|

ریحانه پارسا دلیل پسر بازیاشو گفت؛ رفتار 18+ "خانم خانما" با رلش!

ریحانه پارسا پس از خوشگذرانی با پسری به نام ال شان حالا از آقای عکاس که دوست پسرش نیز هست رونمایی کرد.

لینک کوتاه کپی شد
4

ریحانه پارسا بازیگر جوان ایرانی است که البته دیگر او را باید با الفاظ دیگر صدا کنیم نه هنرمند! وی اولین بار با بازی در سریال «پدر» جلوی دوربین رفت و ایفای نقش خوبی هم داشت اما ظاهرا بازیگری در تلویزیون ایران تنها بهانه ای بود برای شهرت و بعد هم راه ناجوری که در حال حاظر پیش گرفته است.

به گزارش«شایانیوز» ریحانه پارسا سال گذشته به یکباره به ترکیه مهاجرت کرد و ابتدا هم با عنوان کار رفت اما به مرور و کشف حجابش به همه نشان داد خبرهای دیگری در راه است. او با کَندن لباس از تنش و ارتباط با کلاهبرداری چون پویان مختاری فهماند که دیگر برگشتی به ایران ندارد. حالا این دختر 23 ساله در فساد و منجلاب کارهایش فرو رفته و هر روز وقیح تر از دیروزش می شود.

ریحانه پارسا با پسران زیادی ارتباط گرفت و هر چند وقت یکبار از شخصی جدید رونمایی کرد اما به تازگی استوری هایی از پسری به نام اشکان مستی می گذراد که عکاس می باشد اما ظاهرا تنها رابطه کاری با ریحانه ندارد و خیلی بیشتر از آن که فکرش را بکنید به هم نزدیک هستند.

ریحانه پارسا با وجود سن کمی که دارد اما ظاهرا سیرمونی ندارد و دائما در حال رابطه با مرد های مختلف است. او حتی در ایران هم که بود مهدی کوشکش را همسر خود اعلام کرد اما بعد ها در ترکیه اعتراف کرد که ازدواج آن ها تنها در حد یک صیغه بوده که آن هم دلیلی داشته. ریحانه در یکی از استوری هایش گفته بود هیچ عشق و علاقه ای بین آن ها نبوده و او فقط برای اینکه از چشمان ناپاک مردان هوس باز حداقل برای مدتی در امان باشد با مهدی کوشکی در ظاهر ازدواج کرد.

ریحانه پارسا

اما این بازیگر جوان رفتار های زشت را به آخر رسانده. او در گذشته در لایو اینستایی یکبار به مادر و پدرش به دلیل طلاق و شرایط بدی که برای فرزندشان به وجود آورده بودند، الفاظ رکیکی استفاده کرده بود. اما او به تازگی هم به طور علنی مادرش را هرزه و پدرش را بی شرف خطاب کرده است.

اینکه فرزند طلاق بودن برای یک کودک با عواقب بسیار بدی همراه است و حتی ممکن است آن کودک با مشکلات روانی هم مواجه شود کاملا درست و ثابت شده است، اما اینکه ریحانه پارسا دست به هر کار وقیحانه ای می زند دلیلش را مادر و پدرش می داند کمی به دور از واقعیت است و ظاهرا این موضوع بهانه ای برای رفتار های نامتعارف او شده است.

ریحانه در استوری های جدیدش چنین نوشت:

می توانم آسوده سرم را روی بالشت بذارمو بخوابم

حالا که بی شرافتی پدرم و ......مادرم را به باد سپردم

حالا که یقینم بر این است که خدا موهبتی بیش از لیاقتشان به این دو پست فطرت داده بود

این نفرت را به خودشان پُس و هزاران فحش هفت جدَ این دوملعون می کنم

بمیرید، من هنوز زنده ام...

ریحانه پارسا

اما دوست پسر ریحانه خانم کیه؟

اشکان مستی

اشکان مستی

اشکان مستی

 • آنیسا ارسالی در

  💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩خانم. همین وبس

 • احسان ارسالی در

  با یکی بدبخت تر از خودش روی هم ریخته

 • شناخته شده ارسالی در

  اییششش

 • ناشناس ارسالی در

  خاک ت سرت

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه