|

"بهاره رهنما" و آبجی کوچیکش شکل و شمایل پر رنگشونو نشون دادن؛ تغییر با یه آرایشگر شاخ!

bahareh rahnama shayanews

بهاره رهنما که دیگه خودش داره از رو بورس میوفته حالا از خواهر برادرش مایه میزاره و اینبار تصویری از آبجی آرایشگرش منتشر کرد.

لینک کوتاه کپی شد
1

شایانیوز- بهاره رهنما بازیگر جذاب این روزهای اینستاگرام می باشد که باز داره سر و صدا دار میشه! حالا ممکنه بگین بازیگر اینستا؟ یعنی چی! بللله بهاره خانوم رهنما رو دیگه تو سینما و تلویزیون نمی بینید اما در عوض تو گوشیامون تا دلتون بخواااد عکس و فیلماش هست.

بهاره رهنما که چند وقتیه برای جلب توجه با حجاب شده فعالیت بسیار زیادی در فضای مجازی داره و از طرفی هم درآمد بسیار بالایی از این طریق بدست آورده و باز هم داره میاره! خانوم بازیگر بعد از اینکه از همسر دومش آقای امیرخسرو عباسی هم جدا شد تک و تنها موند و دید اینجوری نمیشه باید یه همراهی چیزی داشته باشه تا بتونه از اون طریق خودنماییش رو داشته باشه.

به همین جهت چند روزی میشه که از خانوادش میگه. پدر و مادر نه هااا، چون دیگه همه پدر و مادر بهاره رو می شناسن و او حالا از برادرش که به گفته خود پروفسور است مایه میزاره و حالا هم از خواهر کوچیکه یعنی مریم خانوم رهنما که میکاپ آرتیست هستن. در ادامه استوری جدید بهاره رهنما رو مشاهده می کنید.

Untitled

خواهر بهاره رهنما میکاپ آرتیست جهانیه نمیدونستیم؟!!

بهاره رهنما و خیلی از سلبریتی ها تو فضای مجازی همواره متهم هستند به اینکه فخر فروشی می کنند و سعی دارند زندگی خودشون رو بکنند تو چشم ملت! حالا به تازگی بهاره در این زمینه ویدیویی منتشر کرده و گفته او هم مثل مردم عادیه البته داداش جونش پروفسوره و آبجیش هم بهترین میکاپ آرتیست دنیا!

این هم نمونه ای دیگر از صحبت های بهاره رهنما که خواهرشون رو از آرایشگر های جهانی میدونن!!

مریم رهنما کیه اصلا؟! کارش در چه حده؟

اما جدا از این خانم مریم رهنما از بهترین میکاپ آرتیست های ایرانی می باشند که سن بالایی هم ندارند اما استعدادی و هنری جذاب و دیدنی در زمینه آرایش دارند به طوری که خیلی از خانومای بازیگر اسم و رسم دار برای ایشون مدل آرایشی شدن و یا میکاپ مراسمات مهمشون رو پیش ایشون انجام دادن.

حالا جالب اینجاست که به طور مثال برای جشنواره فجر خیلی از خانومای بازیگر حضور داشتند که آرایششون توسط مریم رهنما بوده و برای کاربران سوال شده بود که چطور این تعداد بازیگر رو برای یک مراسم با این حجم از میکاپ آماده و هندل کرد!

maryamrahnama___1589267791

سبک آرایش مریم رهنما

بیشتر مشتریان سبک میکاپ مریم رهنما را سبکی غلیظ میدانند، و از نظر خیلی ها با گریم و میکاپ شخصیت سازی کرده و اون فرد غیرقابل تشخیص میشود. و ایشان بیشتر مدل های خود را به این سبک آرایش میکنند، در عین حال ایشان به سلیقه مشتریانی که سبک لایت میپسندند احترام میگذارند.

خیلی از هنرمندان مثل خانم متین ستوده و یا مریم معصومی بوده اند که وقتی عکس خود را با سبک مریم رهنما در پیج شخصیشان منتشر کردند کاربران نشناختند که ای نشون میده در این حد امکان تغییر چهره تنها با آرایش و نه گریم سنگین انجام میدهد.

مریم رهنما در تنهایی آرایش میکند و علت اینکار را میل به زیبایی که خدا در وجودش گذاشته میداند. و مدتی پیش هم مستر کلاس میکاپ و گریم با ارائه ی مدرک برگذار کرد که با استقبال بسیار خوبی همراه بود و دوباره برای خرداد ماه نیز مستر کلاسی دیگر دارد که باز هم با استقبال و رضایت خفنی از سوی مخاطب همراه شد.

Untitled

بهاره رهنما پدیده بی بدیل در عرصه مدلینگ شد!!

بهاره رهنما به تازگی پست و استوری منتشر کرد که ما رفتیم تو پیج و کمی تا قسمتی تعجب کردیم! چرا که در بیو صفحه نوشته بود سفیر برند بانو بهاره رهنما هستن! این کلینیک به گفته خودشون متخصص پوشت و مو و کاشت ابرو و... هستند. از طرفی هم بهاره رهنما اگه یادتون باشه تو همون سریال پژمان که بازی کرد جدا از وزن بالایی که داشت و کم شد، چهره ای متناسب با سن و ساله دهه پنجاهی اش داشت اما حالا خانوم بازیگر پوستی صاف و چهره ای بسیار بهتر از قبل دارد!

در یکی از پبج هایی که توسط خود رهنما هدایت میشه متنی بلند بالا درباره وی نوشت که اگه بخونید احتمالا شما هم مثل ما شاختون در میاد!

Untitled (2)

حالا سوال اینجاست که خانوم بهاره رهنما کی پدیده بی بدیل شدن؟ ضمنا ایشون عمل بلفاروپلاسی انجام دادن و بوتاکس کردن، تا اینجایی که البته ما میدونیم! اونهایی که نمیدونیم به کنار! بعد چطور میشه با اینهمه کار زیبایی و پول خرج کردن و ایشون بشن پیشتاز عرصه مد و مدلینگ اونهم با زیبایی خدادادی؟!

احتمالا این خرج هارو برای صورت بقال سر کوچه ما هم انجام بدین بشن مدلینگ بی بدیل! بهتره تصاویری از قبل و بعد خانوم بازیگر رو مشاهده کنید که البته تصاویر حال حاضرشون با پونصد نوع فیلتر و افکت و فتوشاپ هستش و  صد و پنجاه کیلو میکاپ!!

Untitled (4)

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی