|

پردیس پورعابدینی بازیگر ساده آقازاده رو یادته؟ با صندل شیشه ای چشا رو قُفلید!

pardis pourabedini shayanews

پردیس پورعابدینی بازیگر سریال آقازاده که جدیدا اینستا رو با ارا ویراهاش ترکونده، از فوتوهای کافه نشینش رونمایی کرد ومیکاپ ژیگولش به رخ کشید!

لینک کوتاه کپی شد
5

شایانیوز- پردیس پورعابدینی بازیگر خوش چهره و محبوب سینما و تلویزیونه که اولین بار با بازی در سریال آقازاده تونست به شهرتی باورنکردنی برسه. پردیس پورعابدینی که تو نقش مرضیه در این سریال به قدری خوب ظاهر شد که نظر همه اهالی سینما و مردم رو به سمت خودش جلب کرد، حالا تو اینستا واسه خودش گنگی شده که دومی نداره. پردیس پورعابدینی چنان تو فضای مجازی متفاوت و ژیگول ظاهر شده که فقط بیا و ببین!

پردیس خانوم چند وقت پیش عکسی از خودش منتشر کرد که او رو تو محیطی کافه طور نشون میداد و با فیس نچرال و میکاپ یواشکیش تو اینستا حسابی وایرال شد. این بازیگر جوون و خیلی بامزه که نشون داده چندان علاقه خاصی به میکاپای پر و پیمون نداره، با یه شال سبز چنان عکس پرتره ای گرفته که بیا و ببین! البته شاید بگیم که این بازیگر میکاپ رو دوست نداره، ولی قطعا با خط چشم کشیدن خیلی حال میکنه و دلش میخواد همواره رو چهره اش این مدلی یه تغییری ایجاد کنه.

ok

c

وقتی فیس شیکول پردیس پورعابدینی میره زیر یه مَن میکاپ!

پردیس خانوم از اون دسته بازیگراییه که از زمان دیده شدنش در سریال آقازاده برخلاف بسیاری از بازیگران حالایی که مدام در حال زیر و زبر کردن فیسشون هستن، خیلی ساده و شیک و پیک دوست داره باشه و همواره با تریپای سنگینی که بر میداره به آدم این حس رو القا میکنه که مثلا مال دهه شصت باشه نه هفتاد! البته خیلیا بر این باور هستن که دلیل میکاپ نکردن این بازیگر هم دقیقا همینه که دلش نمیخواد سن بالا بزنه و همینجوری که هست بمونه. اما گویا این همه آرا ویرایی که تو فضای مجازی دیده میشه، روی پردیس خانوم هم خیلی تاثیر گذاشته و بانو با چنان میکاپ خاکی و خفنی تشریف آوردن به فضای مجازی که اگه ببینینش قطعا شوک میشین. بیاین نیگا کنین...

پردیس+پورعابدینی

ra

s

طرفدارای پر و پیمون پردیس پورعابدینی از سر وکولش بالا میرن!

پردیس خانوم شاید تنها توی یک سریال بازی کرده باشه فقط ولی همون یک سریال کافیه که بخواد قد سلبریتیای حالایی طرفدار واسه خودش دست و پا کنه. این بازیگر که چند وقت پیش واسه یکی از مراسم های اکران فیلماش رفته بود با سیل عظیمی از جمعیت که تمام سنین رو هم شامل میشد روبه رو شد که برای خودش هم خیلی باورنکردنی بود.

البته همین قضیه باعث شده که خانوم خانوما اعتماد به سقفی پیدا کرده که یکی باید ایشونو از پریز بکشه واقعا! شاید دلیل این که پردیس پورعابدینی کلا دلش نمیخواد از اون حال و هوای واقعیش جدا شه همینه که میترسه این طرفدارا رو از دست بده و همواره سعی کرده تو سایه بمونه!

bazigaran_.cinema_1643986408_6

میخوای پردیس پورعابدینی رو بیشتر بشناسی؟! بیا تا بِگمت...

پردیس پورعابدینی متولد 22 فروردین 1379 در تهران، بازیگر تلویزیون و تئاتر می باشد. دوره دیده کلاس های بازیگری می باشد که از تئاتر شروع کرد و با فیلم کوتاه جلوی دوربین رفت تا اینکه با سریال شبکه خانگی آقازاده به اوج شهرت رسید. او با اشاره به چند بازیگر سابق می گوید نمی خواهم با تکیه بر فضای مجازی مطرح شوم.

او در مصاحبه ای گفت: سریال آقازاده بزرگترین اتفاقی بود که می توانست در زندگی من بیفتد، با حضور در این سریال بزرگترین آرزوی من در اولین گام بازیگری برآورده شد. با این حال دوست ندارم در همین مرحله باقی بماند، می خواهم انتخاب های بعدی ام هم گزیده و درست باشد، دوست دارم این مسیر طولانی را که انتهایش را هم نمی دانم آهسته و پیوسته طی کنم.

pardis.pourabedini_1610136165

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

  • ناشناس ارسالی در

    چقدر سلبریتی‌ها. و اکثر زنان ایرانی بد حجابند، و انسان شرم می‌کند که قیافه هایشان را نگاه کند

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی