|

تحلیلی تکنیکال!

سیگنال بمبی از بیت کوین درسال جدیدروشد!

ارزهای رمزنگاری شده قطعاً بخشی از ذات القاعده سال 2022 هستند، زیرا در آستانه سال جدید هستیم و کاربران در تلاش هستند تا بفهمند بیت کوین…

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز-تحلیلگرانی میگویند؛ارزهای رمزنگاری شده قطعاً بخشی از ذات القاعده سال 2022 هستند، زیرا در آستانه سال جدید هستیم و کاربران در تلاش هستند تا بفهمند بیت کوین چگونه افزایش خواهد یافت و نسبت به بازار در سال 2022 واکنش نشان خواهد داد. 

با توجه به اینکه علاقه به ارزهای رمزنگاری شده بیشتر و بیشتر به جریان اصلی تبدیل می شود، رشد بیت کوین به دلیل ظهور ارزهای رقیبش که به دنبال کسب جایگاه برتر از رهبر اولیه بازار یعنی بیت کوین BITCOIN هستند تا حدودی متوقف شده است.

چه چیزی می تواند بیت کوین را تحت تاثیر قرار دهد؟

با توجه به اینکه بازار ارزهای دیجیتال هنوز در مراحل ابتدایی نسبی خود قرار دارد، اطلاعات بسیار کمی برای وجود دارد که بتوانیم نظریه ها و پیش‌بینی‌ها را بر اساس آن بنا کنیم. 

علاوه بر این، تعیین دقیق عوامل اجتماعی و سیاسی می‌تواند بر قیمت بیت کوین تأثیر بگذارد، بسیار چالش برانگیز است.این گفته، تغییری در سیاست پولی فدرال رزرو ایالات متحده وجود دارد که باعث ایجاد نگرانی در بین علاقه مندان به بیت کوین شده است. فدرال رزرو اعلام کرد که برنامه خرید اوراق قرضه خود را با سرعت بیشتری متوقف می کند و این تضمین می کند که نرخ های بهره پیش بینی شده به طور قابل توجهی برای سال 2022 افزایش می یابد، که ممکن است در کوتاه مدت به بیت کوین فشار بیاورد.

آیا باید در سال 2022 روی بیت کوین سرمایه گذاری کنید؟

باز هم، کمبود اطلاعاتی که از تاریخ داریم، پاسخ به چنین سوال را سخت می کند، اگرچه نظریه های اولیه نشان می‌دهند که در  سال 2022 ممکن است به اندازه سال 2021 برای بیت کوین موفقیت آمیزنباشد.نوسانات شدید قیمت در اواخر وجود داشته است که همیشه سرمایه گذاران را وحشت زده می کند. برخی از کارشناسان پیش‌بینی کرده‌اند که ممکن است در ماه‌های اول سال 2022 کاهش شدیدی در ارزش بیت‌کوین وجود داشته باشد. شاید مردم در حال حاضر به‌جای  سرمایه‌گذاری، باید بازار را زیر نظر داشته باشند.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی