|

وقتی "مهناز خانم" به خاطر شوهر خفنش در به در میشه؛ خوشحالی افشار از بی حجابی!

یاسین رامین با حضور در یک برنامه اینترنتی، ماجرای طلاقش از مهناز افشار را بازگو کرد.

لینک کوتاه کپی شد

مهناز افشار بازیگر مطرحی که جز سوپراستارهای سینما بود هم حالا که از سینما فاصله گرفته و در آلمان زندگی می کند بازهم حواشی پیرامونش همچنان برای اهالی فضای مجازی جذاب است.

به گزارش «شایانیوز» مهناز به گفته خودش با توجه به شرایطی که در ایران برایش ایجاد شد تصمیم گرفت دست دخترش را بگیرد و به آلمان برود. در اروپا هم مهناز افشار حاشیه کم نداشت و هر عکس و تصویری که از او در شبکه های اجتماعی منتشر می شد به نوعی حاشیه داشت.

مهناز در پست هایی که منتشر می کرد یا حجاب اش خیلی درست و کامل نبود یا حرف ها و صحبت هایی مطرح می کرد که خیلی در فرهنگ ما پذیرفتنی نبود. مثل اظهارنظر جنجالی او که گفته بود پدرم عرق می خورد و مادرم نماز می خواند و یا صحبت های او درباره اینکه خیلی به حجاب پایبند نیست و در جمع های خصوصی و حتی در خیابان های آلمان حجاب ندارد.

به همه این ها اضافه کنید حضور مهناز افشار در پرشین گات تلنت و البته دوستی و رابطه صمیمی با آرش و ابی خواننده های لس آنجلسی که قطعا برای تندروهای داخل ایران پذیرفتنی نخواهند بود.

mahnazafshar34-vaghtesobh

به هر روی این صحبت و البته پست های اینستاگرامی مهناز افشار کار را به جایی رساند که خیلی ها به بازگشت خانم افشار به ایران و حضور دوباره اش در سینما را بسیار بعید و دور از ذهن می دانند.

بیایید کمی به عقب برگردیم و ببینیم سرآغاز این همه حواشی برای مهناز از کجا آغاز شد و اصلا چه شد که خانم سلبریتی که در ایران جایگاه خوبی هم داشت مجبور شد مهاجرت کند.

برای بررسی این موضوع باید به 7 سال پیش برگردیم زمانی که مهناز افشار با یاسین رامین فرزند محمدعلی رامین معاون مطبوعاتی محمود احمدی نژاد ازدواج کرد. این ازدواج از همان آغاز پرحاشیه بود و برای خیلی ها قرار گرفتن نام مهناز افشار در کنار خانواده رامین غیر قابل باور بود. اما این اتفاق رخ داد و مهناز و یاسین رسماً زن و شوهر شد البته این ازدواج در همان آغاز هم حواشی داشت  مثلا برای خیلی ها جالب بود که عقد پسر محمد علی رامین که جزو اصولگرایان تندرو محسوب می شود توسط محمد خاتمی خوانده شد که البته رامین هم که گویا مخالف سر سخت این ازدواج بود در مراسم عقد پسرش حاضر نشد یا اینکه مهریه مهناز که خیلی ها از مهریه 22 میلیاردی خانم بازیگر می گفتند که بعدها مشخص شد مهریه مهناز هانم 14 شاخه گل نرگس بود.

1103893_191

مهناز و یاسین بعد از ازدواج انگار روز و روزگار خوشی داشتند و بدر جشن ها و اکران های خصوصی فیلم ها خیلی خوش و خرم در کنار هم حاضر می شدند و حتی مهناز پای شوهر تاجرش را هم به حوزه فیلم سازی باز کرد و شندیده شد که یاسین در چند پروژه سینمایی به عنوان سرمایه گذار حضور پیدا کرد.

ac-image-2f16406910541t

این زوج خیلی زود صاحب فرزند شدند و در خرداد 94 یعنی یک سال بعد از ازدواج لیانا به دنیا آمد. گذشت تا اینکه فروردین سال 98  مهناز با انتشار توئیتی از یک حساب جعلی به نام سیدمصطفی حجازی که تصویر یک روحانی روی آن نقش بسته بود، پیامی دروغین را منتشر کرد، توئیتی که در آن از دختران ایرانی خواسته شده بود خود را به نکاح موقت نیرو‌های حشد الشعبی عراق در آورند.

2505852

این توییت جعلی به سرعت در فضای مجازی منتشر شد و برخی سلبریتی‌ها هم آن را در صفحات مجازی خود بازنشر دادند تا این خبر نادرست به یکی از جنجالی‌ترین خبر‌های آن روز‌ها تبدیل شود.

سید غفار دریاباری روحانی اهل آمل که تصویر او بر روی آن توئیت جعلی نقش بسته بود پس از این اتفاق از مهناز افشار به خاطر انتشار تصویر بدون کسب اجازه و نشر اکاذیب، شکایت کرد و این شکایت مقارن شد با بحث واردات شیر خشک آلوده که پای یاسین رامین را هم به دادگاه باز کرد و حکم بدوی بر علیه ایشان صادر شد و یاسین خان به زندان رفت. این اتفاقات فشار زیادی بر روی مهناز افشار آورد و سرانجام مهناز تصمیم گرفت مهاجرت کرد. او به آلمان رفت جای که یاسین اقامت آنجا را هم داشت. مهناز در آلمان زندگی جدید را آغاز کرد و البته پرونده اش در ایران هم همچنان باز بود تا اینکه غفار دریاباری رضایت داد و پرونده مختومه شد. اما رامین که اخباری از طلاق و جدایی او و خانم افشار به گوش می رسد همچنان در زندان بود.

آذر 1400 دوباره نام رایسن رامین در صدر اخبار قرار گرفت. او در دادگاه تجدید نظر از اتهاماتش تبرئه شد و به دنبال این رای از زندان آزاد شد.

یاسین بعد از آزادی با انتشار توئیتی از مهناز به عنوان رفیق روزهای سختش یاد کرد و از او تشکر کرد. مهناز هم به این توئیت واکنش نشان داد و  به شوهر سابقش تبریک گفت.

1299563_991

حالا و بعد از این هم داستان و حواشی که در مسیر زندگی مهناز افشار و یاسین رامین پیش آمد رامین در گفتگویی اینترنتی از این ماجراها گفت و اینکه به ناچار مجبور شد مهناز را طلاق بدهد و اینکه اول چه کسی پیشنهاد جدایی را مطرح کرد و البته مرضیه خانم برومند گلایه کرد و گفت او فاتحه زندگی مشترکمان را خواند!

او در واکنش به مجری برنامه که پرسید «کِی از ازدواج با مهناز افشار پشیمان شدید»، پاسخ داد: «کی گفته پشیمان شدم؟»

رامین ادامه داد: «اولین بار من پیشنهاد طلاق به خانم افشار دادم، وقتی که بازداشت شدم و در زندان بودم، احساس کردم گرفتاری من ادامه‌دار خواهد بود. کلاهم را قاضی کردم و دیدم انصاف نیست که این آدم برای ماجرایی که واقعا هیچ ربطی به او ندارد، سیبل شود.»

او افزود: «برای همین تماس گرفتم و گفتم این شرایط تلخ و سخت است و پیشنهاد کردم ایشان، مسیر زندگی‌اش را عوض کند که در واکنش به این حرف من، شوکه و خیلی ناراحت شد و چند روز با من قهر کرد.»

یاسین رامین پس از بغضی طولانی، با تاکید بر اینکه مهناز افشار خیلی بامعرفت است، توضیح داد: «آدم‌ها وقتی یک زندگی مشترک را آغاز می‌کنند، انتظارِ خوشی دارند و نه توهین، زجر و بدبختی را. من و خانم افشار هم آماده آن سختی و تلخی نبودیم و یک‌هو افتادیم در این گرداب سخت و هر چه هم جلوتر می‌رفتیم، عمیق‌تر می‌شد تا رسید به زندانی‌شدن من.»

پیشنهادات ویژه

 • بنده خدا ارسالی در

  دارید مغلطه میکنید اقای رامین

 • ناشناس ارسالی در

  فقط خانم مرضیه برومند

 • ناشناس ارسالی در

  به خانم برومند چه !!!!!این ازدواج از اساس اشتباه بوده
  خانم افشار کجا یاسین رامین کجا
  دیگ به دیگ میگه روت سیاه سه پایه میگه خودت سیاهی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی