|

تیپ سمی "الیکا عبدالرزاقی" با کلاه آقا محمدخان؛ کل خوشتیپای جهان دور خانوم جمعن!

elika abdolrazaghi shayanews

الیکا عبدالرزاقی بازیگر برف بی صدا می بارد اخیرا با میکاپای خفنش اینستا رو مالِ خود کرده، حسابی زده تو کار مدل شدنو با عکس جدیدش ترکونده!

لینک کوتاه کپی شد
1

شایانیوز- الیکا عبدالرزاقی بازیگر محبوب و حرفه ای سینما و تلویزیونه که اخیرا با نقش آفرینی فوق العادش در سریال "برف بی صدا می بارد" تونست خیلی شکوهمندانه مقابل دوربین برگرده. چرا اینو میگیم. چون الیکا عبدالرزاقی با آقای خوشتیپشون یعنی امین زندگانی بیشتر در حوزه تئاتر کار میکنن و دارن حسابی صحنه های تئاتر تهرون رو میترکونن. اما الیکا عبدالرزاقی با این سریال که تو دو فصل پخش شد و فصل سومش هم دارن میسازن، ثابت کرد که فقط دنبال کار خوب بازی کردنه و تلویزیون و تئاتر براش فرقی نمیکنه.

اما الیکا خانوم علاوه بر اینکه خیلی مشغول بازیگریه، از طرق مختلفی دنبال سوژه ساختنه. این بازیگر به تازگی با استایلا و میکاپایی ظاهر میشه که همه با دیدنش کُپ میکنن. حالا اما با یه ظاهر جدید و گوشواره غولش که آدمو به وحشت میندازه یه فازی یبا الهام پاوه نژاد برداشته که انگار چه خبره. الیکا عبدالرزاقی که کلا عادت داره به تیپایی که پر از باگه و اصلا هیچیش به هیچی نمیخوره، حالا با یه گیپور خیلی جینگول و کلاهی که قد کلاه آقا محمدخان قاجاره، به الهام خانوم چنان محبتی میکنه که بیا و ببین!

JJ

وقتی کل خوشتیپای جهان دور الیکا عبدالرزاقی جمعن!

الیکا عبدالرزاقی از اون دسته بازیگراییه که تا مدت ها هیچ گونه علاقه ای به تیپ زدنای آنچنانی و میکاپ نشون نمیداد، ولی الان با کلی آرا ویرا یه جوری داره اینستا رو میترکونه که آدم رسما کف میکنه. حالا در کنار تمام این خفن بازیاش درسته که شاید تیپ و استایلش به مذاق خیلیا خوش نیاد، ولی الان داره با آقایون خوشتیپ و خوش چهره دور و برش کل اینستا رو به اسم خودش ثبت میکنه و همه خانوما ریختن تو کامنتا که این چقد خوشتیپه و اون چقد خوش قیافه اس.

الیکا خانوم با وجود اینکه از شوهر چِش رنگیش مدام عکس میذاره و هی میخواد خوشبختیش رو به رُخ بقیه بکشه، ولی از داداش و برادر زاده اش هم نمیشه غافل شد که یه پا اروپایی طورن بدجووور!!!

a

d

ss

میکاپای پر و پیمون الیکا عبدالرزاقی چی ساخت ازش!

الیکا خانوم که به تازگی بدجوری زده تو جاده خاکی و داره با میکاپای خفنش کَل همه رو میخوابونه، حالا افتاده تو کار آتلیه های مختلف و جورواجور که هر کدوم از خانوم یه فیس متفاوت و جدید ساخته که شبیهش در دنیا نیس.

البته با وجود اینکه این بازیگر چهره خیلی خاص و آنچنانی هم نداره، ولی با فازایی که برمیداره و لباس های آنچنانی تو چشمی که میپوشه، میخواد ثابت کنه که از همه سرتره. این بازیگر با وجود اینکه علاقه چندانی درباره میکاپ و این مدل کارا از خودش نشون نمیداد، ولی حالا حسابی هر چی تو چَنته داره رو کرده و شده یه پا آنجلینا جولی واسه خودش!

sa

dds

dsf

xxc

کمی بیشتر با الیکا عبدالرزاقی!

الیکا عبدالرزاقی در 18 مرداد ماه 1358 در رامسر متولد شده. او فارغ التحصیل آموزشگاه هنری سمندریان، لیسانس ادبیات نمایشی است. او قبل از همکاری با مهران مدیری 13 سال سابقه فعالیت در عرصه بازیگری را داشت اما بازی در نقش بانوی اول دربار قهوه تلخ جوری دیگر دیده شد.

اما این روزا الیکا خانوم با یه سبک بازی جدید که هیچ کمدی توش نداره مقابل دوربین قرار گرفت و نشون داد تو هر سبک بازی یه تمام عیار به معنای واقعیه و بازیش در کنار پوریا شکیبایی واقعا تماشاییه!

e

gf

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی