|

"لیلا اوتادی" با فِسقل نور خوشگلیش دود شد رفت هوا؛ با مانتو جوگولی کمرشو کرد نی قلیون!

leila otadi shayanews

لیلا اوتادی بازیگر محبوب که این روزا با تیپای اروپاییش داره اینستا رو میترکونه، اخیرا از چهره غرق در پروتزش رونمایی کرد!

لینک کوتاه کپی شد
4

شایانیوز- لیلا اوتادی بازیگر خوش استایل و محبوب سینما و تلویزیونه که این روزا با تیپای عجیب و غریبش کل فضای مجازی رو به نفع خودش چرخونده و داره روز به روز طرفدارای بیشتری واسه خودش دست و پا میکنه. لیلا اوتادی اولین بار با نقش آفرینی در سریال "مهر و ماه" به نحوی زندگیش دچار تحول شد و کم کم راه سلبریتی شدن واسش باز شد. البته یکی از دلایلی که لیلا اوتادی رو امروزه خیلی مشهور کرده حتی با وجود اینکه چدان هم فیلم و سریال بازی نمیکنه، اینه که چهره و استایل خفنی واسه این کار داره.

اما شاید بر این باور باشین که چهره لیلا خانوم جزو چهره های نچراله و هیچ عمل زیبایی رو فیسش انجام نداده. اما نکته عجیب و جالب توجهش اینه که خودِ خانوم خانوما گهگاه یه عکسایی منتشر میکنه که او رو با چهره ای متفاوت نشون میده و ثابت میکنه او در ژل و تزریق رسما غرق شده. خب در این زمینه بسیاری از بازیگرا علنی حتی از کلینیک های زیباییشون تبلیغ میکنن ولی لیلا خانوم در همین حد که چهره واقعیش رو نشون بده واسش کفایت میکنه!

leila_otadi_60_1641176818

وقتی لیلا اوتادی میخواد خوشگلاسیون کنه ولی میزنه میپکونه!

لیلا خانوم نه تنها خیلی علاقه داره به اینکه تیپ و استایلای خفن داشته باشه، بلکه دوست داره مدام هم در زمینه های مختلف حتی میکاپ از بقیه همکاراش و سلبریتیا متفاوت باشه.

البته که این بازیگر بیس چهره خیلی خوب و دوست داشتنی داره و برای همین هم با یکم میکاپ ساده و ملیح چهره اش کاملا زیر و رو میشه، اما این در حالیه که خانوم خانوما خیلی کمال گرا تشریف دارن و به یک میکاپ ساده قانع میشن و به جاش با چنان غلظتی فیسش رو قاطی لوازم آرایشی کرده که اگه ببینینش رسما شوک میشین!

w

sgfsgf

چهره ژَذاب لیلا اوتادی چِفت رفیقاش اصلا به چشم نمیاد!

باید درباره نحوه ارتباطات لیلا اوتادی بگیم که ایشون چندان علاقه ای نداره بخواد با سلبریتیای دیگه در ارتباط باشه و در همین حد که رفیق رفقاش دورش جمع باشن، واسش کفایت میکنه. لیلا خانوم در این زمینه حسای شیک و پیک سعی میکنه باشه تا مبادا یه وقت از رفیقاش عقب بمونه ولی خب بعضی اوقات هم از دستش در میره.

مثلا چند وقت پیش یه عکسی از خودش منتشر کرد که او رو با کت کوتاه و دامن جینگیلی به نمایش میذاشت که خب یه استایل معمولی به حساب میومد واسه خانوم بازیگر. ولی از طرف دیگه رفیق جینگ خانم خانوما چنان آرا ویرایی کرده بود که حسابی سانسور لازم محسوب میشد!

yt

میخوای لیلا اوتادی رو بیشتر بشناسی؟ بیا تا بِگمت...

لیلا اوتادی ۱۴ مرداد ۱۳۶۲ در تهران به دنیا آمد. او در دوران کودکی به بازیگری علاقه‌مند شد. اوتادی دانش‌آموخته کارشناسی معماری داخلی در دانشگاه هنر تهران است. او کار خود را با فیلم چشمان سیاه ساخته ایرج قادری آغاز کرد، اما برای اولین بار با سریال مهر و ماه به کارگردانی سید فیاض موسوی دیده شد.

لیلا خانوم در بهمن ۱۳۹۳ نخستین کتاب خود را در قالب مجموعه شعری با عنوان در بهشتی که کلاغی نیست مترسک هم نیست به دو زبان فارسی و انگلیسی از طریق انتشارات مروارید منتشر کرد. این کتاب دارای ۷۶ صفحه و مشتمل بر ۳۵ قطعه شعر سپید است.

frtw

ki

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی