|

"الهام حمیدی" میره میاد یه تغییری می کنه؛ خانوم بکش بیرون ازین عمل ممل!

elham hamidi shayanews

الهام حمیدی بازیگر جذاب ایرانی می باشد که نیست نیست یهو میاد یه عکس میذاره که در حد خاورمیانه آرایش کرده!

لینک کوتاه کپی شد
4

شایانیوز- الهام حمیدی از بازیگرای جذاب و مشهور ایرانی می باشد که سالهاااست در این عرصه فعالیت داره و  مدتیم بود که در سریال های تلویزیونی از اکتیوترین ها محسوب میشد. الهام حمیدی اما مدتیه که خیلی زیاد کم کار شده. البته که خانوم بازیگر در فیلمی به نام "خائن کشی" ایفای نقش کرده است که هنوز به مرحله اکران نرسیده اما سریال خیر. الهام حمیدی سابقه بازی در نقش های منفی بر روی پرده نقره ای رو هم داره اما عموما مخاطب او را با کاراکتر های مثبت میشناسه!

الهام خانوم حمیدی از اون دسته بانوان پر حاشیه ای هستش که شاید به سیسش نیاد اما خوووب بلده با این موارد خودش رو روی بورس نگه داره و ریز و مجلسی و به دور از پیج اصلی خودش دیده بشه. میگین چجوری؟ در ادامه حتما مواردی از آن را خواهیم گفت اما الهام حمیدی از اونجایی که بالاخره از هنرمندان اسم و رسم دار است خب هواداران خاص خود را هم دارد در نتیجه درسته که کمی تا قسمتی کمرنگه و مثل خانوم بهاره رهنما با هر نفس عکس منتشر نمیکنه، اما خب هر چند وقت یکبار تصویری به اشتراک میذاره که خب از نکات جالب وی میشه به استایل های رنگی خانوم خانوما توجه کرد که یبار صورتی میشه، یبار زرد، یبار قرمز و ... حالا هم تم نارنجی الهام خانوم چشم همرو گرفته. در ادامه تصویری از الهام حمیدی مشاهده می کنید که تازه از تنور دراومده!

Untitled

الهام حمیدی از عجایبه با این کاراش!

همونطور که در تصویر بالا مشاهده کردید الهام حمیدی چیزی در آرایش از قلم نمیندازه و کلا از اون دسته خانوماست که علاقمند به آرایش هاتی غلیظ و لعابدار هستند.

الهام حمیدی رو اما اگه بخوایم با حواشی که داره بهتون بشناسونیم باید بگیم که خانوم بازیگر بر این ادعا هستند که نچرال فیس می باشند و کار خاصی در چهره خود انجام ندادن اما الهام خانوم حمیدی که یه بانوی دهه پنجاهیه و نیمه این دهه به دنیا اومده قطعا نمیتونه خدادادی چهره ای به این صافی داشته باشه به خصوص که اهل آرایش های زیاد باشی و یه عمر صورتت پرملات بوده باشه! 

دوم ابروهای خانوم بازیگر است که در طول زمان تغییرات بسیاری داشته و کلی کشیده شده بالا در صورتی که الهام حمیدی میگه بوتاکسی در کار نیست! مژه های الهام حمیدی رو هم که دیگه نگیم چرا که خانوم خانوما در بیشتررر اوقات با مژه هاشون در حال پرواز هستند. خب در ادامه مواردی که گفته شد رو به ترتیب مشاهده می کنید.

Untitled

Untitled (1)

الهام حمیدی و تریپای شاخ دارش!

الهام حمیدی در پیج خود چندان دیده نمیشه اما در عوض تو پیجای دیگه خیلی زیاد می بینیمش چرا که خانوم بازیگر اهل تبلیغات هستند و از اون مدلان که میرن مزون های لاکچری و مانتوهای بسیار گرون و سنگ دوزی شده پرُو میکنن و در نتیجه هزینه ای بسیار بالا دریافت میکنن.

خب جدا از بحث مالی هر کی به هر زمینه ای که علاقه داره میره میزنه تو همون کار الهام خانوم حمیدی هم که کلا به خوشگلاسیون و لباس و ... علاقمند هستند در نتیجه در همین موارد دیده میشن. اما سبک استایل الهام حمیدی از اون خااااص پسنداست که طرف فقط خودش خودش رو قبول داره و بقیه حاضر به رد شدن از کنار لباس ایشون هم نیستند! 

الهام حمیدی نیز چنین هستش و معمولا با تریپای اجق وجق زیادی دیده میشه! 

Untitled (3)

سوتی فجیع الهام حمیدی تو لایو بهاره رهنما!! خود خانوم چشاش شیش تا شد ...

الهام حمیدی چند ماهی میشه که برای بار دوم اونهم پشت سر هم زایمان کرد و حالا از اونجایی که سخت مشغول بزرگ کردن و بچه و درگیری های نوزاد هستش خیلی زیاد کم پیدا شده و فعالیت کمی در پیجش داره اما عکس و فیلم هایی که ابتدای متن هم گفتیم از خانوم خانوما دیده میشه مواردی هستن که مثلا برای تبلیغات الهام حمیدی برای مزون ها می باشند و یا ویدیویی که در ادامه مشاهده می کنید و الهام خانوم در لایو بهاره رهنما بودند و یه سوتی بزرگ دادند و اول از همه هم چشمای خودشون شیش تا شد!!

گفتیم که خانوم تو پیج خودش دیده نمیشه ولی تو پیجای دیگه هستاااا.

البته که بهاره رهنما از اونور اشاره کرد و الهام حمیدی هم خیلی سریع کار رو جمع کرد اما همونطور که میدونید کاربران همیشه در صحنه از این موضوعات نمیگذرن و تا طرفو ترور نکنن ول کنش نیستند!

نظرات خیلی مختلف بود و برخی هم به افکار و رفتار نامتعارف بازیگران خانوم مثل الهام حمیدی اشاره کردند! حتی یکی نوشته بود من فقط به الهام حمیدی ایمان داشتم که اونم تو زرد از آب دراومد!!

Untitled

بیوگرافی الهام حمیدی

الهام حمیدی در هشتم آذر ماه سال 1356 در تهران متولد شد. وی لیسانس حسابداری از دانشگاه آزاد را دارد. حمیدی خواهر بزرگتر دو برادرش نیز هست. خانم بازیگر آشپزی اش بسیار خوب است و سعی میکند هر کاری که انجام میدهد به نحو احسن باشد.

الهام حمیدی شوهری پولدار دارد که از خودش کوچکتر است. وی یکبار در سال 76 وقتی که بیست ساله بود ازدواج کرد اما خیلی زود منجر به طلاق شد، پس از ان در سال 97 برای بار دوم با اقای علیرضا صادقی ازدواج کرد.

Untitled (2)

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

  • دکترمهرنوش کوثریان ارسالی در

    طرز نوشتن شما توهین به زبان فارسی است. شاید خودتان فکر می کنید بامزه اید ولی بدانید اینطور نیست

  • نجفی ارسالی در

    یه چیزایی ربطی به سن وسال نداره .مهم اینه که درهر سنی که هستی جذاب ودل چسب باشی که متاسفانه خانم الهام حمیدی نه جذابیت داره بی نهایت نچسب

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی