|

شیطونی "فرشته حسینی" با "شوهرش نوید" همه رو متعجب کرد! +عکس

فرشته حسینی عکس و متنی جالب درمورد همسرش نوید منتشر کرد که بسیار متفاوت تر از همیشه بود.

لینک کوتاه کپی شد

فرشته حسینی بازیگر حال حاظر ایران است که البته اصالتی افغانستانی دارد اما در سینمای ایران پیشرفت کرد و به شهرت رسید.

به گزارش«شایانیوز» حسینی همسر رسمی نوید محمدزاده بازیگر مطرح است. این دو بازیگر در سریال شبکه خانگی«قورباغه» در کنار هم ایفای نقش داشتند و پس از این سریال هم به مرور عشقشان را در اینستاگرام به عموم نشان دادند.

فرشته و نوید گاهی پست و استوری هایی برای هم می گذارند و به نحوی جالب به هم عشق می ورزند. به تازگی هم فرشته عکسی یواشکی از نوید گرفت و به اشتراک گذاشته است. او در کپشن این عکس نوشت:

قد بلندی کردی چیو اینجوری نگاه میکنی کوچولوی بامزه؟

نوید محمدزاده

چند ماه پیش با نفوذ طالبان به افغانستان فرشته حسینی به عنوان یک زن شناخته شده تلاش زیادی برای برگشت کشورش به حالت قبل کرد اما ذره ای نتیجه نداد. او روزانه پست و استوری های بسیاری در این مورد به اشتراک گذاشت و بیقراری هایش را عنوان می کرد. همین مساله باعث شد تا هجوم نظرات منفی از سوی فالوور ها نسبت به افغان بودنش چندین برابر شود. اما حالا صدای فرشته درآمده و متنی بلند بالا پست کرد و حرف های دلش را زد.

فرشته حسینی

او نوشت: اگر شما آدم نژاد پرستی هستید کامنت های نژاد پرستانه خود را با پیج واقعیتان بگذاری! اگر از این کار خجالت می کشید و ترجیح می دهید با پیج فیک کامنت نژاد پرستانه بگذارید پس شما می دانید هیچ انسان متمدن و دارای شعور و تربیت خانوادگی از الفاظ نژاد و حتی افکار پرستانه استفاده نمی کند و قادر به درک هستید!

تکلیف خود را مشخص کنید! یا نژاد پرست باشید یا نباشد! یا شعور انسانی داشته باشید یا نداشته باشید! زندگی راحت تری را سپری خواهید کرد.

همه ما در انتخاب آزاد هستیم. من انتخاب می کنم که عشق بورزم و روی اهداف و زندگی خودم تمرکز کنم. ممکن است کسی دیگر انتخاب کند که هویت نداشته باشد، تمرکز بر روی زندگی و اهداف خود نداشته باشد، و در زندگی نفرت پراکنی کند و هیچ چیز خوبی نداشته باشد. در آخر هرکس مسئول زندگی خود است و افکار آن شخص روی زندگی خودش تاثیر می گذارد نه فرد دیگری!

فرشته حسینی

بیوگرافی فرشته حسینی:

فرشته حسینی متولد 1376 و نوید محمدزاده 11 سال از او بزرگ تر است. او در خانواده‌ای پرجمعیت به دنیا آمد و شش خواهر و یک برادر دارد.

فرشته حسینی فعالیت هنری‌اش را زمانی که ۹ سال سن داشت آغاز کرد و به‌خاطر حساسیت‌هایی که خانواده‌اش داشتند فعالیتش را از تئاتر شروع کرد. وی در کنار تئاتر در فیلم‌های سینمایی و مستند هم بازی کرده‌است.

فرشته حسینی

بیوگرافی نوید محمدزاده:

نوید محمدزاده در ۱۷ فروردین‌ماه سال ۱۳۶۵ در استان تهران متولد شد اما اصالتاً اهل شهرستان مهران و کرد است. تا دو سالگی در تهران بود و بعد از آن به ایلام رفت و تا اتمام دوره راهنمایی در آنجا ماند. وی دارای مدرک تحصیلی فوق‌دیپلم عمران می‌باشد.

نقش‌آفرینی وی در فیلم عصبانی نیستم (۱۳۹۲) موجب تحسین بسیاری از منتقدین گردید، تا جایی که بسیاری محمدزاده را شایسته دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد در سی‌ودومین دورهٔ جشنوارهٔ فیلم فجر می‌دانستند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه