|

"مریم سلطانی" بازیگر ساده باخانمان سالن خوشگلاسیون زده خودشم شده مدددل؛ هعی بابا خفن!

maryam soltani shayanews

مریم سلطانی بازیگر جذاب اما کمرنگ تلویزیون می باشد که تو اینستا خیلیم پررنگه و اینبار تصویری از خود با سیس عقاب منتشر کرد.

لینک کوتاه کپی شد
1

شایانیوز- مریم سلطانی از بازیگرای مشهور و خوش چهره ای هستش که بیشتر در تلویزیون دیده شده و بازی کرده نه پرده نقره ای! اما قطعا شما هم مثل خیلی از مخاطبین دیگه اسم مریم سلطانی تو ناخودآگاه ذهنتون ناشناس به نظر میاد اما اگه بخوایم یکی از سریال های باحال و واضح مریم سلطانی رو نام ببریم باید به سریال "سه در چهار" اشاره کنیم که یه پونصد باری آی فیلم جان پخشش کرده!

مریم سلطانی از بازیگرای خیلی کم حاشیه هستش که البته طرفدارای زیادی داره و به نسبت کم کار شدنش در این چند سال اخیر خب 363 هزار دنبال کننده تعداد کمی نیست! اگه بخوایم از جدیدترین حواشی خانوم خانوما نام ببریم میتونیم بگیم مریم سلطانی درست بعد از تغییر جنسیت دادن شهره سلطانی که حالا مازیاد سلطانی هتسن، تصویری بسیار نزدیک با ایشون گرفتن که خب با نظرات مختلف کاربران همراه بود که چرا بعد از اینکه ایشون آقا شدند انقدر تو آغوش عکس میگیرین! این دو بازیگر در سه در چهار همبزی بودند و مازیار خان نقش خاله ایشون رو بازی میکردئ.

اما مریم سلطانی شاید کم حاشیه باشه ولی حسابی اکتیوه و تو اینستاگرام فعالیت زیادی داره. خانوم بازیگر از بلوند های سینما هستند که راه به راه از چپ و رست . اینور و اونر چهره خود عکس میذارن و اینابر نوبت بخه رخ عقابی شد که در ادامه جدید پست وی را مشاهده می کنید.

Untitled

حالا اون عکسایی که گفته بودیم با مازیار فلاحی گرفته بودن چی بود؟

سوال خیلی از کاربران این بود که چرا واقعا تا قبل از تغییر جنسیت این بازیگر چنین عکس هایی با این شدت نزدیکی و چلوندن دیده نمیشد و حالا خانومای بازیگر بعد از اینکه شهره تبدیل به مازیار شد چنین همکار دوست شدند؟!

البته که ناگفته نمونه بعد از مدتی که چنین عکس هایی از مازیار خان لرستانی زیاد شد، به این بازیگر تذکر داده شد و ایشون هم جهت اصلاح این کارشون واقعا دیگه چنین نکردند!

Untitled

وقتی پیج مریم سلطانی مثل مجله میمونه انقدر که ....! 

مریم سلطانی همانند خیلی از همکاراش عمل زیبایی داشته و این چهره فیس نچرالش نیست! خانوم خانومارو اگه سری به پیجش بزنید به خوبی متوجه خواهید شد که علاقه خاصی به عکس قدی ندارن و کلا صفحه اینستاگرامشون انگار تبدیل به مجله ای از مریم شده که از نیم تنه بالا عکس گرفته و شبیه به همم هستن و تنها با تغییر زوایا تند تند عکس میگیره و میذاره! خب آخه چرا!!

مریم سلطانی اهل میکاپ های خیلی غلیظ مثل مثلا خانوم بهاره رهنما نیست اما خب دستی هم بر آتش داره و علاقمنده که زیباتر دیده بشه. این بازیگر دهه پنجاهی خیلی وقته که ایفای نقش نداشته و به نسبت قبل افزایش وزن قابل توجهی داشته است!

Untitled

Untitled

Untitled

بیوگرافی مریم سلطانی

مریم سلطانی متولد 6 بهمن 1353 در تهران، فارغ التحصیل لیسانس رشته مدیریت می باشد که از 26 سالگی جلوری دوربین رفت و حالا با کم کاری چندین شعبه سالن زیبایی و آرایشی تاسیس کرده است.

مریم سلطانی در این باره میگوید: منم مثل اکثر خانوم ها به آرایش علاقمند بودم به همین خاطر از یک جایی دلم میخواست بصورت حرفه ای کار آرایشگری بپردازم چرا که استعداد و انگیزه کافی را داشتم.

به همین دلیل تردیدها را کنار گذاشتم و وارد این حوزه شدم.

Untitled

وقتی مریم سلطانی یه پیانیست خفنه و رژیمای قرص و محکم میگیره!

موسیقی را جزئی از زندگی یک هنرمند می دانم و پیاو ساز مورد علاقم است برای تغذی هم در طول هفته 5 روز کامل رژیم غذایی دارم. اما برای 2 روز دیگر غذاهایی که را دوست دارم را میل می کنم.

فاصله از بازیگری

سال 1393 آخرین حضورم من در تلویزیون با سریال دولت مخفی به تهیه کنندگی علیرضا جلالی و حمید آخوندی بود.

من با این مجموعه 11 ماه قرارداد داشتم و توقع داشتم همانطور که بعنوان یک بازیگری بکارم متعهد بودم تهیه کننده نیز متعهد باشد اما متاسفاته پول من را ندادند. از آن زمان تصمیم گرفتم بدلیل احترامی که به من گذاشته نشد از کار فاصله بگیریم و شغل دیگری نیز داشته باشم.

Untitled

اما بالاتر گفته بودیم مریم سلطانی رفت دنبال علاقش و سالن زیبایی زد اما از طرفی خودش چندان آرایش های غلیظ نداره. حالا چرا؟

شاید برای خیلی ها جالب باشد اما خودم برخلاف حرفه آرایشگری که در آن مشغولم ، طرفدار سادگی هستم و اصلا آرایش های عجیب و غریب را نمی پسندم.

ناگفته نمونه مریم سلطانی به گفته خود از وقتی سالن خود را تاسیس کرده این فضا شده پاتوق خیلی از بازیگرای خانوم و اینجوری مریم سلطانی نیز با دوری از بازیگری احساس دلتنگی هم نمیکنه.

Untitled

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی