|

کریسمس بازی"مهناز افشار" با یه تیپ بیریخت؛ چه فیلمی هم بازی کرد اونور آب

مهناز افشار بازیگر معروف که به دلیل مهاجرت فعالیت زیادی در اینستاگرام دارد اینبار هم برای کریسمس عکسی همراه با دختر لیانا منتشر کرد.

لینک کوتاه کپی شد
6

مهناز افشار بازیگر مهاجرت کرده و البته بسیار محبوب ایرانی می باشد که در چند سال اخیر به دلیل حواشی که داشت ابتدا خیلی ها نسبت به او حس و نظر بدی پیدا کردند اما حالا آنقدر آرام و دوست داشتنی و به دور از فخرفروشی شده که بالاترین تعداد فالوور در اینستاگرام میان سلبریتی های ایرانی را دارد.

به گزارش«شایانیوز» مهناز افشار با وجود اینکه دیگر در سینمای ایران جایی ندارد اما همچنان اعتبار خود را دارد. وی چند سالی می شود که تنها فعالیتش جلوی دوربین گوشی رفتن شده و تنها پل ارتباطیشم با ایرانی ها و کشورش فضای مجازی است. مهناز افشار در اینستاگرام بسیار فعال می باشد و شاید همین موضوع دلتنگی و دوریه که او را انقدر وابسته به اینستاگرام کرده.

خانم افشار موقعی که ایران بود تیپ نسبتا خوبی داشت و شاید بشه گفت که متناسب با اون زمان بازیگر خوش پوش و خوش تیپی بود اما اخیرا هر چی عکس از خودش منتشر میکنه با تیپ های عجیب و غریبِ و لباس هایی میپوشه که خیلی با سلیقه ایرانی ها جور در نمیاد؛ خلاصه اینکه انگار مهناز خانوم اصلا اهل شیک پوشی و استایل های خانوما نیست. در ادامه پست جدید او را با دخترش لیانا و تیپ نه چندان جذاب مشاهده می کنید که به مناسبت کریسمس گذاشت.

mahnaz_afshar_1640966110

اما مهناز افشار در دهه اخیر که گذشت زندگی بسیار پر فراز و نشیبی را گذراند. وی با ازدواج با یک آقازاده یعنی یاسین رامین ابتدا زندگی خوش و لاکچری داشت اما با دستگیری آقای شوهر زندگی مهناز هم از هم پاشید.

خانم بازیگر هم دست دخترش لیانا را گرفت و برا همیشه از ایران رفت. وی ابتدا در مسابقه گات تلنت به عنوان داور فعالیت کرد و جلوی دوربین رفت که دیدن او در کنار آرش و ابی ابتدا کلی شوکه کننده و جنجالی شد اما بعد ها عادی شد دیگر جذابیت نداشت.

مهناز افشار بعد از این مسابقه دیگر فعالیت هنری و درست حسابی نداشت و ندارد و استعداد بازیگری اش را در خانه نگه داشته!

mahnazafshar_asal_1637133830

رابطه بین مهناز و آرش چیه؟

مهناز افشار چند باری با آرش خواننده مشهور ایرانی دیده شده اما هنوز توضیح درستی از رابطه این دو با هم ارائه نشده است و جالب تر از این است که افشار او را برادر و آرش مهناز افشار را خواهر صدا می زند!

مهناز افشار در فیلم خارجی!

ویدیویی از مهناز افشار منتشر شده که در یک فیلم خارجی ایفای نقش داشته «به عنوان بازیگر همان کشور) و با زبان انگلیسی در حال صحبت است.

آنچه درباره فیلم معلم با بازی مهناز افشار می دانیم : در روستایی معلم پیری به نام «نظر» زندگی می کند. وی پسری به نام «یوسف» دارد که به روسیه سفر کرده و در آنجا زندانی می شود… ناصر سعید اف این فیلم را کارگردانی کرده است. علاوه بر این تهیه کنندگی این کار را هم ناصر سعید اف به عهده داشته است. فیلم نامه این کار را صفر حاقداد اف نوشته است.

مهناز افشار احتمالا قصد داشته تا راه گلشیفته را برود اما با توجه به اینکه در این چند سال پسرفت داشته نه پیشرفت نمیشود او را با گلشیفته فراهانی مقایسه کرد.

با وجود اینکه مهناز افشار در استعداد کم از گلشیفته نداشت اما فیلم های هالیوودی آن کجا و این کجا!

pjimage_19_2

 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

 • حج آقا ترامپ مدظله‌العالی ارسالی در

  کار زندگی ندارید همش ریحانه پارسا

 • طهماسبی ارسالی در

  مهناز بهترین جذابترین هنرمند

  • الیسا ارسالی در

   عقده ای

 • حسام قاینی ارسالی در

  اینکه میگین تیپ هایی میزنه ک با سلیقه ی ایرانیا جور درنمیاد کاملا اشتباهه

 • ناشناس ارسالی در

  عقده ای

 • Shrvyfnggjdv ارسالی در

  واقعا که هرکی واسه خودش زندگی میکنه چکار به زندگی مردم دارین اخه به جای اینکه زندگی مردمو ببینید زندگی خودتونو ببینید اول به زندگی خودتون برسین زندگی بقیه پیش کش ....

 • ص .م ارسالی در

  آره دیگه بازیگرای خودباخته وخودفروش که جایگاه وشان خودراگم کرده اندمرغ همسایه برایشون غازاست.

  • ناشناس ارسالی در

   تو نگران نباش و کمتر فضولی کن حسود

 • عباس همراهی ارسالی در

  مهناز خانم به آرزوش رسید و با موی های بلون فیلمش رو بازی کرد ....نهایت آرزوی یک سلبریتی ایرانی!!!!
  مهناز خانم فیلم هایت در ایران هم خیلی راحت بودی فقط ی پارچه پشت سرت می انداختی .....فک نکن خیلی مهم شدی از اون مغز نخودی ات جز این انتظاری نبود .ولی ایران عزیز را برای همیشه از دست دادی ...سراغ بقیه آرزوهات مطمئن باش صدای دهل از دور خوش است . اونجا کسی آدم هم حسابت نمی کنه....زتده باد وطنم

 • رها حیدری ارسالی در

  ببخشید به لباس کشور خودمون نخندیم منم اون لباس دارم تازه کلاهشم دارم
  من یک بچم از گوشیه مامانم استفاده میکنم

 • ناشناس ارسالی در

  چکار ب خانواده دیگران دارید صلاح نیست

 • K ارسالی در

  مهناز افشار خوب شد که تا حالا رنگ و روی خارج باعث نشده همه چیز اصالتش را فراموش کنه مثل گلشیفته و خیلی های، خانم افشار اگرچه فیلم خیلی کمتر بازی کرده ولی حیاشو نباخت.

 • نسرین ارسالی در

  اخه گلشیفته کجا و این کجا.کی میگه افشار بازیگره اصلا.کدوم فیلم و سریالی داره که بعنوان اثر به یادموندنی ازش لحاظ بشه

 • عرش ارسالی در

  بعضی از افراد بازیگر چقدر کمبود دارند، و اصلا برای خودشون احترام و متانت قائل نیستند، متاسفانه....

 • I am ghasem soleymani ارسالی در

  به من چه من الان چیکار کنم

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی