|

"زهره فکور" به سازنده هاش حال داد؛ بعد کلی آرایش و لنز و عمل آخرم شد این؟!

زهره فکور صبور بازیگر و شاخ اینستاگرامی اینبار هم با انتشار تصاویری پرفیلتر و آرایش غلیظ صفحه اینستاگرام خود را بروز کرد

لینک کوتاه کپی شد
3

زهره خانم فکورصبور بازیگر که چه عرض کنیم دیگر بیشتر مدل ایرانی است! بعد از حضور در سریال «دلنوازان» و «دردسرهای عظیم» شناخته شد و اما خیلی زود دوباره کم کار شد و احتمالا همین کم بودن پیشنهادات باعث شد به سمت اینستاگرام و مدلینگ برود.

به گزارش «شایانیوز» زهره فکور به مانند بازیگرانی نظیر بهاره رهنما، فلور نظری، نفیسه روشن و البته صبا خانم راد پیج اینستاگرامی اش پر شده از تبلیغ و البته زهره فکور و با توجه به اینکه عمل های زیبایی زیادی داشته و علاقه زیادی هم به طراحی لباس دارد، بیشتر او را در حوزه مدلینگ می بینیم. وی تا مدتی پیش عکس هایی از خود در حال پرو لباس منتشر می کرد اما به تازگی با تگ یک مزون لباس از تصاویرش با لباس های مختلف رونمایی کرد.

البته زهره خانم در پستی که منتشر کرده حسابی از کسانی که او را اینگونه کردند تشکر کرد و برای اینکه تبلیغی هم کرده باشه و نمک گیرشون نشه صفحات و پیج میکاپ آرتیست، دکتر زیبایی و لنز وعکاس ش رو هم تگ کرد.

zohrefakour_1637396446_2

888

این بازیگر زن در پیج اینستاگرامی خود مطب های زیبایی زیادی را هم تبلیغ می کند. معرفی پزشک زیبایی چیزیست که اگر خوب و کاربلد نباشد دیگر قابل برگشت نیست و یا مثل خرید لباس نیست که بگوییم این بد از آب دراومد یکی دیگه میخریم. 

نه تنها هزینه های هنگفت زیادی دارد بلکه خیلی هم خطرناک است و با توجه به اینکه چهره خود خانم بازیگر به چنین روزی افتاده نباید اعتماد زیادی به معرفی هایش کرد.

زهره فکور اشتباهی بازیگر شد!

زهره خانم فکور پیش تر در یک گفتگو اعلام کرده بود در تمام طول زندگیم بـه تنها چیزی کـه فکر نمیکردم بازیگر شدن بود .سال ۱۳۷۵ کـه دیپلم گرفتم یکی از دوستانم کـه در عرصه تئاتر کودک فعالیت داشت، آن زمان نمایشی را در دست داشت و بـه دنبال بازیگر برای نقش یک گل بود، بـه مـن پیشنهاد داد و مـن پذیرفتم. مـن از بچگی عاشق خیاطی و بافتنی بودم ودر چند سالی کـه کمتر کار می‌ کردم، دوره‌ های طراحی دوخت و طراحی پارچه را هم آموزش دیدم.

از صحبت های خانم فکور برمی آید که خودش هم ظاهراً بیشتر تمایل دارد دنبال مدلینگ و طراحی لباس باشد یا بازیگری و ایفای نقش البته که درآمد تبلیغات اینتستایی هم احتمالاً مزید بر علت است و زهره خانم را بیشتر به این سمت و سو سوق می دهد.

zohrefakour_1622787556

بیوگرافی زهره فکور صبور

زهره فکور صبور زاده 1 فروردین 1357 تهران بازیگر سینما ، تلویزیون و تئاتر ایرانی اسـت. زهره فکور صبور دریک خانواده 7 نفری با سه خواهر و یک برادر بـه دنیا آمد و خودش فرزند آخر اسـت پدرش کرمانشاهی و مادرش هم سمنانی هستند اما وی در تهران متولد شده اسـت. او کار بازیگری خودرا باسریال نرگس در تلویزیون آغاز کرد.

1398042317425763617885674

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی