|

وقتی "روشنک گرامی" میشه روحِ سیندرلا؛ خانوم واسه تولدش چه تغییر شکل و شمایلی داد!

روشنک گرامی بازیگر خوش چهره ایرانی که عکسای جورواجور زیادی از خود منشتر میکنه اینبار ویدیویی از پشت صحنش گذاشت که پوششی عجیب داشت!

لینک کوتاه کپی شد
2

شایانیوز- روشنک گرامی بازیگر جذاب و خوش روی ایرانی می باشد که چند سالی میشه در ای عرصه فعالیت داره اما خب چون اونقدرا نخواسته خودش رو تو چشم و چال مخاطب فرو کنه چندان حاشیه دار نبوده! روشنک گرامی از اون دسته خانومای بازیگری هستش که اهل میکاپ و ساخت چهره هایی عجیبه و با وجود اینکه فیس ساده ای داره اما وقتی اون مدلی آرایش میکنه بهش میاد که شر و شیطون باشه. حالا شاید بگین چه مدلی؟ که در ادامه خواهیم دید. اما روشنک گرامی چشمانی خواب و خمار همیشه داره که خب ژنیه ولی همیشه این حس رو به مخاطب میده که انگاری خوابش میاد.

این موضوع رو حتی خیلی از کاربران هم بهش گفتن اما خانوم بازیگر در جواب به این حرف ها گفته بخاطر فرم چشمامه وگرنه انرژی زیادی دارم و اهل تنبلی نیستم! از این ها که بگذریم روشنک گرامی با وجود اینکه گفتیم اونقدر ها معروفه معروف نیست اما هواداران بسیاری داره در صفحه اینستاگرامش بیش از 300 هزار کاربر دنبال کننده وی هستند که عکسای جالبی میذاره. 

اما به تازگی ویدیویی از روشنک گرامی در کنار افسانه شریفی گریمور جذاب منتشر شده که خانوم گریمور که هیچی! انگاری اینجارو اروپا دیدن. اما خانوم بازیگر نیز با پوششی عجیب در پشت صحنه حضور داشتند که باعث سوال و تعجب کاربران شد!

وقتی روشنک گرامی مثل ماست وا رفته ای میمونه که ترشم هست!

روشنگ کرامی در کل چهره گوگولی و ظریفی داره اما خب از اونجایی که دختر شیطون درونش نمیذاره ایشون آرون بگیره، با وجود اینکه سن و سال کمی نداره و در اوایل دهه شصت به دنیا اومده اما تصاویری دخترونه طور میگیره!

خیلی از بازیگرا هستن که واقعیت زندگیشون از نقش هایی که میپذیرن، زمین تا آسمون با هم فرق داره. ولی این موضوع درباره روشنک گرامی اصلا صدق نمیکنه و به همون اندازه که تو پیج اینستاش عین بُت عکس میگیره و چهره عین روح داره دقیقا همون رو تو نقش هاش هم بازی میکنه!

hih

hih

روشنک گرامی جادوگر شهر اُز میشه!

این روزا خانومای بازیگر مثل بنز دارن در اینستاگرام جولون میدن و با انتشار تصاویر عجیب و جورواجور سعی بر حاشیه سازی دارند که خب 80 در صدشونم عمل کرده هتسند و همگی چهره هایی عروسکی پیدا مردن. روشنک گرامی نیز چنین است و چهره نچرالی نداره و خودشم میگه روی استایل و لباسش چندان فکر خاصی نمیکنه اما دختر با اعتماد به نفسیه و خودش از خودش خوشش میاد و حتی گهگاهی هم تصاویر بدون میکاپ خود را منتشر میکنه که خب این کاریه که کمتر بازیگر زنی انجامش میده!!

برسیم سراغ میکاپ های عجیبی که ابتدای متن گفته بودیم، روشنک گرامی مدتی پیش عکسی پست کرد که گریمی خاص داشت! خانوم بازیگر به گفته کاربران بیشتر شبیه به جادوگر شهر اُز شده بود تا گریم و فیلم. به همین دلیل خیلی از کاربران کنجکاو شدن بدونن این چه فیلمیه و کی قراره پخش بشه که چنین گریمی نیاز داشته!

hih

تغییر چهره روشنک گرامی واسه تولدش!

روشنک گرامی خب همونطور که گفتیم دختری دهه شصتی می باشد اما چهره و گاهی هم استایل های خانوم بازیگر بیشتر شبیه به دخترای دهه هشتادی میشه چرا که هم خودش بیبی فِیسه و هم حرکاتش تینیجریه!

مثلا مدتی پیش خانواده و دوستانش برای تولد وی جهت سورپرایز، تولدی ریز براش گرفتن که خب خبر نداشت. اما ویدیویی که روشنک گرامی پست کرد انگاری کلا یه آدم دیگه بود و شکل و شمایلش فرق کرده بود! 

تصادف وحشتناک روشنک گرامی و عشقِ سرعت خانوم خانوما

روشنک، در رابطه با ماجرای جنجالی تصادف سختی که در سال ۹۳ داشته، می گوید: ” ماجرای تصادف وحشتناک من که در سال ۹۳ هنگام خروج از پارکینگ منزل در محله اکباتان تهران تصادف شدیدی رخ داد که باعث شد چندین هفته را در بیمارستان سپری کنم متأسفانه هنگام خروج از پارکینگ منزلمان در اکباتان با خودرویی تصادف کردم و بر اثر شدت جراحت وارده همان لحظه به بیمارستان منتقل شدم و در همان روز نیز تحت عمل جراحی قرار گرفتم. ”او با این تجربه اما همچنان عاشق سرعت است.

ihyi

بیوگرافی جالب روشنک گرامی که بهش نمیاد!

روشنک گرامی بازیگر سینما و تلویزیون متولد ۳۱ شهریور ماه سال ۱۳۶۲ در تهران است . او فارغ التحصیل رشته کارگردانی تئاتر از دانشگاه آزاد و همچنین لیسانس مهندسی معماری از دانشگاه سوره است.

خانم روشنک گرامی علاوه بر بازیگر در نوازندگی تار، ساکسیفون، عود و پیانو مهارت دارد و همچنین طراحی لباس نیز انجام میدهد. در سال ۸۵ خانم گرامی کارگردانی تئاتر قبول شده است و در سال ۸۷ هم کارگردانی کرده است که به گفته خودش در این راه موفق نبوده است.

نظری خانوم بازیگر برای ازدواج

روشنک گرامی ازدواج نکرده و مجرد است. او درمورد ازدواج اش می‌گوید: “مـن هیچوقت متاهل نبوده ام کـه بدانم سخت تر اسـت یا نه.”

hih

hih

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی