|

"خانم مجری" کشف حجاب که هیچ کشف لباس کرد؛ پوششی زشت و غیراخلاقی اونور آب!

ناهید لیان مجری سابق صدا وسیما می باشد که مدتها پیش به لندن رفت و کشف حجاب که هیچ به کلی کشف لباس کرده است.

لینک کوتاه کپی شد

ناهید لیان مجری سابق صدا و سیما می باشد که مدتی پیش به لندن مهاجرت کرد و کشف حجاب و لباسی آنچنانی کرد. گویا خانم مجری در شبکه سه فعالیت داشته اند و در رادیو نیز بوده است.

به گزارش«شایانیوز» ناهید لیان پس از مهاجرت تصاویری بی حجالب و حتی بدون لباس در سواحل دریا از خود در اینستاگرام به اشتراک گذاشت و همه را متعجب کرد. وی در سال 1394 خبر ازدواج خود را با مردی خارجی به نام روبرت داد.در ادامه تعدادی از تصاویر ناهید لیان را مشاهده می کنید. 

99

nahid_lian_1606920245_1

hashiye_va_havashi_1640987219_1

بیوگرافی ناهید لیان

او در ۲۸ مرداد ۱۳۶۷ به دنیا آمده است و مدتی به عنوان مجری در شبکه سه به فعالیت می پرداخت

هرچند که سابقه زیادی در صدا و سیما ندارد اما چند برنامه را در شبکه سه اجرا کرده است و بعد از این که تهیه کننده های تلویزیونی به او پیشنهاد همکاری ندادند تصمیم گرفت که ایران را ترک کند و راهی لندن شود.

Untitled

در اواسط شهریور ۱۳۹۹ عکس‌های بدون حجاب او در شبکه‌های اجتماعی سروصدای زیادی کرد و نامش در گوگل به ترند تبدیل شد.

او درباره زندگی مشترک خود می گوید : تک تک روزهای قشنگی رو که باهم تا به امروز زندگی کردیم یادمه ، ما باهم (ما)شدیم ، ما باهم بزرگ شدیم ، ما باهم ساختیم ، ما باهم کاشتیم و برداشتیم ، ما زندگی برامون یعنی فقط ما ، یعنی خونواده ی خوشگلمون ، خونواده ای که آرامش و شادی ستون اصلیشه ، ما زندگی رو باهم فقط زندگی نمیکنیم ، ما از تک تک لحظه هاش لذت میبریم و این رمز خوشبختیمونه

nahid_lian_1594362233

ماجرای کشف حجاب

نکته جالب اینجاست که هیچکسی اجرای این خانم را در تلویزیون به یاد ندارد اما نامش در گوگل ترند شده است که نشان دهنده سرچ های زیادی بوده که کاربران شبکه های اجتماعی انجام داده بودند.

علت اصلی اینکه این مجری مورد توجه قرار گرفت انتشار عکس های او در پیج های اینستاگرام و کانال های تلگرامی بود وگرنه کسی او را نمیشناخت. ظاهرا این گونه افراد در صدا و سیما جایگاه خاصی ندارند و پس از اینکه در این حد برهنه میشن تازه شناخه میشن!

Untitled

Untitled

nahid_lian_1620945436

پیشنهادات ویژه

  • زهرا ارسالی در

    چرا همه مجری ها کشف حجاب میکنن 😐😐

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی