|

"مریم سلطانی" بازیگر ساده باخانمان استایل زده پرفکت؛ وقتی کارخونه خوشگل سازی داری!!

maryam soltani shayanews

مریم سلطانی از بازیگرای مشهور و قدیمی تلویزیونه که تو اینستا سیندرلاییه واسه خودش و با عکساش حسابی دلبرونه میره جلو.

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- مریم سلطانی از بازیگرای قدیمی تلویزیونه که بیشترم تو سریال های طنز دیده میشد اما انگاری خانوم خانوما مدتیه دیگه بیخیال این مدل بازی و نقشا شده و زده تو کار و بار و درآمدای بالااااا. مریم سلطانی رو شاید به اسم یادتون نیاد اما اگه سریال "سه در چهار" رو دیده باشید ایشون رو به یاد دارید که خواهر بزرگه خونواده بودن! مریم سلطانی البته که در سریال های دیگری هم بازی کرده اما خب چون سه در چهار رو یه پونصد باری هم شبکه آی فیلم پخش کرده بیشتر شناخته شده است.

مثلا یکی از نقشایی که مریم سلطانی درش دیده شده "با خانمان" است. اما از این ها که بگذریم و برسیم به خود مریم خانوم باید بگیم ایشون از اون دسته بانوان بسیار کم حاشیه ای هستند که چندین ساله رفتن تو شغلی که بیشتر بهش علاقمند بودن که در ادامه خواهیم فهمید. اما مریم سلطانی از اونجایی که خیلی زیاد اهل عکس بازیه و تصاویر جذاب بسیاری منتشر میکنه، خب چون با اونچه که مخاطب تو تصورش داره فرق داره باعث تعجب زیادشون میشه. مثلا در ادامه نمونه ای از آن را مشاهده می کنید که مریم خانوم تو شیک و پیکی چیزی کم نذاشتن!

Untitled (4)

شغل پردرآمد و جینگول مستون خانوم که خودش اهلش نیست!

اما اون کار پر درآمدی که گفتیم چیه؟ مریم سلطانی از هنرمندان مایه داری می باشد که همانند خانوم بهاره رهنما اهل جار زدن نیست و کارش رو میکنه. این روزا هم که خانومای بازیگر همچون نفیسه روشن تا خسته میشن میزنن تو کار سالن های آرایشی حتی اگه خودشونم بلد نباشن آرایش کنن!! اما بالاتر گفته بودیم مریم سلطانی رفت دنبال علاقش و سالن زیبایی زد اما از طرفی خودش چندان آرایش های غلیظ نداره. حالا چرا؟ 

خودش میگه: شاید برای خیلی ها جالب باشد اما خودم برخلاف حرفه آرایشگری که در آن مشغولم ، طرفدار سادگی هستم و اصلا آرایش های عجیب و غریب را نمی پسندم.

ناگفته نمونه مریم سلطانی به گفته خود از وقتی سالن خود را تاسیس کرده این فضا شده پاتوق خیلی از بازیگرای خانوم و اینجوری مریم سلطانی نیز با دوری از بازیگری احساس دلتنگی هم نمیکنه. در ادامه سالن لوکس و تبلیغات مریم سلطانی در شهر رو مشاهده می کنید.

Untitled (5)

رخ عقابی و بلوند مریم سلطانی تو آغوش آقای بازیگر!!

اما مریم سلطانی شاید کم حاشیه باشه ولی حسابی اکتیوه و تو اینستاگرام فعالیت زیادی داره. خانوم بازیگر از بلوند های سینما هستند که راه به راه از چپ و رست . اینور و اونر چهره خود عکس میذارن و اینبار نوبت به رخ عقابی شد که در ادامه جدید پست وی را مشاهده می کنید.

Untitled (7)

حالا اون عکسایی که گفته بودیم با مازیار فلاحی گرفته بودن چی بود؟

سوال خیلی از کاربران این بود که چرا واقعا تا قبل از تغییر جنسیت این بازیگر چنین عکس هایی با این شدت نزدیکی و چلوندن دیده نمیشد و حالا خانومای بازیگر بعد از اینکه شهره تبدیل به مازیار شد چنین همکار دوست شدند؟!

البته که ناگفته نمونه بعد از مدتی که چنین عکس هایی از مازیار خان لرستانی زیاد شد، به این بازیگر تذکر داده شد و ایشون هم جهت اصلاح این کارشون واقعا دیگه چنین نکردند!

Untitled (8)

بیوگرافی مریم سلطانی

مریم سلطانی متولد 6 بهمن 1353 در تهران، فارغ التحصیل لیسانس رشته مدیریت می باشد که از 26 سالگی جلوری دوربین رفت و حالا با کم کاری چندین شعبه سالن زیبایی و آرایشی تاسیس کرده است.

مریم سلطانی در این باره میگوید: منم مثل اکثر خانوم ها به آرایش علاقمند بودم به همین خاطر از یک جایی دلم میخواست بصورت حرفه ای کار آرایشگری بپردازم چرا که استعداد و انگیزه کافی را داشتم.

به همین دلیل تردیدها را کنار گذاشتم و وارد این حوزه شدم.

Untitled (10)

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی