|

نهال دشتی هَووی لوسِ جیران تو اینستا چه شیربرنجه؛ نکشیمون با نیمرخ عقاب گونه صورتی!

nahal dashti shayanews

نهال دشتی بازیگر سریال جیران که نقش همسر عقدی و گوگوله شاه رو داره در اینستاگرام تصویری نیمرخ گون عقابی با رژ صورتی منتشر کرد.

لینک کوتاه کپی شد
1

شایانیوز- نهال دشتی بازیگر جوان و خوش استایل ایرانی می باشد که احتمال با اسم و چهرش نشناسیدش بلکه با دیدن نشونه هایی از خانوم بازیگر در نقیش که بازی کرده به یاد بیارید و بگید عِهههه این اونه! اینجوری برای خیلی از ما ها پیش اومده که حتی هنرمندی رو تو سریال یا فیلم خیلی دوست داشتیم اما وقتی عکس و خبری ازش تو فضای مجازی دیدم چندان برامون آشنا نبوده. نهال دشتی از بازیگران سرایل پرحاشیه این روزهای شبکه خانگی یعنی "جیران" می باشد که نقش یکی از همسران عقدی ناصرالدین شاه به نام ستاره خاتون رو بازی میکنه. نهال دشتی شاید بتوان گفت این تنها کاراکتری هستش که بولدش کرده و حتی باعث شده تا کلی هوادار جذب خانوم خانوما بشن.

البته که نهال دشتی فقط در این سریال ناشناخته نیست و خیلی از بازیگران دیگش هم که اتفاقا از نقش های اصلی محسوب میشن همانند ستایش دهقان "گل نسا" و یا الهام نامی "شکوه السلطنه" و ... چندان برای مخاطب مشهور نیستند اما حالا با جیران حسابی دارن میتازونن!

البته که نهال دشتی در سریال "شهرزاد" نیز ایفای نقش داشت و کاراکتر میترا دختری جوان رو ایفا کرد. اما حالا نهال دشتی نقشی بسیااار لوس رو داره که یک ریز در حال قمزه ریختنه و به خوبی هم تونسته از پس این کاراکتر بربیاد. نهال دشتی در اینستاگرام هواداران خود را پیدا کرده و تصاویر زیبایی هم از خود منتشر میکنه که در ادامه جدید ترین آن را مشاهده می کنید با نیمرخی عقاب گونه از نوع صورتیش!

Untitled

بَلوای ژذاااب این روزای خانوما تو اینستا که نهال دشتی هم عقب نموند ازش!

این روزا میدونید که همه آیفون به دست شدن و تند و تند از خودش حالا یا به شکل سلفی و یا با دوربین اصلی عکس میگیرن و با برنامه های خوشگل کن و ادیت و فتوشاپ هایی که اومده هم ترکیبی شاخ میسازن و روانه اینستا میکنن. خب خیلی از بازیگرای خانوم هم همینطور هستند و شاید بشه گفت 99 درصد اینچنین دیده میشن و پشت بند هم دارن راه همدیگرو میرن.

البته که در همه جای دنیا و در هر شغلی که شما نیاز باشه مشهور بشید، انتشار تصاویر جذاب و فالوور جذب کُن از قدم های مهمه که باید بردارید و کاربر رو شیفته چهره و بعد هم شخصیت خودتون کنید. 

حالا شما فکر کن بازیگر هم باشید و خب تمام ماهیت معروف بودن به همین معروف بودنشه و نسل جدید بازیگران سینما ما نیز چنین هستند و با انتشار تصاویر پر ملات و آرایش های غلیظ و ژست و استایل های جذاب و گاهی هم عجیب در تلاش برای هر چه بیشتر شناخته شدن و شهرت هستند.

نهال دشتی نیز یه دختر دهه هفتادیه که مستثنا از بقیه نیست و در صفحه اینستاگرامش پر شده از عکسای ژورنالی و یا با گوشی گرفته ادیت شده ، جهت نشون داد خود!

Untitled

Untitled

Untitled

حالا چرا جیران انقدر طرفدار رو میخ کوب خودش کرده؟!

سریال جیران از جذاب ترین سریال های شبکه خانگی در این چند وقت اخیره که حسابی هوادارای خاص خودش رو جذب کرده. البته که یک کار جذاب قطعا باید ابتدا بازیگران جذابی هم داشته باشه و بعد فیلمنامه ای قوی همراه با قلقلک هایی خاص تا بتونه بیننده تو میخ کوب خودش کنه و هر هفته پای تلویزیون بنشونتش. جیران چنین ویژگی هایی رو داشت و داره که خب موفق هم شد و خیلی ها به ذوق دیدن ادامه جریانات شاه و حرمسراش هر هفته دنبالش میکنن که هیچ، بسیاری از بازیگران نوپایی رو که نشون داده رو هم فالو کردن!

به گزارش شایانیوز، سریال جیران داره داستان زندگی ناصرالدن شاه قاجار رو به تصویر میکشه که چندتا صیغه ای داشته و در میان زنان عقدیش چه چیزی میگذشته. قطعا چنین موضوع برای مخاطب جالب به نظر میاد که خب چاشنی های اروتیک و گریم و عشوه های جذاب هم باعث شده تا این سریال بیشتر مخاطب رو به دنبال خودش بکشونه که البته چنین ریسک هایی جنجالات خاص خودش رو هم داره و تا به حال جیران چند باری سوژه شده و از سر رد کرده!

jj

چرا جیران جلوی پخشش گرفته شد؟!

اما در هفته ای که گذشت جیران به بازار عرضه نشد و حال مخاطبینش رو گرفت اما چرا؟ 

اینبار سریال حسن خان فتحی شاکی خصوصی داشته و به همین جهت خبر از توقفش اومد. در حالی که چیزی به زمان پخش قسمت 24 این سریال نرسیده بود شکایتی از سوی سازندگان سریال "آهوی من مارال" رسید که پیش از این نیز ادعا کرده بودند داستان جیران از روی داستان آنها کپی برداری شده و باید جلوی پخش آن گرفته شود.

البته که برخی از کاربران هم بر این نظرند که ساترا جان دیده این سریال داره حسابی میفروشه، گفته بزار یه چون لا چرخشون بزاریم و جریمه ای هنگفت بگیریم!! اما همچنان تکلیف جیران مشخص نیست و هواداراش چشم انتظارند....

jolj

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی