|

جلف بازیِ شاخدار زیبا کرمعلی بعد دینامیت؛ فیسو ساخید و با آرش خواننده تو ماشین ترکوند!

ziba karamali shayanews

زیبا کرمعلی بازیگر فیس تراشیده و زیبای ایرانیه که عسک و فیلم زیاد یذاره ولی اینبار فیلمش با آقای خواننده دراومد که جالب بود!

لینک کوتاه کپی شد
4

شایانیوز- زیبا کرمعلی از بازیگرای خوش فیس و جذابیه که آخرین بار تو فیلم "دینامیت" بازی کرد و ترکووووند. البته که زیبا کرمعلی چون چهره ای مظلوم طور داره انگاری کلا بهش نمیاد که منفور باشه و به همین دلیل هم در دینامیت و هم در لاتاری، کاراکترای ساده رو ایفا کرده. زیبا کرمعلی در ابدای ورودش به این عرصه خیلیا با نازنین بیاتی اشتب میگرفتنش و میگفتن شباهت بالایی داره به نازنین بانو اما یکم که گذشت بازیگر جوانمون خودش رو نشون داد و حالا اسم و رسم جذاب خودش رو داره.

زیبا کرمعلی حالا که واسه خودش شده یه پا خانومِ مشهور، تصاویر بسیاری از خودش منتشر میکنه و هوادارای بسیاری هم داره. اما خوبیایی که ایشون دارن ایمنه که چندان اهل حاشیه سازی نبودند و جنجالای الکی پلکی ازش دیده نمیشد تاااا اینکه، ویدیویی از زیبا کرمعلی و آرش خواننده ایرانی به اشتراک گذاشته شد که البته خود زیبا بانو این ویدیو رو رفته و شوخی هایی نه چندان نمکی هم میکن که مثلا میخواد بگه ما خیلییی با هم اوکی هستیم ولی باعث شد تا حرف و حدیثایی برا جفتشون دراد!

زیبا کرمعلی از ویترینای جذاب سینما شده؟!

خب همونطور که بازیگرانی امثال خانوم نیکی کریمی و افسانه پاکرو اشاره کردن، این روزا خانومای سینمای ما شدن همگی لب و گونه های پروتزی! از اون طرفم خود سینمایی ها و کارگردانان بیشتر دخترای خوشگل رو میخوان چرا که خب بیشتر میتونن بفروشن و اون بازیگر جذاب میشه براشون یه ویترین جذااااب!

زیبا کرمعلی نیز به مانند خیلی از هم صنفیاش یه دور درست حسابی رفته زیر تیغ جراحی صافکاری های لازم رو انجام داده. زیبا کرمعلی درای بینی تراشیده هستش که خب آتیم اصلی در چهره محسوب میشه و زیبا خانوم اون تیک زیبایی رو برای ورود به سینما دریافت کرده.

unknown_301725847_885526319518062_1115923950167687494_n

unknown_274253097_850732052550078_2665545607260255055_n

زیبا کرمعلی ایرانیه ولی آیتمای خارجی داره تو ظاهرش!

خب چهره زیبا خانوم کرمعلی رو دیدین؟ همانند اروپایی هم کک و مک هایی در چهره داره که خب ایرانی ها عموما ندارن. اما زیبا کرمعلی تو بیشتر عکساش کک و مک داره که خب دقیق مشخص نیست برای خودشه یا خیررر!

مثلا مدتی پیش هم تصویری از خانوم بازیگر منتشر شد که در کنار آرایشگر خود بودن و هردو خانوم دون دون های زیادی بر روی گونه و صورت دارن!

اگه سری به پیج زیبا کرمعلی بزنید متوجه خواهید شد که این بازیگر در برخی از تصاویر خود صاااف صاف و تو برخیشونم پره از کک!

زیبا+کرمعلی

دختر عملی خوشگله، مادر طبیعی قند عسسسله!

از دیگر موارد جذابی که در مورد زیبا کرمعلی وجود داره اینه که خانوم بازیگر مامان جانی جَووون و جذاب داره که انگاری خواهرشه و فوق فوقش دوسال ازش بزرگتره!

جوانی مادر زیبا کرمعلی اونقدربی بود که وقتی این دو خانوم در کنار هم جلوی لنز دوربینا رفتن حسابی همرو متعحب ساختن. البته که زیبا خانوم کرمعلی هم برای جوان موندن مامان جانشون جوابی دندون شکن به همه دادن که در نوع خودش جالب بود. خانوم بازیگر در این رابطه میگوید:

مادر من متولد اواسط دهه پنجاهه. بابام خوبه، به همین دلیل مامانم جَوون مونده! من و نیما هم بچه‌های خوبی بودیم پیرش نکردیم....

Untitled

زیبا کرمعلی نخبه ای که بازیگر شد؟!

زیبا کرمعلی شاید هنوز در بازیگری اونقدرا شر وشیطون و مووووفق نبوده باشه و مثلا همانند خانوم نازنین بیاتی اسم و رسم شاخی نداشته باشه اما در عوض خانوم خانوما در دبیرستان شهید ثانی کرج درس خونده و با معدل 19/95 دیپلم گرفت اما برای پیش دانشگاهی تغییر رشته داد و در هنرستان رشته هنر رو ادامه داد و در این رشته نیز معدل 19/76 کسب کرده!

حالا همه اینا به کنار زیبا کرمعلی از رتبه های تک رقمی کنکور بوده و با رتبه 8 در رشته هنر نشون داده میتونه تو هر موضوعی بهترین باشه!

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی