|

کیف کوک برزو ارجمند و زنش تو آمریکا؛ خوشگلای اونور همه اومدن زیردست خانومش!

borzou arjmand and parmis zand shayanews

برزو ارجمند و همسرش این روزها ساکنآمریکا شدن و خانوم با عکسی که از شغلش اونجا منتشر کرد انگار دیگه قصد برگشتن نداره!

لینک کوتاه کپی شد
3

شایانیوز- برزو ارجمند و همسرش پارمیس زند چند ماهی میشه که از ایران رفتن و ساکن آمریکا شدند. مهاجرت برزو ارجمند وقتی خبرساز شد که این بازیگر مطرح به همراه همسرش و البته رفیق نزدیکش احسان کرمی در مراسم عروسی ساسی مانکن خواننده هنجارشکن لس آنجلسی حاضر شدند.

بعد از اون حواشی نه برزو به ایران برگشت و نه احسان کرمی و به نظر هیچ کدام هم فعلاً تصمیمی برای حضور در ایران ندارند. چرا که احسان کرمی گویا به شبکه منوتو پیوسته و برزو هم تو آمریکا و برای ایرانی های ساکن اونجا برنامه و تئاتر روی صحنه می بره.

شغل جذاب زن برزو ارجمند تو آمریکا

اما به تازگی تصاویری از پارمیس خانوم زند همسر هنرمند برزو ارجمند منتشر شده که صحه گذاشت بر فرضیه موندن این زوج تو آمریکا. خانوم زند که گریمور باسابقه ای هستند و سالها تو ایران این حرفه رو دنبال کردند تو آمریکا هم گویا به عنوان گریمور و میکاپ آرتیست فعالیت می کنند. در روزهای اخیر تصاویری از ایشون که در حال گریم شالی زمردی مجری فاکس نیوز هستند در شبکه های اجتماعی منتشر شد.

unknown_313129047_171884672126289_2319061586685650529_n

unknown_313505940_1289414811849922_554346131936851867_n

حمله تمام عیار ریحانه پارسا به برزو و احسان کرمی

ریحانه پارسا که در طول روزهای اخیر به حواشی و جنجال های متعددی دامن زده است، این بار جدال با دو همکارش را شروع کرده است. او با انتشار یادداشتی، اتهاماتی را بر علیه احسان کرمی و برزو ارجمند مطرح کرده است.

ریحانه پارسا احسان کرمی و برزو ارجمند را جایزه بگیر خطاب کرده و نوشته است:

خوب شد اینستاگرام قابلیت دریافت پول اضافه کرد، جیبتون خالی نشه یه وقت وسط غربت.

جایزه بگیرهای لعنتی.

002

سنگ تموم برزو ارجمند واسه خانومش

برزو ارجمند چندی پیش به مناسبت سالگرد ازدواجشان تصویری منتشر کرد که حسابی مورد توجه قرار گرفت. برزو همراه این عکس یه متن عاقانه هم خطاب به همسرش منتشر کرد و نوشت: 

سال ۱۳۸۴

و الان ۱۴۰۱

عزیزم هفده سالِ که تو آمدی که من باشم، و چه روزایی بود، (ممنوع الکار بودم و تو مرد خونه شدی)، با هم زندگی رو ساختیم و اومدیم جلو،

با همه‌ی سختی‌ها، با همه‌ی غم‌ها و شادی‌ها،

و درست در زمانی که کمی همه چی آروم شده بود، دوباره تصمیم گرفتیم بریم تو دل سختی‌ها، ولی اینبار نه برای خودمون، برای جانیار

به عقب که نگاه میکنم همش به این فکر میکنم که اگه نبودی چی می‌شد؟

چه خوب که آمدی

چه خوش آمدی

سایه ت مستدام، که تو بهترینی از همه بهتر

سالگرد ازدواجمون مبارک

borzu-arj-new

بیوگرافی برزو ارجمند و ماجرای ازدواج با همسرش

من و پارمیس هم دانشکده‌ ای بودیم، پارمیس گریم و طراحی صحنه کار می‌ کرد و من هم بازی می‌ کردم و همکاری کاری بین هم داشتیم. مدتی بعد پارمیس از ایران رفت، وقتی برای یک سفر کوتاه یک ماهه به ایران برگشت، با دوستان دانشکده جمع شدیم که به دیدنش برویم.

وقتی به دیدنش رفتیم بعد از نیم ساعت خیلی فی‌ البداهه به نظرم رسید که می‌ تواند همسر مناسبی برایم باشد، پرسیدم با من ازدواج می‌کنی؟

خندید و گفت: شوخی میکنی، بعد کمی فکر کرد و گفت: آره!

Borzo-Arjmand

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی