"نیکای پایتخت" چهل گیس بافته خفففن؛ شکل و شَمایل دیدنی دوقلوها تو اوج جذابیت!

سارا و نیکا دوقلوهای همسان فرقانی هستند که تو اینستا هواداران بسیاری دارند و به تازگی هم نیکا خانوم ویدیویی کوتاه از موهای بافتش منتشر کرد.

لینک کوتاه کپی شد
8

شایانیوز- سارا و نیکا که این روزها همچنان در فصل سرد سوئد به سر میبرن با استایل هایی گرم و پوشیده دیده میشن! دوقلوهای افسانه که خیلی وقته به ایران نیومدن تقریبا همیشه با همین شکل و شمایل هستند و انگاری حتی اگه بخوان بریزن بیرون هم به خاطر سرما نمیتونن!

اما حالا چرا اینو گفتیم، چون قطعا کم و بیش از رسوایی دختران فرقانی بعد از شهرت در پایتخت خبر دارید که چه فیلم و عکس هایی و با چه حرکاتی ازشون منتشر شد و همین مسائل هم باعث شد تا سارا و نیکا از فصل ششم پایتخت حذف بشن!

حالا از این ها که بگذریم سارا خانوم و نیکا خانوم همون موقع ها دل خیلی از کاربران رو بردن و همچنان هم هواداران زیادی دارن که با وجود اینکه چندان تو صفحات اینستاگرامشون فعااال و اکتیو نیستن اما هنوز وفادار به سلبریتیِ مورد علاقشون موندن!! سارا نیکا هم به همین جهت گاهی بورنگ از خود استوری میزارن تا اعلام حضور کنن. در ادامه استوری جدید نیکا فرقانی رو مشاهده می کنید که موهاشو چهل گیس بافته و حسابی دل برده!

لوس بازی و تقلای سارا و نیکا واسه دیده شدن

سارا و نیکا گفتیم که تو اینستاگرام به شدت محبوب هستن و حتی خیلی ها تو اینستا و مجازی دنبال شماره تلفن دوقلوها هستند و دوست دارن باهاشون ارتباط بگیرن. دلیل این موضوع هم روشنه. سارا و نیکا تو اینستاگرام با عکس ها یا ویدیوهاشون سعی می کنند خودشون رو جذاب جلوه بدن و فالوور بالا ببرن و از قِبل اون تبلیغ بگیرن آخر به پول برسن.

280852371_722213022452135_3749177852971830502_n+(1)

جذب فالوور با فخر فروشی یا استعداد؟!

سارا و نیکا چون هنر خاصی ندارند بنابراین چیزی هم برای عرضه در اینستاگرام ندارند اما این دو خواهر برای اینکه تعداد فالوورهایشان کم نشود هر از گاهی عکس و استوری از خودشان منتشر می کنند. البته در این استوری ها سارا و نیکا یا در حال ناز و عشوه آمدن هستند یا فخر فروشی!

به تازگی نیکا خانوم که کمی هم از خواهر دوقلویش شیطون تر است استوری از میز غذا و آیس پک خوردش استوری کرد. انتشار این ویدیو هیچ معنی و مفهومی ندارد جزو فخر فروشی البته این نخستین بار نیست که دوقلوهای پایتخت با میز غذایشان خودنمایی می کنند.

سارا و نیکا تو اوج جوانی و خوشگلی

سارا و نیکا دیگر 18 ساله هستند و چهره و اندامی کاملا زنانه و جوان و باطراوت دارند. آن ها در حال حاضر در اوج جوانی و زیبایی خود هستند و از حق نگذریم چهره های نچرال خوبی هم دارند که با آرایش بهتر هم میشود! البته که سارا خانوم و نیکا خانوم چند سالی میشه که جلو جلو رفته اند و از تقریبا 14 سالگی شروع کردند به آرایش های غلیظ و همین موارد هم بی تاثیر تو جذب مخاطب نبود! در ادامه استوری جدید نیکا رو مشاهده می کنید که طبق معمولی با لباسی گرم م باشد. سارا و نیکا همیشه به دلیل آب و هوای خاص سوئد با لباس های گرم بوده اند و هنوز تیپ خنک ازشون دیده نشده!

nikaforghaniofficial_2818656656098632133_6897872923

از زندگی  سارا و نیکا  چی میدونید؟

سارا و نیکا فرقانی  اصل متولد 8 مرداد 1383 در تهران و ساکن سوئد هستند. سارا و نیکا بازیگر هنوز یکسال نشده بود که وارد عرصه هنر شدند و با سریال پایتخت به شهرت رسیدند، در حال حاضر در سوئد زندگی میکنند، نیکا یک دقیقه از سارا بزرگتر است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی