|

تیپای ضد و نقیض "بدلِ آنجلینا" با فاز هالیوودی؛ خانوم قبل سحر دست راست تتلو بودنا!

رامانا سیاحی مدل و بازیگر سینماس که به تازگی سفر ایرانگردیش رو شروع کرده و عکسای ضد و نقیضی از خودش منتشر کرد.

لینک کوتاه کپی شد
3

شایانیوز- رامانا سیاحی که به تازگی اسمش رو عوض کرده و گذاشته مریم قجر، یکی از اینستابازای قهاره که به دلیل شباهت بسیاری که به ستاره هالیوودی آنجلینا جولی داشت، ابتدا تو اینستا و بعد هم در صدر تعداد بی شماری از خبرها قرار گرفت. رامانا سیاحی که علاقه زیادی به شباهتش به آنجلینا داره، حالا تو فیلم سینمایی هم بازی میکنه و میخواد بگه من هنرهای ذاتی هم در کنار این شباهتی که دست خودم نبوده، دارم. از زمانی که رامانا سیاحی با ظاهرش تونسته اینستا رو مال خود کنه، هر روز با یه استایل و میکاپ جدید سوژه عکاسان بسیاری شده.

رامانا خانوم به تازگی عکسی منتشر کرده که او رو در شهر گرگان نشون میده و این بار هم با یه استایل و میکاپ تر و تازه از فیس باحالش رونمایی کرد. او که حالا یه بار با یه تیپ خانومانه از خودش عکس انداخته و یه بار هم با تیپ اسپرت که بگه من تو هر حالی خوشتیپ و جذابم و البته فاز خیلی پریشون از خودش عکس گذاشته، در کپشن پستش نوشته که: "زندگی ذره کاهیست که کوهش کردیم." باشه حله ولی شما که الکی زندگیت رو بزرگ جلوه نمیدی میشه بفرمایی این همه رنگ و لعاب های جورواجور تو عکسای خاص شما دقیقا چه میکنه! اصلا ژن خوب شمایی بقیه اداتو در میارن، خوبه!!!

sf

gd

شهرت عجیبِ بدل آنجلینا جولی از راه خودنمایی تو اینستا!

رامانا سیاحی که بر اثر شباهت زیادش به آنجلینا جولی تونست یه شبه ره صد ساله رو طی کنه و تو اینستا و فضای مجازی حسابی واسه خودش اسم در کرد، حالا از زمان شهرتش اینقدر عکس های جورواجور تو حال و هواهای مختلف منتشر میکنه که حد و حصر نداره.

خانوم که البته در کنار شباهتش به ستاره هالیوودی سلطان میکاپای رنگ و وارنگ هم هست، حالا یه جوری داره واسه خودش میتازونه که گاه و بیگاه وارد سایت های مختلف که میشین فقط عکسای جینگول مستون رامانا خانوم رو میبینین!

efw

sgt

kko

sfd

من و امیر به درد هم نمیخوریم

میشه گفت تنها دلیلی که شهرت رامانا سیاحی رو زیاد کرده فقط شباهتش به آنجلینا جولی نیست و ایشون یه ارتباطی هم با امیر تتلو قبلا داشته و از اونجایی که امیر خان با هر کسی که عکسش پخش میشه کلی حاشیه واسه طرف درست شده، از زمانی که عکسش رو با رامانا خانوم منتشر کرد، باعث شد شهرتی بیش از پیش واسه اون رقم بزنه!

البته رامانا سیاحی تو یکی از مصاحباتش اعلام کرد که امیر آدم خیلی خوبیه و وقتی بدی ازش ندیدم واسه چی باید بدش رو بگم، ولی ما به درد هم نمیخوریم و بهتر بود که هر کس راه زندگیش رو بره.

sefs

gfs

وقتی پای بدل آنجلینا جولی به سینما باز میشه!

شاید فکر کنین بدل آنجلینا جولی یعنی رامانا سیاحی فقط و فقط از طریق مدلینگ و عکسای راه و بیراهی که میذاره امرار معاش میکنه ولی اینطور نیست. این خانوم خوش چهره حالا بخاطر فیس خاصشه یا واقعا مهارتی در این زمینه داره نمیدونیم ولی فعلا راهشو تو سینما پیدا کرده و تو فیلم سینمایی "تک خال" به ایفای نقش پرداخته. رامانا سیاحی توی این فیلم با بازیگرانی همچون شبنم قلی خانی و سحر قریشی همبازی بوده است.

hhwes

sfs

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی