|

وقتی تتلو از دوست دختر خوشگلش کادو خفن میگیره؛ سلطان چه ذوقی کرد!

دیروز 30 شهریور تولد امیر تتلو بود که از طرف دوستانش هدیه جالبی گرفت، در ادامه ذوق تتلو را مشاهده می کنید.

لینک کوتاه کپی شد
2

دیروز 30 شهریور ماه تولد امیر تتلو خواننده رپ و جنجالی بود که وارد 34 سالگی شد. تتلو در حال حاظر در ترکیه است و تا چند روز دیگر دومین کنسرتش را در خارج از ایران برگزار می کند.

به گزارش«شایانیوز» تتلو خیلی وقت است که از خانواه اصلی اش به دور مانده و با دوستان و بچهای اکیپش زندگی می کند. اما برخلاف چیزی که تصور میشد امسال تولدی برای سطان گرفته نشد و تنها با انتشار استوری زادروزش را تبریک گفتند. البته در این میان دختری به نام "می می" که یکی از نوازنده های حرفه ای گروه موسیقی اش است هدیه جالبی به تتلو داد. 

تتلو با توجه فیلم هایی که استوری کرد به کمک "می می" تابلو نقاشی ای با گواش از خود کشید که با ترفندی خاص تبدیل به یک تابلوی زیبا و جذاب شد. 

بیوگرافی امیر تتلو:

امیر تتلو در تاریخ ۳۰ شهریور ۱۳۶۶ در محله مجیدیه تهران با اصالتی آذری و در یک خانواده ۵ نفره زاده شد.مدتی به خاطر شغل پدرش در رشت زندگی کردند و امیر با توجه به وضع مالی خانواده‌اش، از نوجوانی کارگری کرده‌است. او دو خواهر بزرگ‌تر از خود نیز دارد.

امیر تتلو مدتی در کارگاه نجاری و گاهی نیز در یک سوپرمارکت شاگرد بود. تحصیلات امیر تتلو، دیپلم ریاضی است.

امیر تتلو

 • انتلوبرقی ارسالی در

  تتلو گاخریه

 • اردشیر ارسالی در

  نگو تتلو بگو شامپانزه

 • Amir ارسالی در

  شماکه طرفداری میکنیدایادوس داریدهمسری مثل ایشون داشته باشیدبااخلاقیات ای اقا..پس نگوکاراش درسته الکی طرفداری نکن..چون داره رواج میده بی بندوباریووکم کم رونوجووناتاثیرمیذاره وخانوادهای اینده میشن طلاق

 • تتلیتی ارسالی در

  عشق سلطان اون بالا بالاها ببینمت♥️✨

 • ناشناس ارسالی در

  خاک تو سرش منتظر اون دنیاش باشه دیدار به قیامت

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه