|

شَمایل شاخدار بهاره رهنما تو کافه که با همه فرق داشت؛ دُخیش حرکت زده مامی کُشون!

bahareh rahnama shayanews

بهاره رهنما از بازیگرای مشهوریه که فیسشم بخاطراعجوبه بودن شده یه پا مشهور اما اینبار خانوم بازیگر دیگه هر چی فیلتر و ارایش بود آسفالت کرد.

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- بهاره رهنما از بازیگرای مشهور و دوست داشتنی در عرصه بازیگری و سینماست که در هر دو هم ایفای نقش داشته و فعالیت کرده. حالا چرا اینو میگیم چون خیلی از بازیگران خانوم و یا آقا هستند که تنها در قاب جادویی دیده میشه میشن و بازی میکن و یا برخی هم هستند که فقط پرده سینمارو تو سطح خودشون می بینند اما اشخاصی مثل بهاره رهنما سابقه حضور در هر دوی اونهارو داشته. بهاره رهنما گرچه دیگه از این شغل دور شده اما تو مجازی و فعالیت های خانومانه یه مدت جوری تازید که کسی جلو دار خانوم خانوما نبود.

البته همین بهاره رهنمایی که مثل بنز از مشاغل جدیدش پول درآورد حالا غیبش زده! ممکنه بگین چه ربطی داره! ربطش به اینه که این بازیگر مدتی به شدت زیاااد از راه کار هایی مثل تبلیغ سالن های زیبایی و انواع و اقسام هرررکاری که به زنان و زیبایی مربوط باشه رفت و سرک کشید که خب این فعالیت به قدری جیبش رو پر پووول کرد که احتمالا تا هفت نسل بعدشم بتونن بخورن و بیاشامند!! 

اما حالا خانوم خانومایی که خودش رو حامی زنان میدونست به شدت سکوت کرده و همچون قطره آب شده رفته تو زمین!!

Untitled

بهاره رهنما شد زنه هزار چهره ایران! خانوم دستیت کجاس بکشیم دیگه جلوتر نری!

خب تصویر بالایی رو مشاهده کردید؟ قطعا شما هم از تضادی که در استایل خانوم بازیگر بود متعجب شدید! بهاره رهنما بعد از طلاق دومش یه مدت به شدت داشت به سمت بی حجابی اونهم نه از نوع عادیش بلکه بسیار عجیب و ناجورش میرفت که یهو نمیدونیم از کجا و چجوری دستیه خانوم کشیده شد و از اون به بعد بهاره رهنما رو با آرایش هایی بسییییار غلیظ و نقاشی طور همراه با حجابی سفت و سخت دیدیم.

البته که این حجاب هم تنها در سر و موهای خانوم بازیگر ختم میشد و نوع پوشش ایشون حتی بسیار بدتر از پیش شد. بعد باز یکم دیگه گذشت و بهاره رهنما رفت سر و سراغ پیرسینگ ابرو و تتو های بیشتر و لیفت عجیب ابرو!

همین شد که بهاره رهنما دیگه شبیه به قبلش نیست و حالا با ظاهری کاملا متفاوت و کمیاب در جامعه دیده میشه! مثلا مدتی پیش در رابطه با طلاق میخواست صحبت کنه و با ظاهری بیار جدید اومد و کلی هم حرف خورد.

Untitled

بهاره رهنما از دسته هنرمندانی هستش که دو جانب داره یعنی یا یکسری عاشقانه دو.ستش دارند و واقعا قبولش دارند و یا ازش متنفرن و برای هر قدمش حسابی بهش ناسزا میگن! انگار دنبال کنندان این بازیگر زن حد وسط ندارند! بهاره رهنما در اینستاگرام 5 میلیون فالوور داره و خیلی وقته از این حدش بیشتر نشده. 

بهاره رهنما از سفر قهرمانیش شفاف سازی کرد!

او مدتهاست که وزن بسیار زیاد خود را کم کرده و حالا اندام نرمال تری دارد که خب تو جایگاه خودش خوب بوده! اما بهاره رهنما به تازگی در استوری هاش انگاری قراره از کسی که در این راه کمکش کرد رونمایی کنه. او که در صحبت هاش کم کردن 40 کیلو از وزنش رو سفر قهرمانی میدونه کمی تا قسمتی سوژه دست کاربران قرار میگیره.

بازم میگیم که این میزان کم کردن وزن واقعا جالب و سخته اما اینکه خانوم بهاره رهنما هررر کار خود و اطرافیانش رو در سطح بسیار زیادی بالا میبره کُفر مخاطب رو دراورده. در این مورد ادامه بیشتر توضیح خواهیم داد. استوریهای بهاره رهنما را مشاهده می کنید.

اما پریا خانوم دختر عزیز بهاره رهنما و پیمان....

پریا برخلاف مامانش اصلاً اهل فضای مجازی و اینستاگرام و خودنمایی کردن نیست و تمام عشقش موسیقیه. خانوم خانوما که گویا بعد از چند سال اقامت و تحصیل تو فرانسه به ایران برگشته به تازگی یه ویدیو از کارش تو اینستاگرام منتشر کرد. البته نوازندگی پریا خانوم خیلی به دل هواداراش نشست و کاربرا اومدن گفتن انگار دختر بهاره رهنما داره ووووزلا می زنه!

البته که پریا خانوم قاسم خانی همین چند روز پیش هم با انتشار یه عکس عجیب مورد توجه و البته تعجب قرار گرفت. خانوم خانوما که ظاهرا با ازدواج دوم مادر پدرش هیچ مشکلی نداره اومد و یه عکس عاشقانه از پدرش به همراه میترا ابراهیمی نامادریش منتشر کرد که در نوع خودش هم جالب بود و هم کاربران رو متعجب ساخت.

Untitled

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی