|

"زهره خانم" پیش مامانش سنگین رنگین؛ ولی زیر دست دکترش پلنگ و شاخ!

زهره فکور صبور با انتشار عکسی از مادرش در یک کافه صفحه اینستاگرام خود را بروز کرد

لینک کوتاه کپی شد
7

شاید شما هم مثل ما آخرین حضور زهره خانم فکور صبور در تلویزیون را به یاد نیاورید و اصلا خیلی ها ندانیم که این خانم که هر روز یک پایش در سالن زیبایی و یک پایش در مطلب دکتر پوست و مو است روزی بازیگر سینما و تلویزیون بود. البته که زهره خانم هیچ وقت بازیگر طراز اول و نقش یکی نبوده اما الحق و الانصاف نقش دو و سه خوبی بود نمونه اش هم سریال نرگس (همون که پوپک گلدره ای خدا بیامرز وسطش فوت کرد) یا سریال دردسرهای عظیم که زهره دختر مهدی هاشمی بود و بازی خوبی هم داشت.

به گزارش «شایانیوز» به هر حال زهره فکور امروز با زهره آن روزها خیلی فرق کرده و شاید به همین خاطر باشد که دیگری خیلی نقشی به او پیشنهاد نمی شود و یا شاید هم اصلا خانم فکور با این همه مشغله آرایشی و تبلیغاتی وقتی هم برای بازیگری ندارد! به هر حال زهره خانم ما این روزها حسابی سرش شلوغ است و تند و تند از این مزون به اون مزون می رود از این دکتر و آن میکاپ آرتیست تشکر می کند.

در این هیاهو و پست های تبلیغاتی که استوری و صفحه اینستاگرام زهره فکور صبور را پُر کرد به یکباره امروز یه عکس دلچسب خودنمایی کرد. زهره فکور با یک تیپ و استایل معقول و زیبا به همراه مادر سالخورده اش به یک کافه رفتند و این عکس زیبا و پرمهر را ثبت کردند.

zohrefakour_1637660974

اما افسوس که این ذوق و حس شیرین ما از پست متفاوت زهره فکور فقط چند ساعتی دوام داشت و خانم بازیگر ساده دیروز دوباره شاخ اینستا شد و صورت عملی و پر آرایشش را به دست آقای دکتر شفیعی سپرد و در عوض پولی که احتمالا از آقای دکتر به جیب زد از کلینیک آقای دکتر گفت و اینکه چقدر انسان شریف و احتمالاً خوش حسابی است!

zohrefakour_1637642057_1

 

zohrefakour_1637642057_2

با دیدن این تصاویر شاید شماهم مثل من و آقا مهدی (ورزشی نویسمون) این پرسش براتون پیش بیاد که مثلاً الان چه فرقی کرد؟ اینجاست که باید به سراغ اهل فن بروید و ما هم همین کار رو کردیم و بعد از یک کار پژوهشی و بررسی کیس استادی زهره خانم به این نتیجه رسیدیم که زهره خانم مشغول تزریق ژل چونه یا به اصطلاح تخصصی تر تزریق ژل فیلر به چانه مبارک هستند تا مرحمت کرده و اندکی جلو تر بیایند!

خلاصه به نظر می رسد داستان همچنان ادامه خواهد داشت و زهره فکور بعد از یک وقفه کوتاه دوباره در همان مسیر شاخ اینستا شدن طی طریق می کند و ما هم دوباره از او خواهیم گفت و این که چقدر پلنگ شده و چه صورت عروسکی ساخته و.....

پیشنهادات ویژه

 • ناشناس ارسالی در

  زهرا فکور صبور دوست دارم عزیزم ماه شودی

 • ناشناس ارسالی در

  حرفی برای گفتن باقی نمی مونه

 • بیگانه ارسالی در

  من نمیدونم این بازیگران کی هستن که این ادا و اطفارها را از خودشون در میارن این کارها را مردم عادی هم میکنن

 • بهنام ارسالی در

  دماغ زهره لوله بخاری شده 😂😂😂

 • ناشناس ارسالی در

  چرا با چهره ی خودشون همچین کاری میکنن😥

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی