|

مریم خدارحمی با روسری سنتی چه فِیسشو تالاپ سفید کرد؛ با رفقا پشت صحنه چه فوکولن!

maryan khodarahmi  shayanews

مریم خدارحمی بازیگر ساده اما جذاب ایرانیه که فعالیت خوبی در اینستاگرام داره و اینبار با دو کیلو کرم پودر عکسش رو منتشر کرد.

لینک کوتاه کپی شد
2

شایانیوز- مریم خدارحمی بازیگر ساده اما خوش چهره تلویزیونه که خیلی ساله در این عرصه فعالیت داره و برخلاف چهره نه چندان طنزی که داره، در کاراکتر طنز نیز ایفای نقش داشت. مریم خدارحمی گرچه سینما باز نیست و شهرتی شاااخدار پیدا نکرده اما کاملا شناخته شده برای مخاطب می باشد و از نظر بیننده یه دختر مثبت و جذابه که نمیتونه منفور باشه و اگر هم اینچنین دیده بشه بالاخر یه جای داستان خوب میشه!! مریم خدارحمی در سریال "ستایش" نیز ایفای نقش داشته که خب کاراکتر نامزد قبلیه آقای مظفری خواستار ستایش رو به تصویر کشید.

مریم خدارحمی این روزا به مانند خیلی از همکاراش کم کار شده چرا که تلویزیون به شدت آبکی ساز شده و هرچه که دستش میاد با فیلمنامه هایی تکراری و یا زیادی غمناک و بی معنا میسازه که خب واقعا هم برای بازیگر بده و هم برای مخاطب! مریم خدارحمی کلا این مدلیه که ساده ظاهر میشه چه در استایل و چه در باطن چرا که اصلا مودش اینجوریه و مثلا به مانند چهره هایی مثل مرجانه گلچین نیست که برای هر عکس شونصد مدل میکاپ کنه و تریپای عجیب و شاخدار بزنه! مریم خدارحمی چندان اهل حاشیه نیست اما تصویری از وی منتشر شد که برخی از کاربران همیشه در صحنه بنظرشون خانوم خانوما هم خواسته سادگیش رو نشون بده و هم ژیگول بودنش رو!

1978115409-samatak-com

مریم خدارحمی و رفقا چه راااحتن پشت صحنه!

مریم خدارحمی از اون دسته شخصیت های آروم و کم حاشیست که اصلا و ابدا خودش رو قاطی جنجالات نمیکنه اما خب این مدلیم نیست که بی عار از همه مسائل بگذره! مثلا برخی هستند همانند خانوم بهاره رهنما که برای ساختن حاشیه امون نمیدن و پشت بند هم یه نقشه ای دارن و از طرفی هم جایی که لازم باشه سرشون همچون کبک تو برفه؛ اما مریم خدارحمی نه تبلیغ خاصی داره که پول هنگفت دراره و نه حرکتی میزنه که خودش رو منفور کنه! مریم خدارحمی ولی از چهره های وگن جامعست که اتفاقا خیلیم رو این موضوع تعصب داره!

حالا در این بابت بیشتر صحبت میکنیم که میشه گفت راحت 50 درصد از پست های پیج خانوم بازیگر رو این موضوع فرا گرفته، ولی ابتدا با تصویری جذاب از وی در اتاق گریم میریم جلو که هم مورد انتقاد قرار گرفت که چه راحتن، و هم کلی کامنت قربون صدقه به همراه داشت! نگاه هایی متفاوت ....

179647095_895720377873476_3386838412686493928_n

مریم خدارحمی سادستا ولی مدل میشه واسه کارای ژیگولی نگو و نپرس!

اما جدا از این ها مریم خانم نیز همانند بسیاری از خانومای بازیگر نیز اهل سالن های آرایشی و مدل شدن و میکاپ های بسیار غلیظی هستش که مورد پسند فالووره با لایک خور بالا! وی بینی خود را عمل جراحی کرده و چهره نچرالی نداره اما در عین حال همچنان سادگی و زیبایی خود را دارد. 

در این دو سه سال اخیر میکاپ و مدلینگ میان بازیگران زن به شدت زیاد شده در حدی که هررر خانومی با هر چهره و اندامی تنها به دلیل اینکه مشهور هستند تبلیغات و معرفی قبول می کنند و برای مدلینگ دعوت میشن! مریم بانو هم از این شرایط به دور نیست و رخ هایی جذاب از خوشد نشون داده که میگه مریم خدارحمی هم بللله!

ac-image-JQ1667107574bI

مریم خدارحمی راه تتلو رو قبول داره سفت و سختتت!

مریم خدارحمی گیاهخوار است و گوشت نمیخورد و همانند تتلو بر این عقیده است که نباید حیوانات رو کشت و حتی در بیو اینستاگرام خود نیز نوشته است : صلح رو از بشقابمون شروع کنیم

اما این قضیه مسئله ای کاملا شخصی است که شاید خیلی ها اونرو قبول نداشته باشند و برخی هم پایه صحبت های خانوم بازیگر باشند. مریم خدارحمی در این بابت پست و استوری های بسیاری منتشر می کند اما مدتی پیش ودیویی به اشتراک گذاشت نزدیک به یک گاو شده و با کلی ترس و لرز در حال نوازش این حیوان می باشد. نکته ای که خیلی از کاربران بهش اشاره کردند این بود که با اینهمه ترس واقعا حیوانات رو دوست داری یا تنها برای فیلم گرفتن چند لحظه ای موندی کنارش!

کمی بیشتر با مریم خدارحمی

مریم خدارحمی متولد 16 اردیبهشت 1362 در اصفهان، بازیگر سینما و تلویزیون است. خدارحمی بیش از چیزی که فکرش را کنید حامی حیواناته و پیج اینستاگرامی اش هم پر از فیلم و عکس هایی در اینباره می باشد. تحصیلکرده دانشگاهی رشته تدوین می باشد که کار تصویر را از شبکه استانی شروع کرد، او مدتی بازیکن فوتبال بوده و تجربه عمل زیبایی بینی هم دارد. مریم خدارحمی هنوز ازدواج نکرده مجرد می باشد

مریم+خدارحمی

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی