|

مریم سلطانی بازیگر باخانمان تو لوازم آرایش پُشتک زد عجیب؛ تیپش عین خرم سلطان تُرکیس!

maryam soltani shayanews

مریم سلطانی از بازیگرای محبوب سریال سه در چهار می باشد که حالا برای خودش شده یه پا خانوم سالن داره مایه دارررر!

لینک کوتاه کپی شد
1

شایانیوز- مریم سلطانی از بازیگرای دوست داشتنی و خوش فیسیه که با بازی در سریال های تلویزیونی مشهور شد. خانوم بازیگر چندان در سینما پیداش نمیشه که خب نشون میده انگاری برخی از خانومای بازیگر فقط و فقط تو صدا سیما راهشون میدن و یا شاید هم انتخاب خودشونه که خب مریم سلطانی از همون دسته بانوان هستنش. اما مریم سلطانی رو شاید چندان به اسمش نشناسید پس بهتره که سریال "سه در چهار" رو به یادتون بیاریم که نقش خواهر بزرگه رو داشت و این سریال هم شبها داره بریا بار میلیونُم از شبکه آی فیلم پخش میشه! 

اینکه این شبکه چرا انقدررر علاقه و ارادت خاصی به سه در چهار داره واقعا مشخص نیست چرا که ما سریال های جذاب زیادی داریم که میتونه بازپخشش رو بذاره اما سه در چهار رو هر چند وقتی یکبار پخش میکنه جوری که دیگه واقعا داره بی معنا و بیمزه میشه و مخاطب هم کلافه!! 

اما برگردیم سر و سراغ مریم سلطانی که در سریال "باخنمان" نیز ایفای نقش داشته اند اما جالب اینجاست که خانوم بازیگر در واقعیت کاملا متفاوت از اون ظاهری هستند که من و شما در جعبه جادویی می بینیم! مریم سلطانی البته که از همون زمان سه در چهار هم که قدیمیه، از چهره های خوش فیسی بود که همچنان هم همینگونه می باشد اما خب از نکات منفیش اینه که این بازیگر زن در حال حاضر کمی تا قسمتی چاق شده که به مذاق کاربران خوش نمیاد. اما بریم در ادامه ورژنی جدید از آبجی بزرگه سریال رو مشاهده کنید تا برگا پهن زمین شن!!

biography-maryam-soltani-pendarmovie-com-23

جلب توجه عجیب مریم سلطانی با این عکسای نکته دارش!

خب شاید شما هم با دیدن تصویری بالایی حسابی تعجب کرده باشید اما بهتره بگیم که این روزا دیگه خانومای بازیگر حسابی رفتن تو کار آرایش و استایل و خلاصه که دارن میتازونن! اونایی هم که همانند خانوم فریبا نادری و یا مهسا طهماسبی کمتر تو این دو مورد دیده میشن با انتشار تصاویر همسر و فرزندشون بالاخره جلب توجهی می کنند!

جوری که انگاری آسمانه خدا باز شده و تنها همسران این عزیزان افتادن زمین و بقیه شوشو دارن دیو دوسَر!!

حالا برای آشنایی بیشتر با مریم شلطانی در ادامه تصاویر بیشتری از خانوم خانوما مشاهده می کنید اما اگه تنها یه سر به پیج این بازیگر کشورمون بزنید متوجه خواهد شد که اصلا ایشون انگاری ابتدا آرایش بودندو بعد دست و پا دراودند.

unknown_305375061_123709687098148_6011660586397894054_n

unknown_117834089_2611938225685546_305659593967918390_n

unknown_272593414_143468504779152_1239891433534861490_n

اما حالا شاید سوال براتون بشه که چراااا مریم سلطانی یه جا آرایش داره و یه جا نداره و اصلا چرااا اینه عکس این مدلی به اشتراک گذاشته! خب جوابش میشه این که چون خانوم بازیگر خیلی وقته شغل دومشون رو سالن زیبایی انتخاب کردن اونم چه سالنیییی! مجلل با تبلیغات در سطح شهر!

مریم سلطانی چیشد یهو سر از سالن آرایشی درآورد؟!

مریم سلطانی از هنرمندان مایه داری می باشد که همانند خانوم بهاره رهنما اهل جار زدن نیست و کارش رو میکنه. این روزا هم که خانومای بازیگر همچون نفیسه روشن تا خسته میشن میزنن تو کار سالن های آرایشی حتی اگه خودشونم بلد نباشن آرایش کنن!! اما بالاتر گفته بودیم مریم سلطانی رفت دنبال علاقش و سالن زیبایی زد اما از طرفی خودش چندان آرایش های غلیظ نداره. حالا چرا؟

شاید برای خیلی ها جالب باشد اما خودم برخلاف حرفه آرایشگری که در آن مشغولم ، طرفدار سادگی هستم و اصلا آرایش های عجیب و غریب را نمی پسندم.

ناگفته نمونه مریم سلطانی به گفته خود از وقتی سالن خود را تاسیس کرده این فضا شده پاتوق خیلی از بازیگرای خانوم و اینجوری مریم سلطانی نیز با دوری از بازیگری احساس دلتنگی هم نمیکنه. در ادامه سالن لوکس و تبلیغات مریم سلطانی در شهر رو مشاهده می کنید.

عکسای بغل تو بغل مریم سلطانی با بازیگر مرد و البته نامحرم!!

قطعا خبردار هستید که شهره لرستانی بازیگر بسیار معروف تلویزیون مدتیه که تبدیل به آقا شدند و حالا یشون رو با نام و جنسیت مازیاد لرستانی می شناسیم! اما مازیار خان و مریم خانوم از اونجایی که دوستی ای دیرینه دارند و از همون زمان سه در چهار همچنان با هم دوست بودند و هستند، خب حالا هم به این راحتیا براشون قابل حل نبود که مثلا به هم نامحرم شدند به همین دلیل حالا یا از روی قصد و یا ناخواسته خلاصه اینکه مازیار خان مدتی بود که به شدت با خانومای بازیگر عکسای بغل تو بغل بسیاری میگرفت و خب این موضوع دیگه برای کاربر شده بود به نوعی سوژه و البته سوال که مگه ایشون آقا نشده پس چرا عکسای نزدیکش به خانوما حتی خیلی بیشتر از قبله!

در ادامه این تصویر را مشاهده می کنید که البته با تذکر زیاد کاربران انگاری دیگه حل شده و آقای لرستانی حالا تنها با آقایون میپره!!

Untitled (1)

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی