|

سامسونگ

پرچمداران تاشو سامسونگ سربلند در تست سقوط

Galaxy Z Flip 4 vs. Fold 4 Drop Test!

گلکسی زد فولد 4 و گلکسی زد فلیپ 4 هر دو توانستند آزمون سقوط خود را با موفقیت و سربلندی پشت سر بگذارند پس ببینیم نتیجه این آزمون را.

لینک کوتاه کپی شد

غول فناوری کره ای سامسونگ، این روز ها به خاطر پرچمداران تاشواش، گلکسی زد فولد 4 و زد فلیپ 4 حسابی بر سر زبان هاست، همچنین از همین حالا ها نیز شایعات و افشاگری ها حول محور گلکسی اس 23 اولترا شنیده می شود. به همین ترتیب یکی از یوتوبر های معروف این صنعت به نام PhoneBuff دو پرچمدار تاشو سامسونگ را به آزمون سقوط دعوت کرده است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از زومیت، اکثر گوشی‌های امروزی از پنل شیشه‌ای استفاده می‌کنند و همین موضوع باعث می‌شود دربرابر افتادن از ارتفاع بسیار آسیب‌پذیر باشند. شرکت کورنینگ با شیشه‌ی گوریلا گلس مقاومت گوشی‌ها را بسیار بالا برده، اما همچنان شماری از دستگاه‌ها با افتادن از ارتفاع دچار شکستگی شدید می‌شوند.

شکستن پنل شیشه‌ای گوشی اتفاقی کابوس‌وار است، به‌خصوص اگر گوشی شما یکی از دستگاه‌های تاشدنی جدید با قیمت بالا باشد. تاشدنی‌ها از مواد اولیه‌ی باکیفیتی ساخته شده‌اند، اما همچنان در شرایطی خاص دچار شکستگی می‌شود. کانال یوتیوب PhoneBuff آزمون سقوط از ارتفاع را روی دو گوشی جدید گلکسی زد فولد 4 و گلکسی زد فلیپ 4 انجام داده است تا مقاومت این تاشدنی‌ها را مورد بررسی قرار دهد.

به گزارش سم‌موبایل، سامسونگ در پنل پشتی و جلویی هر دو گوشی تاشدنی جدیدش از شیشه‌ی محافظ گوریلا گلس ویکتوس پلاس استفاده کرده است. این گوشی‌ها همچنین یک‌سری مواد اولیه‌ی دیگر در خود دارند که ضربه را جذب می‌کند. دو گوشی گلکسی زد فلیپ 4 و گلکسی زد فولد 4 به هنگام برخورد با زمین از ناحیه‌ی پشتی و جلویی‌ دچار شکستگی نشدند، چون فریم فلزی محصول توانست تا حد زیادی ضربه را جذب کند.

به هنگام سقوط روی لولا، آلومینیوم بادوامی که سامسونگ در هر دو گوشی استفاده می‌کند خراش برداشت. وقتی این دو گوشی از طرف مخالف لولا روی زمین سقوط کردند زد فولد 4 از سقوط جان سالم به در برد اما زد فلیپ 4 ترک کوچکی برداشت. با وجود این اتفاق، عملکرد هر دو گوشی در آزمون سقوط بسیار عالی بود. البته گلکسی زد فولد 4 عملکرد درخشان‌تری از خود نشان داد.

برای اطلاع از به‌روزترین اخبار خودرو و تکنولوژی صفحه عصر تکنولوژی ما را دنبال کنید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی