|

وقتی مامانِ تیتیش سام اصغری از عروسش شونصد سالی جَوون تره؛ خواهر شوهراش چوخ عملین!

sam asghari shayanews

سام اصغری مدل جذاب ایرانی که سال گذشته با بریتنی اسپیرز خواننده آمریکایی ازدواج کرد و حاشیه دار شد، حالا با مادر خیلی جوانش سوژه کاربران شد.

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- تو دنیای امروزی دیگه اونقدری حواشی و خبرای عجیب غریب زیاد شدن که آدم نمیدونه در رابطه با کدوم موضع اصلا چی بگه! البته که خیلی موراد به فرهنگ ارتباط داره که هر جامعه چه مدلی باشن. مثلا ما ایرونیا به غذای سوسک و ملخ خوردن چین و فیلیپین گیر میدیم و از طرفی خیلی از کشور ها کله پاچه خوردن ما ایرونیا رو چِندش میدونن! البته که این موضوعات به مطلب اصلیه ما ربطی نداشت اما حالا که میخوای بریم سر اصل موضوع باید بگیم که میدونید سال گذشته سام اصغری مربی بدنسازی و مدلینگ مشهور ایرانی که البته اونور آب زندگی میکنه با بریتنی جین اسپیرز خوانده و بازیگر آمریکایی ازدواج کرد و حسااابی ترکوند! حالا از چه لحاظ؟ اینکه سام اصغری که ظاهری کاملا ایرونی داره چطور شده که با خواننده شاخ آمریکایی تونسته ارتباطی در حد ازدواج برقرار کنه.

این زوج قبل از اینکه زوج بشن، رابطه نامزد طوری با هم داشتند که خب یکی دیگر از دلایل تعجب خیلیا بالا بودن سن و سال این خانوم خواننده بود که چیزی حدود 13 اسل بزرگتره. ناگفته نمونه یکسری هم بر این نظر بودند و هستند که به فیس پر از چین و چروک بریتنی اسپیرز میاد که خیلی بیشتر از این حرفا باشه اما باید بگیم که این خواننده تنها 42 سال سن داره. 

unknown_321552244_891458998964846_195665183814972194_n (1)

مادر شوهر بریتنی اسپیرز که انگاری از عروسش جَوونتره!

جالبه که بدونید مادرشوهر سام خان اصغری نیز چهره ای به شدت جَوون طور داره به طوری که خیلیا بر این نظر بودن ایشون از عروسشم کوچیکتره!!

Untitled

مادر-سام-اصغری؛-فاطمه-اصغری-768x768

و اما خانواده سام اصغری! جمعی از داف ها

سام اصغری تک پسر خونواده هستش و سه خواهر به نام های فرزانه، مدی، الهه دارد که خواهرشوهرهای جدید بریتنی اسپیرز محسوب میشن و به خاطر ظاهر پر زرق و برق خود در مراسم عروسی اخیر این خواننده با برادرشون؛ در فضای مجازی سر و صدا زیادی به پا کردند. مراسم رسمی ازدواج سام اصغری و بریتنی بعد از 5 سال دوستی در تاریخ 9 ژوئن 2022 با حضور جمعی از سلبریتی ها همچون مدونا، سلنا گومز، پاریس هیلتون و …. که از دوستان نزدیک این خانواده هستند، برگزار شد.

عکس-فرزانه-اصغری-با-بریتنی..-768x768

بیوگرافی-خواهران-سام-اصغری-به-همراه-شغل-و-همسران-2

در ابتدای متن مثالی در رابطه با چین و کلپچ و اینها زدیم! شاید بگین اینها چه ربطی به موضوع سام و بریتنی داره که خب میخوایم برگردیم به جشن عروسی این زوج که خیلی اتفاقات عجیبی افتاد و حرکتایی زده شد که قطعا برای اونور آبی ها چندان عجیب نیست اما برای فرهنگ ما ایرونیا کمی تا قسمتی ناجور بود. 

445482_866

4-8

نامزد قبلیه سام اصغری و واکنشی سورپرایز طور!

از دیگر حواشی سام اصغری میشه به دوست دختر قبلیه وی اشاره کرد که در رابطه با ازدواج سام با بریتنی واکنشی جالب داشت.

مایرا ورونیکا مدل و شخصیت تلویزیونی ۴۱ ساله و دوست دختر سابق سام اصغری در واکنش به خبر نامزدی سام با بریتنی اسپیرز در مصاحبه‌ای به خبرنگار TMZ از سام اصغری حمایت کرده و گفته:‌

«من برای آن‌ها خیلی خوشحالم. سام موفق شد و به هدف زد» مایرا ورونیکا در ادامه گفته منظورش از این جمله، از لحاظ مالی نیست بلکه بریتنی هم موفق شده و به هدف زده. مایرا ورونیکا درباره شخصیت سام اصغری نیز صحبت کرده و او را یک مرد جذاب، دوست داشتنی و بسیار حامی معرفی کرده و گفته فکر میکند بریتنی با شخص درستی رابطه دارد ....

سام اصغری در سال ۲۰۱۵ و پیش از شروع رابطه‌اش با بریتنی به مدت ۱ سال با مایرا ورونیکا رابطه داشته است.

mayraveronica_1629235578_1

بیوگرافی سام اصغری

سام اصغری 1373 در تهران متولد شد، کوچک‌ترین فرزند در میان چهار فرزند مایک اصغری و فاطمه اصغری هستش. پدر خانواده اصغری پیش از انقلاب در سفری که به ایران داشته با فاطمه ازدواج میکنه. در سال 75 پدر سام اصغری بخاطر شغلش به آمریکا برمیگرده و سام اصغری نیز در سال 2006، در حالی که خواهرانش و مادرش در ایران بودند، به ایالات متحده نقل مکان میکنه. سام و پدرش در لس آنجلس، کالیفرنیا، ایالات متحده آمریکا به ادامه زندگیشون پرداختند.

IMG_20220825_201933_750

271428982_665861608113934_6722623775574224824_n

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی