|

فرایندی جذاب

پولکادات و لقب جنجالی اش!

پاراچین‌های پولکادات با قابلیت پیشرفته‌ای که دارند، بلاک‌چین نسل آینده لقب گرفته‌اند.و مشارکت جدید چه مزیت‌هایی را برای کاربران انرژی وب…

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز-باتوجه به داده های ارزنو پاراچین‌های پولکادات با قابلیت پیشرفته‌ای که دارند، بلاک‌چین نسل آینده لقب گرفته‌اند. این شبکه برای انتخاب پاراچین‌هایی که اولین بلاک‌ها را ایجاد می‌کنند مزایده‌ای را معرفی کرده بود و در دور اول مزایده، پنج پاراچین برنده شدند و فرایند کارشان با موفقیت انجام شد. این پاراچین‌های برنده از یک دور ۹۶ هفته‌ای بهره‌مند می‌شوند و در حال حاضر شروع به تولید بلاک در شبکه پولکادات  polkadot کرده‌اند.

اکنون تنها پنج اسلات پاراچین وجود دارد که در دسترس برنده‌های مزایده است، اما پولکادات می‌خواهد تعداد اسلات‌ها را به ۱۰۰ افزایش دهد. گفتنی است پولکادات DOT یکی از بزرگ‌ترین ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار است و با ارزش کل ۲۸ میلیارد دلار، در رتبه یازدهم لیست قرار دارد.

 پولکادات) و شرکت انرژی وب، دو کمپانی قصد دارند تا با همکاری یکدیگر این امکان را برای شرکت‌های انرژی فراهم آورند تا از بلاک‌چین‌های شخصی‌سازی‌شده خودشان استفاده نمایند.

بنا بر آنچه در این اعلامیه گفته شده است، بلاک‌چین‌هایی که تحت زنجیره کنسورتیا ریلی اجرا می‌شوند، این امکان را برای کاربران انرژی وب فراهم می‌کنند تا از طریق اکوسیستم پولکادات، سابستریت و کاساما و رعایت الزامات قانونی، بلاک‌چین‌های مستقل و قابل تنظیمی را تجربه کنند.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی