|

نیوشا ضیغمی باعث و بانی اخراج احسان علیخانی شد؟ +عکس

احسان علیخانی در صفحه شخصی اینستاگرام خود خبر اخراجش از سریال را توسط نیوشا ضیغمی تکذیب کرد.

لینک کوتاه کپی شد

احسان علیخانی تهیه‌کننده، مجری بسیار محبوب تلویزیونی، دستیار کارگردان و کارگردان اهل ایران است. احسان علیخانی از مجریان با سابقه و کاربلد می باشد که به مرور زمان تبدیل به پرطرفدار ترین مجری نیز شد.

به گزارش «شایانیوز» احسان علیخانی قبل از شهرتش چند عم زیبایی بر روی سر و صورتش اجام داده است. اما به تازگی شایعاتی درباره احسان علیخانی و نیوشا ضیغمی در حال دست به دست شدن است. در این شایعه آمده که یک روز احسان علیخانی، نیوشا ضیغمی را با صدای بلند صدا می‌کند و این مسئله باعث رنجش ضیغمی شده و پس از آن بوده که ضیغمی با رایزنی با مسئولان کار، علیخانی جوان را از سریال اخراج کرده است.

علیخانی با انتشار استوری که در ادامه مشاهده می کنید این خبر را تکذیب کرد و گفت اخراجش از ان سریال هیچ گونه ربطی به نیوشا ضیغمی نداشته است و برای کسانی که این شایعه را منتشر کردند ابراز تاسف کرد.

احسان علیخانی

 و اما عمل های زیبایی احسان علیخانی

عکس هایی از احسان علیخانی در فضای مجازی در حال پخش است؛ این تصاویر چهره ای بسیار متفاوت را از این مجری نشان می دهند که قبل از کاشت مو و عمل بینی می باشد.

در یکی از پست های طنز آمیز کاربران نوشته اند ” اگر احسان علیخانی مو نکاشته بود، بینی عمل نکرده بود، خودش جز مهمانان ماه عسل بود نه مجری آن”.

احسان علیخانی

بیوگرافی احسان علیخانی:

احسان علیخانی زاده ۱۵ آبان ۱۳۶۱ در تهران تهیه‌کننده، مجری تلویزیونی، دستیار کارگردان و کارگردان اهل ایران است. او فارغ‌التحصیل رشته مدیریت بازرگانی است. با دیدن اجرای جواد یحیوی به کار اجرا علاقه‌مند شده‌است. احسان علیخانی  آن‌طور که خودش گفته فرزند طلاق است و پدر و مادرش از هم جدا شده اند. 2 خواهر و یک برادر دارد و خودش فرزند آخر خانواده است.

احسان علیخانی

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه