|

"نیوشا خانم" دست از سر فالوورا برنمیداره؛ با پول تبلیغ چه تپل و ناز شده!

نیوشا ضیغمی بازیگر مطرح و جذاب ایرانی است که دست از سر فالوور ها با تبلیغ های بچگانه اش برنمیدارد و داد خیلی ها را درآورده است.

لینک کوتاه کپی شد
4

نیوشا ضیغمی بازیگر معروف و خوشگل ایرانی است که البته به برکت عمل های زیبایی چنین خوشگل شده! برخی هم همچنان بر این نظرند که این بازیگر حتی الان هم زیبا نیست.

به گزارش«شایانیوز» نیوشا خانم همسری پولدار دارد اما از آنجایی که چشم و هم چشمی و قرتی بازی هایش نمیگذارد آرام بگیرد در برخی موارد پا گذاشته که باعث حاشیه سازی برای او نیز شده. وی همانند رهنما استوری های زیادی در اینستاگرامش منتشر نمی کند اما در عوض راه به راه در مزون های لباس برای پرو و تبلیغ دیده می شود.

از آن طرف در تبلیغ نوشابه نقش بازی میکند و ریز و سوسکی هم در پیجش برخی موارد را میگذارد تا کاربران خسته نشوند. وی به تازگی معرفی یک پیج را انجام داده که تصویر شخص را بر روی شکلات ها و بسته بندی هایشان میزنند. این تبلیغ از نظر بسیاری از کاربران لوس و دور از انتظار بوده اما برای خانم بازیگر با دریافت مبلغی بالا انجام شده است!

نیوشا ضیغمی

البته انجام تبلیغات را خیلی از هنرمندان شاید انجام دهند اما تنها با برند های خاص. بازیگرانی مثل نیوشا ضیغمی و بهاره رهنما برای دریافت پول ممکن است هر چیزی را معرفی کنند و این نکته منفی کار است.

نیوشا ضیغمی در حال حاضر 3.7 میلیون فالوور دارد و چون معروف است و شهرت دارد برای برای معرفی چنین پیج های کوچکی مبالغ هنگفتی را میگیرد. در ادامه نمونه کار این پج را مشاهده می کنید.

نیوشا ضیغمی چهره نچرالی ندارد و اگر وارد جزئیات پروتز لبش نشویم، تنها دو الی سه بار بینی خود را عمل زیبایی کرده است. او علاقه زیادی به آرایش دارد و اغلب تصاویرش با میکاپ سنگین است.

نیوشا ضیغمی

انتقاد خانم بازیگر از بچه دار نشدن سلبریتی های ایرانی!

نیوشا ضیغمی می گوید در ایران برخلاف دنیا بازیگران و چهره های مشهور از پدر و مادر شدن فراری هستند و این درحالی است که بزرگترین بازیگران و سلبریتی های دنیا چند بچه دارند و حتی چند نفر را هم به سرپرستی می گیرند.

نیوشا ضیغمی که خودش هم مادر است می گوید در ایران بازیگران بزرگ و البته قدیمی بچه دار شدند و موفق هم شدند ولی نسل جدید بازیگران و سلبریتی های ایرانی از بچه دار شدن فراری هستند.

پیشنهادات ویژه

 • Sh ارسالی در

  فقط خدا پدر هرکسی که این لوازم آرایشی ها را ساخته بیامرزه..... اگه نبودن بعضی ها میخواستن چیکار کنند،😁😁

 • هرمز ارسالی در

  یکی نیست به این خانم های لاکچری بگوید شما کار و زندگی نداری اینها یک مافیا پشت‌پرده دارند که این حرکات را انجام می‌دهد برای جمع آوری میلیاردها دلار باید کاربران این‌ها را از فضای مجازی بیرون کند با پول مردم چه قرائت واری در می آورد با سرمایه همین مردم بیچاره و بدبخت است

 • هانی ارسالی در

  وای توروخدا ب این نگیدناز ....باصدکیلو آ رایش وعمل....بقیشم ک فیلترها....خوبه بدون آ رایششم دیدیم....اه ازهرچی شکلات حالم بهم خورد

 • همسایه ارسالی در

  اینافکرمیکنن چی هستن ک انقدوقیحانه ب خودشون اجازه میدن همچین کارایی کنن ...نمیدونم چرادولت جلوی اینارونمیگیره ...خوبه ملکه ای چیزی نیستی...

 • .... ارسالی در

  عجب خوشگل شده😍

 • ناشناس ارسالی در

  نیوشا ضیغمی خیلی عزیزه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی