|

مریم مومن با دو کیلو آرایش به علاوه سه کیلو فیلتر! چیز دیگه لازم نداری؟ ولی خوب شدااا

maryam momen shayanews

مریم مومن بازیگر سریال جادوگر می باشد که علاقه وافری به انتاشر عکسای زیبای خود داره به همین دلیل اینبار مارو با نیمرخش آشنا کرد!!

لینک کوتاه کپی شد
7

شایانیوز- مریم مومن بازیگر جذاااب و جوان سینما می باشد که مثل خیلی از بازیگرای دیگه خانوم، یه بار تو تلویزون بازی کرد و بعد رفت که رفت تو سینما بازی کنه و دیگه پیداش نشد! مریم مومن در حال حاضر سریال جادوگر رو به نمایش داره و اتفاقا خیلی هم زیبارو گریم شده. مریم مومن اما ابتدای راهش همانند ریحانه پارسا نقش اصلی بهش داده شد و درست مثل ریحانه بسیار کم سن و سال هم بود اما تونست راهش رو پیدا کنه نه اینکه سودای پول و حاشیه سازی بگیرتش! مریم خانوم مومن از فرزندان طلاق است که در 9 سالگی ضربه بزرگی از این مسئله خورده اما حالا حال و هوایی خوب داره چون به دنبال علاقش یعنی بازیگری اومده.

مریم مومن دختری دهه هفتادی است که البته اواخرش به دنیا اومده. وی همانند بسیاری از هم سن و سالانش دوست دارد تا تصاویر زیبایی از او در فضای مجازی باشد و خب در همین راستا تلاش زیادی هم دارد چرا که خیلی از چهره های مشهور هستند مثل خانوم فریبا نادری که به عکساسی علاقه دارنااا، ولی عسکاشون یکی از یکی تکراری تر و ژولیده تره! اما مریم مومن همیشه ژورنالی و آراسته تصویرش رو منتشر میکنه که خب اینم خوب نیست! چون گاهی فالوور از دیدن عکس یهویی و ساده سلبریتی مورد علاقش بیشتر خوشش میاد تا اینکه همیییشه غلیظ و شسته رفته باشی!

در ادامه تصویر جدیدی که مریم مومن از خود منتشر کرد را مشاهده می کنید که یه نیمرخ جذاب تحویل داده.

marmar

مریم مومن با دو کیلو آرایش به علاوه سه کیلو فیلتر! چیز دیگه لازم نداری؟

گفتیم که مریم مومن عشق اینه که خوشگل باشه و اینجور دیده شه. مریم مومن به تازگی عکسی دیگر منتشر کرد که باز هم او رو با میکاپی متفاوت و چشم گیر نشون میده. مریم خانوم مثل اینکه اخیرا خیلی به میکاپ و مدل شدن علاقه بیشتری پیدا کرده که راه و بیراه عکسای گوناگونی با میکاپای جینگول از خودش تو پیج میذاره. البته مریم مومن تو این عکس از فیلتر اینستا هم استفاده کرده؛ ولی این حجم آرایش از فیلتر اینستا هم بیرون میزنه و از موهای موج دار خانوم که حسابی چهرش رو متفاوت کرده هم نباید غافل شد!

g

هر خاصی خوشگل نیست!

اما مریم مومن از هنرمندان خاص پوش سینماست که این خاص پوشی گاهی به سمت بد تیپی میرود و نتیجه اش هم چندان جالب نیست. حالا اینکه چجوری میشه خانمای بازیگر بعد از شهرت علاقه به استایل های متفاوت و ناجور پیدا میکنن واقعا برای کاربران سواله!

یا اصلا چرا امثال خانم بهاره رهنما بیشتر الگو قرار می گیرند تا بازیگران ساده ای مثل لیلا حاتمی؟

در ادامه تصاویر که از مریم مومن در یکی از مراسمات سینمایی  گرفته شده را مشاهده می کنید که به قول کاربران شبیه به مکعب شده! اما به جاش خانم سوگل طهماسبی هم خوش و جذاب هستند و هم تلاشی بر بی حجابی نداشته اند.

i

بلوف خبر ساز مریم مومن؛ مردم نباشن ما هم نیستیم!

مریم مومن در یکی از مصاحبات خود خطاب به مردم گفت که من خاک پای شما هستم و هر کاری که انجام میدیم، فقط به خاطر شماست. مینا وحید که همبازی خانوم مومن در سریال بانوی عمارت بود با پاسخی عجیب و غریب، حرف این بازیگر رو تحلیل کرد و مریم مومن هم در جواب او صحبت هایی انجام داد که خیلی باعث جنجال در فضای مجازی شد.

این حرف ها به وفور بین بازیگران پیش میاد که مینا وحید هم که جزو یکی از پرحاشیه ترین بازیگران سینماست از این غافله عقب نموند و به گفته برخی از فعالان در فضای مجازی میخواست با این کار برای خودش حاشیه درست کنه، بلکه بیشتر سر زبونا بیفته.

oj

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی