|

تیپ سانتی مانتال و تابستونه زنِ علیرضا نیکبخت تو تولد آقاشون؛ کیک مدل عجیب چی میگه!

علیرضا نیکبخت به تازگی 42 ساله شد اما تصویری که همراه با همسرش منتشر کرد هم بخاطر کیک و هم برای سانتی مانتال بودن خانوم مورد توجه قرار گرفت.

لینک کوتاه کپی شد
1

شایانیوز- وقتی این مطلب رو باز کردید پس قطعا شناختی ریز یا درشت از علیرضا نیکبخت دارید. این چهره از فوتبالیست های سابق کشور بود که هم پیراهن آبی هارو به تن کرده و هم قرمزها! یعنی ایشون طعم جذاب هر دو تیم رو چشیده و حالا هم برای خودش در اینستاگرام دبدبه کبکبه خاصی داره که البته حضور همسرش کاملا تاثیرگذاره. علیرضا نیکبخت تا به حال دو بار ازدواج کرده و در حال حاضر با همسر دوم خود احساس خوشبختی دارد. شنیدین میگن کبوتر با کبوتر باز با باز؟ علیرضا نیکبخت اینطور که به نظر میرسه کبوتر خود را پیدا کرده چرا که این زوج هر دو به شدت علاقمند هستند به دیده شدن و اینستا بازی!

حالا شاید بپرسین یعنی چی! یعنی آقای فوتبالیست در حال حاضر دستی هم بر مدلینگ دارد و با بازیگران هم ارتباطی نزدیک برقرار کرده. از طرفی در اینستاگرام جهت هر چه بیشتر دیده شدن و رو بورس بودن، تصاویری جذاب از خود و همسرش منتشر می کند. میدونید که اگه یه پیج بخواد بره بالا وجود همسر خیییلی تاثیر گذاره!

در ادامه جدید ترین پست این چهره مشهور همراه با مونا نیکبخت یا همون خانومشون رو مشاهده می کنید تا ادامه ماجرا.

rf

وقتی نیکبخت و خانومش زود تند سریع تولد میگیرن تا امتیاز این مرحله از خودنمایی رو از دست ندن!

اما تصویری که دیدن کیک داشت و از اونجایی که شماره پیراهن عیلرضا نیکبخت 22 بوده کیکشون نیز چنین نوشته شده وگرنه فکر نکنید ایشون 22 سالشه بلکه 42 سالشونه!!

علیرضا نیکبخت به تازگی از سفر لاکچری کیش با همسرش برگشته و یه دور اونجا روی آب های نیلگون تولد گرفتن و یبارم این مدلی تا مبادا امتیاز این مرحله رو از دست بدن و میزان لاکچری بودن عکسشون کم بشه!

میدونید تاکید ما بر این موضوع برای چیه؟ چون آقای نیکبخت و همسرشون از اون دسته چهره هایی هستند که به شدت دنبال تجملات و سورپرایز های گرون برای همدیگه جهت نشون دادن تو اینستا و در مجموع خودنمایی هستند!

fyufyd

همسر علیرضا نیکبخت از مایکل جکسونم زد جلو!

اما مونا نیکبخت همسر آقای فوتبالیست چهره ای بسیااار عمل کرده دارند به طوری که کاملا کوبیده و از نو ساخته اند! البته که شاید بگین دارندگی و برازندگی! اما خب برازندگی مفهومش فرق داره با نداشتن اعتماد به نفس و کلی جراحی و پروتز و دور شدن از چهره اصلی و در نهایت با دو کیلو آرایش کار رو تموم کردن!

مونا نیکبخت در ماشین لوکس همسر جان هر گاه میشینن در طول مسیر با آهنگ ویدیوهایی میگیرن که همه شبیه به هم هستند و تنها لباس خانوم و آقا تغییر کرده. جالب اینجاست که این موارد همگی پست هم میشن با کلی لایک و کامنت که البته برمیگرده به هوش اون شخصی که با استفاده از لاکچری بازی و عاشقانه های دونفره جذب فالوور میکنن و پول در میارن. در ادامه ویدیویی مشاهده می کنید که کاربری نظری جالب داده بود. او نوشت:

از مایکل جکسون بیشتر عمل زیبایی کرده. آخه این چه قیافه ایه واسه خودت درست کردی؟ همش عمل 

اما این پولا و بریز بپاشا از کجاها میاد؟!

خب ما بالاتر گفتیم مونا نیکبخت از پیج خود درامد دارد یعنی چی؟ کلا چند سالیه که اینستاگرام شده غولی برای ارتباط و کار و پول و خودنمایی و خلاصه شده حتی زندگی یکسری افراد که بدون اینستا ممکنه حتی افسرده بشن و یا امیدی برای کارشون نداشته باشن.

خب چخهره های معروف و پولدار هم از این فرصت استفاده کرده و خود را پولدار تر می کنند. مونا نیکبخت نیز دستی بر آتش دارد و مدتی پیش ویدیویی پست گکذاشت که برای میکروبلیدینگ در سالنی مجهز و لوکس رفت و کارش رو هم انجام داد. اما حالا جدا از مسئله تبلغیات، انگاری در صفحات اینستایی ایران تبدیل به اروپا میشه و خانومها دیگه علنی و راحت بدون حجاب هستند که خب اینم خودش راهی برای جذب فالووره!

mona

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی