مرسدس بنز

ای آر وی کمپر سوپر زیبای طراحی شده با چوب را رونمایی کرد

اسپرینتر، کمپری فراموش نشدنی خواهد بود که بوی چوب سدر آن را نمی توان از خاطر محو کرد. طراحی کاملا متفاوت با استفاده از چوب سرو قرمز شرقی.

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- احتمالا خیلی از شما ها از کمپر های ساده و یک شکل که تقریبا فضای داخلی همه آنها غرق در سایه های سفید و خاکستری است خسته شده اید و مطمئنا گاهی زمان خود را به جست و جو در اینترنت برای طراحی هایِ زیبایی که از چوب استفاده کرده اند، صرف می کنید. حالا باید به شما بگوییم که  ای آر وی یک دنیای چوبی عجیب از مرسدس بنز را خلق کرده است.

اسپرینتر، کمپری فراموش نشدنی خواهد بود که بوی سدر آن را نمی توان از خاطر محو کرد. این سازه ی سفارشی که هنوز مشخص نیست به چه علت، نلسون نامیده می شود و به طور خاص برای مشتریانی طراحی شده است که در طول پنجاه سال آینده سفرهای دور و درازی را برای خود برنامه ریزی کرده اند و قطعا این خودرو مکانی آرام و دنج برای آنها خواهد بود.

mercedes-sprinter-red-cedar-custom-motorhome-exterior (4)

اولین ویژگی که در رابطه با این کمپر باید اشاره کرد، سیستم چهار چرخ متحرک آن می باشد، بنابراین باید در نظر داشته باشید که اسپرینتر طول نسبتا بلندی دارد. در طراحی داخلی آن به مقدار زیادی از چوب سرو قرمز شرقی استفاده شده که زیبایی طراحی را به اوج رسانده است.

در قسمت انتهایی کابین حمام به همراه یک دوش از جنس استنلس استیل قرار گرفته است که کل عرض ون را در بر می گیرد، جدای از حمام و رو به روی آن سرویس بهداشتی قرار گرفته است و البته که کل فضای حمام و سرویس بهداشتی را می توان با یک درب، از بقیه ی فضای کابین جدا کرد.

mercedes-sprinter-red-cedar-custom-motorhome-exterior (2)

در میانه ی کابین نیز یک تخت و مبل قرار گرفته است که آن مبل نیز می تواند به تخت تبدیل شود. کمی جلوتر آشپزخانه قرار گرفته است که یک یخچال فلزی ضد زنگ، سینک ظرفشویی و یک مایکروویو را که زیر میز گردویی قرار گرفته است، شامل می شود. بین آشپزخانه و محل نشستن راننده نیز یک صندلی تاشو کوچک قرار دارد که در صورت نیاز می توان آن را باز کرد و به یک تخت سوم تبدیل نمود.

در قسمت پشتی اسپرینتر یک گاراژ کوچک قرار دارد که با یک روکش پارچه ای و چند تسمه امکان فیکس کردن و ایمن کردم وسایل را برای شما فراهم می کند؛ البته باید این نکته را یادآور شد که فقط از بیرون می توان به این گاراژ دسترسی پیدا کرد.

mercedes-sprinter-red-cedar-custom-motorhome-exterior (1)

از طرفی دیگر از آنجایی که این کمپر برای هر چهار فصل طراحی شده است، مخزن گرمکن و همچنین گرمایش و تهویه ی داخلی، برای راحتی سرنشینان در نظر گرفته شده است.

این طور که به نظر می رسد این کمپر به پیشرانه چهار سیلندر 2.2 لیتری توربو دیزل مجهز شده است که می تواند  136 اسب بخار قدرت و 360 نیوتن متر گشتاور را تولید کند. نیروی تولیدی این موتور نیز بوسیله ی جعبه دنده ی شش سرعته ی دستی به چرخ ها منتقل می شود.

تصاویر ARV Sprinter Camper Mercedes-Benz :

برای اطلاع از به‌روزترین اخبار خودرو و تکنولوژی صفحه عصر تکنولوژی ما را دنبال کنید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی