|

نیلی بعد بارداری الکیش حالا خودشو چسبونده به طارمی؛ رابطه یواشکی؟

نیلی افشار شاخ اینستاگرامی است که بعد از جذب فالووری که با بارداری الکی اش کرد حالا با آبروی مهدی طارمی در حال بازی است.

لینک کوتاه کپی شد
3

نیلی افشار دختر دهه هفتای است که با همسر سابقش پویان مختاری توانست در اینستاگرام شناخته شود. او حالا به یکی از چهره های معروف و شاخ اینستایی تبدیل شده که پیجی میلیونی دارد.

به گزارش«شایانیوز» نیلی خانم مدتی می شود که از پویان جدا شده که البته این آدم ها آنقدر دروغ گفته اند که کاربران حتی به این هم شک دارند. نیلی افشار بعد از آن جدایی کم کم شروع به خواندن کرد و حالا با وجود آنکه صدایی هم ندارد اما پا به این حرفه گذاشته است و توهم خواننده بودن دارد.

حال از آن جایی که همه این شاخ های مجازی هر چند وقت یکبار موضوعی برای جذب فالوور می سازند اینبار نیلی خانم خودش را به مهدی طارمی چسباند و با یک نمایش ساختگی در لایو دوباره توانست جذب فالوور کند هرچند که حرفش دروغ باشد و کاربران هم باور نکنند اما برای دیدن و شنیدن چنین موضوعاتی می آیند!

در این ویدیو نیلی افشار مثلا در حال صحبت با یک خبرنگار است و از نیلی درباره رابطه اش با مهدی طارمی سوال می کند. او هم مثلا از این موضوع ناراحت شده و با التماس از خبرنگار می خواهد تا افشاگری نکند و ادامه ندهد!

در صورتی که این یک شخص سفارشی و ساختگی است که پول می گیرد تا نقش بازی کند و افشاگری های ساختگی را منتشر کند.

نیلی افشار

حاملگی منبع درآمد جدید!

نیلی افشار مدتی پیش هم ادعا کرد که از دوست پسر جدیدش باردار است و مادر شده اما چند وقت بعد گفت شوخی بوده و باردار نیست. این درحالیست که او توانست تنها با همین حرفش خود را خبرساز کرده و در اینستاگرام کمی در تب و تاب بیوفتد.

البته این حرفش را هم خیلی ها باور نکردند اما ظاهرا به تازگی در میان شاخ های مجازی مد شده که خود را به بارداری بزنند و همانند دنیا جهانبخت حتی پیج هم برای جنین به دنیا نیامده بزنند و میلیونی فالوور جمع کنند.

نیلی افشار و دنیا جهانبخت

اما نکته اینجاست که این افراد نه تنها از طریق رابطه هایی که با پسر ها دارند و نمایش اندام خود جذب فالوور می کنند بلکه از قدرت زنانگی شان هم استفاده کرده و حتی اگر لازم باشد باردار هم می شوند.

بچه برای آن ها نوعی بیزینس است که از طریق آن هم می توانند کسب درآمد کنند. زیرا دیگر آپشن های بیشتری برای ارائه دارند و جز خودشان عکس و فیلم های فرزندشان هم خریدار پیدا می کند.

نیلی افشار

نیلی افشار

نیلی افشار با نام اصلی (نیلوفر صفری زاده چوکامی) متولد 7 اردیبهشت 1373 در کرج چهره اینستاگرامی است. بعنوان یک منشی دکتر شروع کرد تا اینکه با مهاجرت به ترکیه بعنوان یک رقصنده شناخته شد سپس از طریق مافیای سایت های شرطبندی به معروفیت رسید.

نیلی افشار

پیشنهادات ویژه

  • نظرپور ارسالی در

    خوش باشی عزیزم.
    شادباش دنیا دوروز..

  • ناشناس ارسالی در

    حیف طارمی نیست که این دختره اسمشو بیاره

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی