|

ست طلاکوب زنِ سپهر حیدری که با تریپ منشوریش همِش زد؛ بپر بپر رو تخت چی میگه!

aram jouyandeh shayanews

سپهر حیدری بازیکن اسبق پرسپولیس که این روزا دبی در حال عشق و حاله با خانومش در حالی که زدن به کوچه علی چپ، تصاویری جهت فخرفروشی منتشر کردند.

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- این روزا دیگه شهرت پیر و جوون، عادی و سلبریتی نمی شناسه بلکه شما از هررر قشر جامعه هم که باشید میتونید به راحتی و مثل آب خوردن به این جایگاه باحال برسید. یکسری هستند به مانند افسانه پاکرو که علاقمندن تا بازیگر باشن اما مشهور نشن که خب این خیلی عجیبه و تناقض داره! یکسری هم هستند مثل سپهر حیدری که فوتبالیستن و مشهور اما میخوان شهرت خودشون رو بالاتر ببرن و خانوم بچهارو رو هم بیارن وسط تا از هیچی هیچی بشن یه چهره مشهووور! بله درسته سپهر حیدری این مدافع سابق پرسپولیس که حالا شده از ریش سفیدای فوتبال، مدتی میشه که زار و زندگی رو جمع کرده و رفته به بزرگترین شهر امارات متحده عربی!! درست فهمیدین سپهر حیدری برای ادامه زندگی خود دبی رو انتخاب کرده و خب از اونجایی که اصولا عربا نمیذارن زندگی به کامشون بد بگذره، سپی خان و خانوم خانومای پر افادشون هم در این شهر حسابی تو حال و حول هستند!!

سپهر+حیدری

وقتی سپهر حیدری پول در میاره میلیاردی اما معرفت داره دوزاری!

سپهر حیدری بعد از اینکه دیگه سنش واسه فوتبال بازی کردن زیاد شد ترجیح داد تا ادامه کار و درآمدش رو هم در همین حوزه ادامه بده چرا که خیلیا هستن میزنن تو کار مدلینگی و رستوران زدن و تبلیغات و این حرفا مثل علیرضا نیکبخت. اما سپهر حیدری زد تو کار مدرسه فوتبال یکی در ایران و دیگری در دبی که از آکادمی دبی خود به شدت پول بیشتری در میاره! 

اما جالب اینجاست که سپهر حیدری و همسرش با وجود اینکه به شدت تو پیجاشون فعااالن و عکس و فیلم های بسیاری منتشر میکنن، اما در رابطه با شرایط کنونی ایران روزه سکوت گرفتن و ذره ای به هیچ طرف واکنش نداشتن! که خب این نشون دهنده اینه که سپهر خان و آرام بانو بیخیال خیلی موارد شدن و تو دبی عشق و حالشون رو میکنن بی دردسر!! علاوه بر این از اونجایی که سپهر حیدری دستی هم بر آتش اقامت گرفتن و ... داره، در صفحه خود برای این مورد نیز تبلیغات میکنه که خب این هم بدجوری رو مخ کاربراشه!

unknown_180719610_479616856614951_7932035079448055639_n

Capture

وقتی آرام همسر سپهری حیدری با ظاهر لوکسش فالوورشو کفری میکنه!

اصلا مگه امکان داره که شما فوتبالیست باشید و یا بوده باشید و مایه تیله از سر و کولتون بالا نره؟ سپهر حیدری نیز اینچنین است و زمانی که تو دهه نود همسرش رو در فضایی لوکس دیده بود یک دل نه صد عاشق وی شد که خب این نشون میده هردو مرفه و پولدار بودن. اما آرام جوینده از وقتی که دو بار مادر شدن رو تجربه کرد کم کم پخته تر به نظر رسید که البته این هم در رفتار مجازی اوست و مشخص نیست در واقع چه مدلی باشه برای مخاطبش!

اما آرام خانوم چون چند ماهی میشه که سفت و سخت پشتشو گرفته که بلاگر بشه و آنلاین شاپاشو پیش ببره، در نتیجه تولید محتوای زیادی میکنه که یکی از جذاب ترین محتواها در اینستاگرام انتشار تصاویر شاخ و قرتی از خانوماست و آرام بانو هم چون خودشون کاملا آپشنارو دارن، خب عکسای زیادی از خود به اشتراک میذارن که گاهی مثل تصویر زیر صدای کاربران رو در میاره چرا که کیف و کفش طلایی خانوم بدجوووری گرونه!

unknown_241482290_383580789823211_6238368919900865508_n

زنِ سپهر حیدری دیگه شور هرچی قرتی بازیه درآورد!

اما از اونجایی که دیده شدن و پیج رو بالا کشیدن الکی نیست و در عین حال هم الکیه چرا که با چارتا عکس و افتادن تو اکسپلور فرد مورد نظر یهو کلی دیده میشه، آرام بانو میاد و ویدیوهایی از خود با ظواهری عجیب از خود جلب توجه میکنه که شاید اصلا هیچ معنی و مفهوم خاصی نداشته باشن! مثلا در ادامه نمونه ای از اون رو مشاهده کنید که آرام جوینده در این ویدیو چه حرکات و شمایلی داره؟ خانوم خانوما که انگاری فقققط اومده خودش رو نشون بده با دویستا عمل و آرایش سنگین و لباس تننننگ هنوزم احساس کم بودن داشته و دست آخر یه فیلتر درست حسابی صاف کُن هم زده تنگ کار تا اینی که می بینید از آب دراد!

شاید بعد از دیدن این ویدیو بگین واوووو چه فِیس جذابی چه چهره همه چی تمومی! اما همونطور که می بینید خانوم خانوما تماما عمل جراجی و پروتز هستن و چهره و ظاهر اصلیشون چی بوده خدا داند! 

unknown_240451989_160156406247913_1366955814262280977_n

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی