خلاصه زندگی آرومی داشته باشید، چه برسه به اینکه مشهور باشید اونم در ایییین حد!

1861814_767

در واقع سحر قریشی بعد از اینکه رفت پیش تتلو و شد نامزد امیر سعی کرد که شکل و قیافه اش رو هم کنه کُپ تَتل و شروع کرد به خالکوبی و تتو زدن. سحر خانوم اول از دست و پاهاش شروع کرد و کم کم رسید به گردن و حتی داشت صورتش رو هم رنگی پنگی می کرد که یکدفعه رابطه اش با تتلو به بن بست خورد و باهم کات کردن. 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی