رقابت "روناک یونسی" با شوهر غول تَشنش سر تاااپ بودن؛ نور چشمای بانو با رفیق فابش!

ronak yoonesi shayanews

روناک یونسی که مدت زیادیه تو کانادا مشغول زندگیه و خیلی هم به خودش میرسه، ایندفعه با عشق جان هاش یه پست گذاشت و اینستا رو ترکوند.

لینک کوتاه کپی شد
2

شایانیوز- روناک یونسی که بازیگر قدیم سینما و تلویزیون بود و مدت زیادیه که به کانادا مهاجرت کرده و الان هم میشه گفت یه پا شاخ مجازی شده واسه خودش. روناک یونسی اولین بار تو سریال "رستگاران" خیلی معروفش شد و گویا وضع سینما خیلی بر وفق مرادش نبود که همه چی رو از هم پاشوند و رفت. روناک یونسی حال و روز الانش یه طوریه که نمیشه گفت حتی گذرش هم قبلنا به ایران افتاده باشه؛ چه برسه که یه بازیگر ایرانی بوده!

روناک خانوم که یه زندگی عجیب غریبی رو کنار شوهر خیییلی بدفاز و پسراش میگذرونه، حالا با انتشار یه پست عشق و علاقه اش رو به بچه هاش نشون داد و با وجود جنگولک بازیایی که تو اینستا از خودش در میکنه، ولی تعهد خوبی به خانوادش داره که این موضوع بیشتر باعث شد طرفدارای زیادی واسش دست و پا بشکونن.

البته روناک خانوم گویا یه تاثیر خیلی زیادی هم روی رفیق گرمابه و گلستانش شبنم فرشادجو گذاشته و او رو هم با خودش همراه کرده. به طوری که الان شبنم خانوم هم با روناک یونسیه و به کانادا مهاجرت کرده. این دو رفیق فاب گاه و بیگاه با هم عکسایی میذارن که بگن ما اوضاعمون اینجا خیلی خوبه، ما هم میگیم چشم!

25

ادا و اصولای روناک یونسی که حالا حالاها تمومی نداره!

روناک یونسی که از دوران بازیگریش خیلی علاقه به متفاوت دیده شدن داشت، از وقتی که رفته کانادا یا تو باشگاه های مختلف ولوئه و یا داره با رفقاش عشق و حال میکنه. خانوم خانوما با شوهر غول تَشنش هم بعضی اوقات یه ژستایی از خودش در وَکونه که فک کاربرای فضای مجازی رو میندازه!

32

ronakyoonesi_1635708383

رقابت روناک یونسی با شوهر گرام سر شاخ بودن!

روناک یونسی با محسن میری ازدواج کرده و ایشون از مدلینگای خیلی خفن ایرانی بودن که از وقتی به کانادا رفتن با فراغ بال بیشتری میتونن به خودنمایی بپردازن. مجسن خان البته الان به عنوان یه غول داره تو فضای مجازی فعالیت میکنه، چون یه باشگاه پرورش اندام داره و یه جورایی هیکل ورزشکاری و سیکس پکش رو راه و بیراه به رخ کاربرا میکشه!

حالا روناک خانوم هم که گویا نمیخواد از غافله عقب بمونه، مدام تو باشگاه های ورزشی مشغول ترکوندنه و میخواد از شوهر گرام عقب نمونه که میشه گفت تا حد زیادی هم موفق بوده خانووووم!

ronakyoonesi_1632668781_1

Untitled

روناک یونسی با فیلترش چی بود که بدون اون چی باشه!

از این ها که بگذریم روناک یونسی از دسته خانوماییه که فیلترهای اینستارو دیگه ترکونده انقدر که انواع و اقسامشون رو استفاده میکنه و در نهایت تصویری پ ل ن گ تحویل میده. اما وی به تازگی اومد و یه عکسش رو که کلیییی میکاپ داشت در حد بتن، با فیلتر و بی فیلترش رو استوری کرد که مقایسه جالبی بود. البته که برخی از کاربرانم حس وحشت بهشون دست داد!!!

آخه چرا باید این حجم میکاپ رو فیلتر کرد اونم با افتخار گذاشت که حالا ببینین منو، فیلتر ندارماااا! باشه اوکی ولی آخه معمولا خانوم عکسای بدون فیلتر رو کلا بی میکاپ هم میذارن نه با این همه میکاپ ماسمالی شده!

ronakyoonesi_2870225781319615579_242493044

ac-image-6M16417194754M

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی