|

ساناز سعیدی با پروتزای قُلوه ای فیس تو فیس آفتاب رخ اومده فاااجعه؛ ژَذاب کی بودی تو!

sanaz saeidi shayanews

ساناز سعیدی بازیگر از سرنوشت با تیپای جنجالیش اخیرا اینستا رو پر کرده و به تازگی تریپ اسپرت برداشته خوف و خفن که فقط بیا و ببین!

لینک کوتاه کپی شد
1

شایانیوز- ساناز سعیدی بازیگر خوش چهره و محبوب سینما و تلویزیونه که شاید او رو به اسم نشناسین، ولی قطعا اگه سریال پرطرفدار "بچه مهندس" رو دیده باشین، نقش مامان صدیقه رو به خاطر دارین. البته این اولین نقشی نبود که ساناز سعیدی بازی کرد. این بازیگر نخست با نقش آفرینی فوق العاده اش در سریال "نفس" تونست به شهرت باورنکردنی برسه. اما این روزا ساناز سعیدی با عکسای ژیگول و اروپایی کل اینستا رو ترکونده و داره از یه لحاظ دیگه هم محبوبیت رو میچشه!

hh

رخ گرفتن ساناز سعیدی وقتی وِلو شده رو زمین!

ساناز خانوم چند وقت پیش دلو زد به طبیعت و جنگل و با عکسی از خودش پس از مدت ها رونمایی کرد که همه نظرا رو جلب کرد به سمت استایل و ژست گنگ بالاش. ساناز سعیدی که همه چهره مطلوبی داره و استایل خفنی، بدجوری این مدت اعتماد به سقف پیدا کرده و با چنان تیپای اسپرتی رخ میگیره که فقط بیا و ببین!

البته این اولین باری نیست که ساناز خانوم ثابت میکنه که پوشش آنچنانی واسش اهمیتی نداره و هر جوری که دلش بخواد میگرده و واسه همین هم باعث شده خیلی از کاربرا رو شوکه کنه از این حجم تغییراتی که بازیگرا پشت و جلوی دوربین دارن! واسه همین هم ساناز سعیدی تو این عکس با یه کلاه سعی کرده یعنی بگه که همچنان دوست داره یه جوری حاشیه و این حرفا نسازه که واقعا اینجوری ممکنه آخه؟!!!

fdfhs

ساناز سعیدی با پروتزای قُلوه ایش چه گنگی شده هااا!

خیلی از بازیگرا اخیرا تو فضای مجازی سعی دارن با تغییراتی که تو چهرشون میدن، تبدیل بشن به یک مانکن جذاب که غرق در پروتز و بوتاکسه و میشه گفت یه جورایی که ساناز خانوم هم از این موضوع دور نیست. ساناز خانوم اخیرا به جایی رسیده که سعی داره این تیکه تیکه شدنای فیسش رو با حسابی به رخ بکشه و واسه همین هم مثلا یه عکسی گذاشته بود تو کویر و کوه و اینا که جلوی آفتاب یه جوری رخ گرفته که انگاری میخواد پروتزاش رو بدجوری تو چشم بیاره.

q

re

فاز گنگِ ساناز سعیدی میون جنگل و گندمزار چی میگه!

ساناز سعیدی که در طی این مدت نشون داد در زمان هایی که تو فیلم یا سریالی بازی نمیکنه، اما همواره دوست داره تو فضای مجازی دَم چشم باشه و با عکس و ویدیوهای جنجالی که میذاره همه کاربرا رو به سمت خودش کشونده. ساناز خانوم که تو چهره و جذابیت ظاهری هیچ چی کم نداره، اخیرا با فازایی که برمیداره ثابت کرده که دلش خیلی میخواد استایلای گنگ رو با چاشنی فیگورای خفن ترکیب کنه و کلا رو اَبرا سیر کنه! بیاین تا چند نمونه اش رو نشونتون بدم...

skgksw

sjgfjf

وقتی ساناز سعیدی هم یه همزادِ آس داره تو ناف استانبول!

ساناز سعیدی یه بازیگر فروردین ماهیه که تو سال 68 به دنیا اومده و با تلاش بسیار تونسته به این جایگاهی که الان داره برسه. شاید تو ایران ساناز سعیدی به عنوان یه بازیگر خیلی خوش چهره و جذاب در ایران شناخته شده باشه که کمتر کسی میتونه رو دستش بیاد، ولی در واقع یه همزاد دوست داشتنی هم میون ترکا داره که خیلی هم طرفدار داره و البته این خانوم ترک اصلا به چهره اش دست نزده و با کات گونه و پروتز چندان میونه ای نداره و واسه همین تو جذابیت باید ساناز خانوم جلوش لُنگ بندازه!

gf

de

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

  • منصورگرجی ارسالی در

    خانوم سعیدی روخیییییلیییییی دوست دارم، جذابیت خاص وویژه ای دارن، انشاله موفق وتندرست وشادوسنگین ورنگین باشن، مثل همیشه😍😍😍😘😘😘🌹🌹🌹

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی