|

ژست خنده دار "مهراوه خانم شریفی نیا"؛ ملیکاشون لاغر کرده چه خوشگل شده!

مهراوه شریفی نیا با انتشار یک ویدیو جالب صفحه اینستاگرام خود را بروز کرد.

لینک کوتاه کپی شد
5

مهراوه شریفی نیا دختر بزرگ محمدرضا شریفی نیا و آزیتا خانم حاجیان از آن دسته بازیگران کم حاشیه و البته کم کاری است که الحق والانصاف در هر نقشی که تا به حال بازی کرده درخشان ظاهر شده و کاملا از زیر چتر پدر و مادرش خارج شده است.

به گزارش «شایانیوز» مهراوه شریفی نیا چهره ای نچرال و در عین حال بسیار زیبایی دارد. به تازگی عکسی از مهراوه شریفی نیا در خارج از کشور در حال دست به دست شدن است که خانم بازیگر با توجه به اندام تو پری که دارد پوشش چندان مناسبی انتخاب نکرده بود و این موضوع از چشمان تیزبین در شبکه های اجتماعی دور نماند.

7178_124

7183_449

مهراوه خانم همان طور که در ابتدا اشاره شد خیلی اهل حاشیه نیست و در واقع مهراوه و ملیکا برخلاف پدرشان محمدرضا که به دلیل نقش هایی که بازی می کند گاهی وارد شایعات می شود که آیا زن دوم و یا سوم گرفته است یا خیر کاملا بی سروصدا به حرفه خود مشغول اند و شاید از جهت بتوان گفت دو خواهر شریفی نیا بیشتر به مادرشان آزیتا خانم رفته اند.

مهراوه به تازگی در جدیدترین پست اینستاگرام اش یک ویدیو جالب منتشر کرد و در کپشن آن نوشت:

وقتی تلاش می‌کنی قشنگ راه بری ولی خدا راضی نیست!

لاغری باورنکردنی ملیکا خانم شریفی نیا

از مهراوه گفتیم و بد نیست اندکی هم از خواهر کوچتر خانواده شریفی نیا یعنی ملیکا خانم بگوییم. ملیکا تا چند سال پیش چاق بود و اضافه وزن داشت و شاید به همین دلیل به اندازه خواهر بزرگش پیشنهاد کار نداشت اما به یکباره مهراوه خانم با یک رژیم غذایی صحیح و ورزش توانست کیلوهای زیادی را کم کند و حالا اندام کاملا متناسبی دارد.

ملیکا+شریفی+نیا

این لاغری نه تنها به سلامتی ملیکا کمک کرد بلکه باعث شد او بتواند یک کسب و کار جدید هم به راه بیاندازد حالا ملیکا بنیان گذار کمپینی به عنوان کیلوریزون است و شعارش هم این است: من تونستم، شما هم می‌تونین

پیشنهادات ویژه

 • فاطمه جباری ارسالی در

  بازیگرانی بی مصرفی داریم ،

 • محمد حسینی ارسالی در

  چقدر سبک و جلف و از خود راضی هست

 • ایرانی ارسالی در

  واقعا جای تأسف داره

 • فرا ارسالی در

  کجا لاغر شده

 • ناشناس ارسالی در

  اینجا خیلی قشنگ افتادی خیلی هم فیلمتو دوست داشتم عالی بود

 • Maryam ارسالی در

  قبلش هم لاغر بود و خیلی هم ناز

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی