|

وقتی "گلشیفته فراهانی" اونور آب لاتیشو پُررر کرده؛ لباس غریبِ خانوم تو آب چی میگه!

golshifteh farahani shayanews

گلشیفته فراهانی از بازیگرای بسیار مشهوری می باشد که تک تک کاراش زیر ذره بینه و اینبار تصویر لاتی طورش سوژه ای برای کاربران شد.

لینک کوتاه کپی شد
5

شایانیوز- گلشیفته فراهانی بازیگر کاربلد ایرانی که البته دیگه تو ایران نیست و خیلی ساله که راه دیگه ای رو برای زندگی و هدف خود انتخاب کرده. گلشیفته فراهانی در ایران که بود کارنامه کاری پرباری نداشت و با تجربه مهاجرت کرد و همانند بازیگرانی مثل ریحانه پارسا نبود که با اولین شهرت جَو و سودای خارج رفتن بگیرتش! اما خب گلشیفته فراهانی نیز اون زمان حواشی خاص خودش رو داشت و حتی از ریحانه هم جنجالی تر شد.

گلشیفته فراهانی بعد از رفتن به مرور با همبازی شدن با بازیگران هالیوودی خودش رو کشید بالا و چندین فیلم بازیکرد. خانوم بازیگر حالا همانند یک شهروند آمریکایی زندگی می کند نه یک ایرانیِ مقیم آمریکا! گلشیفته فراهانی همانند مهناز افشار ابتدا مورد هجوم نظرات شدید و توهین مخاطبین قرار گرفت و با وجود اینکه اون زمان اینستاگرام خیلی کم رو بورس بود اما اخبارش مثل بمب ترکید، اما حالا محبوبیت خوبی میان کاربران ارد و خیلی ها شیفته گلشیفته هستند! وی در صفحه اینستاگرامی اش بیش از 13.5 میلیون دنبال کننده داره که پیگیرش شدن و خب از اونجایی هم که گلی خانوم خیلی زیاد اهل فعالیت مجازی می باشند هوادارانشون هم فیض کامل رو می برند!

گلشیفته فراهانی چهره نچرالی داره و حتی به عنوان چهره زیبا هم منتخب شده اما به تازگی تصاویری از خود به اشتراک گذاتش که خیلی از کاربران گفتن چه لاتی طور شده! البته که گلشیفته یک بازیگره و این موارد و چهره ها براش عادیه!

Untitled

Untitled

گلشیفته فراهانی و صدای جذابی که ازش استفاده کرد!

البته که توانایی و استعدا گلشیفته فراهانی تنها به بازیگری ختم نمیشه و خانوم خانوما تجربه خوانندگی رو هم داره. گلشیفته فراهانی پس از خارج شدن از ایران در زمینه خوانندگی نیز فعالیت کرد و ترانه‌هایی نظیر سکوت، جستجوی سرنوشت و جز تو را اجرا نمود. در آلبوم آخ از محسن نامجو، گلشیفته فراهانی در تنظیم، نواختن پیانو و همخوانی همکاری داشت.

Untitled

گلشیفته 38 ساله و همه همسرانی که تا به حال داشته!

اولین همسر گلشیفته فردی بنام امین محمد مهدوی بود. او متولد سال 1350 و یک مترجم مسلط به زبان های انگلیسی، فرانسه، عربی و اسپانیایی بود. آنها در سال 1382 و قبل از خروج گلشیفته از ایران در جریان فیلم بابا عزیز با یکدیگر آشنا شدند و این آشنایی به ازدواج منجر شد. اما زندگی گلیشفته و همسرش دوام چندانی نداشت و دو سال بعد از یکدیگر جدا شدند.

Untitled

در سال 2015 بود که عکسی از گلشیفته در کنار کریستوس دورجه واکر Christos Dorje Walker با عنوان همسر گلشیفته منتشر شد. دورجه واکر دومین همسر گلشیفته فراهانی است. او متولد 1970 است، ملیتی استرالیایی دارد و گفته می شود که یک روانشناس است.

اما این ازدواج نیز دوامی نداشت و براساس اخبار منتشر شده، این دو به دلیل وجود برخی مشکلات دو سال بعد از زندگی مشترک از یکدیگر جدا شده اند.

و اما مدتی نیز خبرهایی از ازدواج گلشیفته فراهانی با کامبیز حسینی، مجری معروف تلویزیونی مقیم نیویورک به گوش می رسید و تصاویری از این دو در کنار هم منتشرشده بود البته نه خود گلشیفته و نه کامبیز خان این رابطه رو تائید نکردند 

اما چرا گلشیفته فراهانی این همه ازدواج و طلاق داشته؟ گلی متولد سال 1362 است و هنوز 40 سال نشده و سه بار ازدواج رو تجربه کرده که همه اون ها هم منجر به جدایی شده و احتمالاً تو سال های بعدی هم از ازدواج و طلاق خانوم فراهانی باز هم خواهیم شنید. اما علت اینکه خانوم بازیگر که حالا ستاره هالیوود هم شده نمی تواند در یک رابطه سالم و مدت دار با کسی باشه رو باید تو صحبت های قبلی ایشون جستجو کرد گلشیفته در مصاحبه ای که یک رسانه خارجی با او انجام داد، گفت همیشه از هر محدودیتی فرار می کنم و احتمالاً ازدواج هم برای خانم محدودیت ایجاد می کنه و گلی بعد از مدتی که تب عاشقیش فروکش می کنه تاب موندن تو رابطه و ادامه دادن رو نداره و سریع جدا میشه!

Untitled

گلشیفته یا ریحانه! 

گلشیفته فراهانی با وجود اینکه سالهاست از ایران رفته و یا به گفته خود تبعید شده، اما همچنان برای اتفاقاتی که در ایران رخ میده به خصوص اگر پای زنها در میان باشد واکنشاتی نشون خواهد داد. مثلا مدتی پیش حتی برای ریحانه پارسا نظری بلند بالا نوشت که نشون میده ایشون تنها میخواد از مهاجرت کرده ها حمایت کنه وگرنه ریحانه پارسا بدون تجربه خیلی خاص و زیادی به سرعت از ایران رفت و با افرادی همچون پویان مختاری رفت و امد کرد! که نشون داد برای رسیدن به پول زیاد به قمار روی آورده و بازیگری رو هم شاید بیشتر برای رفتن و دیده شدن و حاشیه انتخاب کرده!

Untitled

بیوگرافی جالب گلشیفته فراهانی

(رهاورد فراهانی) که با نام گلشیفته فراهانی شناخته می شود فرزند بهزاد فراهانی از بازیگران سرشناس ایرانی در سال 1362 در تهران متولد شد، او که در سال 1376 و آستانه 14 سالگی با فیلم "درخت گلابی" ساخته داریوش مهرجویی وارد دنیای بازیگری شد، آخرین بار در فیلم "درباره الی" ساخته "اصغر فرهادی" در ایران مقابل دوربین رفت.

به نوشته وبگاه رسمی او، والدینش در آن زمان وقتی که نام گلشیفته را به اداره مربوطه برای تهیه شناسنامه ارائه دادند، ثبت احوال قبول نکرده و آن ها به ناچار دخترشان را دو اسمه کرده اند.

Untitled

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی