|

"هدیه خانم تهرانی" نچرال و خوشگل؛ با کیک کاپوچینوش البته با طعم سیر!

هدیه تهرانی بازیگر مطرح ایرانی است که به تازگی از او تصویری جاب با دو کیک کاپوچینویی منتشر شده است.

لینک کوتاه کپی شد
1

هدیه تهرانی هنرپیشه مشهور سینما و تلوزیون و عکاس ایرانی است. هدیه تهرانی از فعالین فضای مجازی و اینستاگرام است اما تقریبا عکسی از خود منتشر نمی کند.

به گزارش«شایانیوز» هدیه تهرانی از هنرمندان خوش نام کشورمان می باشد که در هر فیلم و سریالی حضور پیدا کند بر اعتبار آن پروژه افزوده می شود. هدیه تهرانی بر خلاف فامیلی اش اصالتی گرگانی دارد. این هنرمند عزیز از فعالان محیط زیست است که رابطه خوبی با طبیعت و راه های حفظ محیط زیست دارد و اگر سری به صفحه شخصی او در اینستاگرام بزنید تصاویر زیادی از فعالیت های محیط زیستی او را مشاهده می کنید.

از این ها که بگذریم به تازگی تصویری از هدیه خانم تهرانی منتشر شده که با اشتیاق در حال نگاه کردن به دو کیکی کوچک است. یکی از کاربرین در نظرات نوشته این کیک ها کاپوچینو محلی هستند با طعم سیر! ناگفته نماند هدیه خانم هیچگاه از مردم در فضای مجازی و واقعی نظر ناجور و منفی دریافت نکرده است.

bazigar_art_1636705224

مدتی پیش از این بازیگر زن تصویری با چهره شکسته و پیر منتشر شد که کمی کاربران را متعجب و البته ناراحت کرد. هدیه تهرانی از جله بازیگران بی حاشیه چه در سینما و چه ر فضای مجازی نیز می باشد که البته در اینستاگرام بیش از 850 هزار دنیال کننده دارد. (با وجود اینکه همانند خیلی ها مثل خانم رهنما دائم در حال انتشار عکس و فیلم از خودش نیست)

337155701629286901

اما خانم بازیگر از دسته هنرمندانی هستند که چهره نچرالی دارند و با هنر و استعداد خود به این جایگاه رسیدند نه حواشی و موارد فرعی! هدیه تهرانی در هر حالت چه پیر و چه جوان زیبایی خاص خودش را دارد.

141349671629287121

بیوگرافی هدیه تهرانی

هدیه تهرانی بازیگر سینمای کشورمان 4 تیر ماه 1351 در تهران متولد شد. رضا جوادیه تهرانی پدر هدیه تهرانی است و اصالتا گرگانی است. مادر هدیه تهرانی هم از گرگانی های اصیل است و این زوج بعد از ازدواج چند سالی را در تهران ساکن شدند و دخترشان هدیه در سال 51 در تهران متولد شد.

هدیه تهرانی و نوید محمدزاده
هدیه تهرانی و نوید محمدزاده

 

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی