|

پست معنا دار با عکس سرلُخت و بی معنی الناز جون؛ بِپا حالا کُلاتو باد نبره!

الناز شاکردوست بازیگر مطرح سینما با انتشار پستی کنایه آمیز صفحه اینستاگرام خود را بروز کرد.

لینک کوتاه کپی شد
3

الناز شاکردوست بازیگر درجه یک سینما که به واقع در این سالیان اخیر پیشرفت خیلی زیادی داشته و از دورانی که فقط به خاطر چهره جذابش انتخاب می شد و گاهاً در فیلم های به اصطلاح شانه تخم مرغی هم ایفای نقش می کرد کاملا دور شده و حالا در 37 سالگی به یک بازیگر پخته و باتجربه بدل شده که دیگر هر نقشی را بازی نمی کند و سعی می کند در فیلمی که ظاهر می شود یک چهره جدید از خود به مخاطب نشان دهد.

به گزارش «شایانیوز» الناز شاکردوست علاوه بر بازیگری که حرفه اصلی اش است به کتاب و سفر هم بسیار علاقه مند است و اگر سری به صفحه اینستاگرام او بیاندازیم پست های زیادی از او در طبیعت می بینیم.

elnazshakerdoost_1630671751

elnazshakerdoost_1624766282_2

elnazshakerdoost_1621066823_2

elnazshakerdoost_1619614448

البته الناز خانم در اینستاگرام خود نسبت به وقایع و رخدادهای اجتماعی اصلاً بی تفاوت نیست و همواره دیدگاه های خود را با فالوورهایش درمیان می گذارد موضوعی که حداقل یکبار برای او دردسر ساز هم شد. ماجرا از این قرار بود که چندی پیش خانم الناز شاکردوست با انتشار پستی در پیج اینستاگرام خود توسط چتر «ال جی بی تی» از دگرباشی و همجنس‌گرایی حمایت کرده بود که با واکنش های زیادی روبرو شد و حتی برخی دستگاه های نظارتی هم به او تذکر دادند و در نهایت خانم شاکردوست مجبور شد پست اینستاگرامی اش را حذف کند.

rainbow-shakerdoos

حالا هم دوبار الناز شاکردوست یک پست کنایه آمیز در اینستاگرام خود منتشر کرد. برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر زن در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر در آخرین روز آبان ماه پستی منتشر کرد در کپشن آن فقط نوشت: آبان

1

به نظر خانم بازیگر به حوادث تلخ آبان سال 1398 و اعتراضات مردمی که در پی بی تدبیری های دولت در اجرای سیاست افزایش قیمت بنزین و نحوه اطلاع‌رسانی آن که متاسفانه به اغتشاشات خشونت آمیز ختم و شد و تعدادی از هموطنان مان جان خود را از دست دادند اشاره دارد. البته خانم شاکردوست برای اینکه دوباره مشکلی برایش پیش نیاید هیچ توضیح بیشتری نداد و فقط به همین یک کلمه یعنی «آبان» کفایت کرد.

الناز خانم بازیگر مایه دار سینما!

اما الناز شاکردوست از بازیگرا پولدار می باشد که اگر از طرفداران او در اینستاگرا باشید متوجه این هستید که او به هیچ وجه تبلیغات انجام نمی دهد اما مدتی پیش هم تصویری از خود داخل ماشین منتشر کرد که مدل خودرو بسیار مورد توجه کاربران قرار گرفت. خودرویی که خانم بازیگر در آن مشغول فریح و گردش بود fjکروز است و این ماشین الان حدود 4 میلیارد تومان قیمت دارد.

2

پیشنهادات ویژه

  • احمد ارسالی در

    چشم و دل سیر به این میگن.پولداره ولی فخرفروشی نمیکنه.درد و بلای الناز بخوره به قلب بهاره خودنمای عقده ای تازه به دوران رسیده

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی