|

"روناک یونسی" تو لایف استایل جدیدش کُپ گلشیفته شده؛ نو فیلتر گذاشت برگا ریخت!

ronak yoonesi shayanewd

روناک یونسی بازیگر مهاجرت کرده ای می باشد که جدیدا وارد فازی جدید از عکس گذاشتن شده و اینبار هم با عینک عجیب و پوست سیاهش همرو متعجب کرد!

لینک کوتاه کپی شد
1

شایانیوز- روناک یونسی بازیگر مشهور اما سابق ایرانی می باشد که دیگه تو سینمای ایران به خاطره ها پیوسته و سالهاست از کشور رفته. روناک یونسی تولش خیلی بی سر و صدا رفت اما حالا به یکی از هنرمندان مهاجرت کرده پر حاشیه در اینستاگرام تبدیل شده. روناک یونسی خیلی وقته رفته اما همیشه سعی داشته تا ظاهری مناسب داشته باشه اما مدتی میشه که خانوم بازیگر همچون گلشیفته شده و تصاویر نامتعارف سیاری منتشر می کنه و این روندش هم در جذب فالوور تاثیر بسیاری داشته.

روناک یونسی همسری هرکول دارد که از همون زمان تو ایران بودنشون هم اندامی شاخ داشت و در مدلینگ هم فعالیت میکرد. این زوج در سریال "سقوط " آزاد با هم آشنا شدن که خب این آشنایی باب وصال شد و بعد هم تصمیم به مهاجرت! روناک خانوم یونسی ظاهرا زندگی خوبی با همسرش دارد و سعی بر این دارند تا حاشیه ساز نباشند امااا تو چشم بمونن. روناک یونسی در حال حاضر بیش از  میلیون فالوور دارد و فعالیتش هم به نسبت قبل بیشتر شده. در ادامه تصویری که خانوم بازیگر طبق معمول از خود در ماشین منتشر کرد را مشاهده می کنید که پوست برنزشون از نظر کاربران شبیه به ته دیگی هستش که سوخته!!

Untitled

روناک یونسی و جنگولک بازیای خارجی و البته نظری جالب درمورد مهاجرت!

روناک یونسی استایل های جذاب و ورزشی جذابی جدیدا میزنه که البته قابل انتشار نیست اما خانوم بازیگر این روزا حسابی داره با این تصاویر خونمایی میکنه و جولون میده که مثلا فلان باشگاه رو داریم با فلان اندامِ شاخ! ناگفته نمونه که خیلی از کاربران بر این نظرند که روناک یونسی با برخی از استایلاش شباهت زیادی با جنیفر داره!

حالا تو عکس بالایی روناک خانوم هم علاوه بر پوست، عینکشون هم جالب بود و مورد توجه قرار گرفت. ظاهرا زندگی اونور آبی به شدت به روناک یونسی و همسرش ساخته و تونستن پیشرفت قابل توجهی داشته باشن اما با این وجود مدتها پیش روناک یونسی به شدت از سختی های مهاجرت میگفت و چندان توصیه نمیکرد که خب شاید بشه اولین چهره ای هستش که رفته و داره از بدیای رفتن هم میگه!

Untitled

وقتی روناک یونسی منت میذاره و با سه کیلو آرایش نووو فیلتر میذاره!! الان باید دست بزنیم؟

از این ها که بگذریم روناک یونسی از دسته خانوماییه که فیلترهای اینستارو دیگه ترکونده انقدر که انواع و اقسامشون رو استفاده میکنه و در نهایت تصویری پ ل ن گ تحویل میده. اما وی به تازگی اومد و یه عکسش رو که کلیییی میکاپ داشت در حد بتن، با فیلتر و بی فیلترش رو استوری کرد که مقایسه جالبی بود. البته که برخی از کاربرانم حس وحشت بهشون دست داد!!!

آخه چرا باید این حجم میکاپ رو فیلتر کرد اونم با افتخار گذاشت که حالا ببینین منو، فیلتر ندارماااا! باشه اوکی ولی آخه معمولا خانوم عکسای بدون فیلتر رو کلا بی میکاپ هم میذارن نه با این همه میکاپ ماسمالی شده!

rg

ازدواج با مرد کوچیکتر از خودش!

روناک یونسی در سال 1391 وقتی 32 ساله بود با محسن میری مدل و بازیگر 27 ساله ازدواج کرد که ثمره این زندگی دو پسر بنام های مهرسام و مهراز می باشد.

روناک یونسی؛ به گفته دوستان ، اطرافیان و آشناها دستپختم بسیار خوشمزه است دلیلش را نمی دانم اما من به آشپزی به چشم یک هنر نگاه می کنم. بنظر من در آشپزی خلاقیت هم دخیل است ، قیمه بادمجا ن، خورشت کرفس و انواع ته چین را خوب درست می کنم.

در ادامه تصویری رو مشاهده می کنید که به گمان و نظر برخی از کاربران روناک یونسی شبیه به جنیفر لوپز شده.

rgtjhy

روناک یونسی با حجاب یا بی حجاب!

روناک خانوم زمانی که در ایران بود آنقدر خوب نقش بازی می کرد و که حتی مصاحبه ای از او بعد از اینکه نقش یک خانوم چادری را بازی کرده بود منتشر شد که گفته بود: من بعد از اینکه در این سریال نقش یک خانوم چادری را بازی کردم خیلی به چادر و حجاب علاقه مند شدم.

البته که بازیگران هر نوع نقشی را که بازی می کنند قرار نیست به همان شکل هم در واقعیت زندگی کنند اما وقتی مخاطبین هنرمندی را در اینستاگرام 180 درجه متفاوت از نقشش می بینند زیاد حس خوشایندی پیدا نمی کنند. 

fyufy

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی